Ford Transit Courier Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Ford Transit Courier fiyat listesi ve özellikleri 2023 yılında da güncellendi. Ford Transit Courier araçlar ticari araçlar olarak piyasada varlık gösteren son derece konforlu araçlar olarak biliniyorlar. Araçların günümüzde silindir hacmine baktığımızda 1498 cc özelliklere sahip olduğunu biliyoruz. Beygir gücü özelliklerine baktığımızda araçların 75 HP dolaylarında olduğunu gözlemleyebiliyoruz. Ek olarak Ford Transit Courier araçların vites tipi 5 ileri düz vites özelliklere sahiptir.

Uzunluk kapasiteleri araçların 4157 mm, genişlik özellikler 1976 mm düzeyinde olarak biliniyor. Yükseklik kapasitelerine baktığımızda Ford Transit Courier araçların 1747 mm düzeyinde olduğunu biliyoruz. Piyasanın en kaliteli ticari sınıf araçları olarak bilinen Ford Transit Courier araçların boş ağırlık kapasiteleri 1207 kg olarak belirlenmiştir.

Dizel araçlar olarak bilinirler ve alaşımlı jantlara sahiptirler. Araçlarda günümüzde hava yastığı sistemi mevcut olup süspansiyon sisteminin de olduğunu bilmekteyiz. Ek olarak araçlarda multimedya dokunmatik ekran gibi farklı donanımsal özelliklerde bulunuyor. Bunun yanında araçların navigasyon kontrol sistemi başta olmak üzere hız sabitleme ve yokuş kalkış desteği gibi farklı donanımsal özelliklerinin bulunduklarını bilmekteyiz. Böylelikle en iyiyi sizlere sunarlar.

Ford Transit Courier fiyat listesi ve özellikleri

Ford Transit Courier Yakıt Tüketimi

Ford Transit Courier yakıt tüketimi olarak dizel motorlu araçlar olarak piyasada varlık gösterdikleri biliniyor. Aynı zamanda araçların günümüzde şehir içi ortalama yakıt tüketimi olarak 4.7 litre olarak ön plana çıkmasıyla biliniyorlar. Ford Transit Courier otomobillerin aynı zamanda şehir dışı yakıt tüketimleri ise bu süreçte 3.7 litre olarak belirlenmiştir.

Karma yakıt tüketimlerine baktığımızda araçların 4.1 litre özelliklere sahip olduğunu bilmekteyiz. Maksimum tork kapasiteleri araçların 190 nm düzeyindedir. Beygir gücü özelliklerine baktığımızda Ford Transit Courier araçların günümüzde 75 HP düzeyinde olduğunu bilmekteyiz. 4157 mm uzunluk kapasitesine sahiptirler. LED far sistemine sahiptirler ve aynı zamanda deri koltuk sistemlerinin araçlarda olduklarını bilmekteyiz.

Alaşımlı jant kapasitesi mevcuttur, direksiyon tutuş konforu gibi özellikler araçlarda bulunan diğer özelliklerden bazılarıdır. Uluslararası arenada araçlar ticari mini araçlar olarak biliniyorlar. Böylelikle en iyiyi ticari işletmelere sunmayı başarıyorlar. Aynı zamanda araçların günümüzde hava yastığı sistemi, navigasyon çubuğu, yokuş kalkış desteği gibi farklı donanımsal özellikleri bulunuyor. Ön far sistemleri araçlarda bulunan bir diğer özelliklerden bazılarıdır. Ford güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Ford Transit Courier Kampanyalı Fiyat Listesi

Ford Transit Courier Kampanyalı Fiyat Listesi

Ford Transit Courier araçların kampanyalı fiyat listesi günümüzde donanımsal paketlere bağlı olarak farlılık gösteriyor. Şehir içi yakıt tüketimi olarak araçların günümüzde 4.7 litre yakıt tükettiklerini bilmekteyiz. Araçların aynı zamanda 1207 boş ağırlık kapasitesinin olduğunu bilmekteyiz. Yakıt türü olarak dizel araçlı motor kapasitesine sahiptirler. 1498 silindir hacmine sahip olmalarıyla biliniyorlar ve  5 ileri düz özelliklere sahiptirler.

Karma yakıt tüketimleri günümüzde araçların 4.7 litre özelliklere sahip olduğu biliniyor. 1207 kg boş ağırlık kapasitesine sahiptirler ve dizel motorlu araçlardır. Beygir gücü olarak araçların günümüzde 75 HP özelliklere sahip olmaları onları başarılı özelliklere sahip olmasında etkili oluyor. Araçların günümüzde 550 litre bagaj hacminin bulunduğunu bilmekteyiz. Trend ile Deluxe versiyonları için Ford Transit Courier fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Ford Transit CourierTrend339.900TL
Ford Transit CourierDeluxe372.000TL
Ford Transit Courier ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Ford Transit Courier ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Silindir hacmi başta olmak üzere aracın fiyatı, eğer ki varsa araç satın alacak olan kişinin engel durumu ÖTV indiriminin oluşumunda etkili olan faktörler arasındadır. ÖTV indirimi kapsamında günümüzde Ford Transit Courier araçların ÖTV oranları %60 ile %80 arasında olduğunu biliniyor.

%90 oranda engel durumu bulunan kişiler Ford Transit Courier araçları günümüzde ÖTV muafiyetsiz olarak satın alabiliyorlar. Böylelikle uygun ve ekonomik düzeyde araçlardan faydalanabiliyorlar. Bu süreçte %50 ile %89 engel durumu bulunan kişiler %27 oranında kaliteli bir hizmetten yararlanarak ÖTV indiriminden faydalanma olanaklarına sahiptirler. Araçların KDV oranı ise günümüzde %18 olarak belirlenmiştir. Ford Transit Courier maksimum tork kapasitesi 190 nm düzeyinde olarak ön plana çıkıyor. 4157 mm uzunluk kapasitesine sahiptirler. Ford Transit Courier fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimine göre;

MarkaModelÖTV   
Ford Transit CourierTrend192.034TL   
Ford Transit CourierDeluxe210.169TL   

Bu yazımızda detaylarıyla Ford Transit Courier fiyat listesi ve özellikleri konusuna değindik!

Yorum yapın