Ford Transit Kamyonet Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Ford Transit kamyonet fiyat listesi ve özellikleri iddialı seçeneklerden oluşuyor! Ford Transit Kamyonet araçlar günümüzde motor hacmi olarak 1995 cc özelliklere sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar. Motor gücü özelliklerini incelediğimizde Ford Transit Kamyonet araçların 170 HP özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardan bazılarıdır. Yakıt tipi olarak araçların dizel yakıt türüne sahip olduğu biliniyor.

Vites özelliklerini incelediğimizde manuel özelliklere sahip oldukları bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Kapı sayısı olarak araçların 2 kapı sayısına sahip olduğu biliniyor. Segment olarak araçların günümüzde L-segment kapasitesine sahip olduğu biliniyor. MTV 0 litredir. Yakıt tipi olarak araçların dizel özelliklere sahip olduğu biliniyor. Silindir adedi günümüzde araçların 4 olarak ön plana çıkıyor.

Besleme tipi olarak araçların günümüzde turbo özelliklere sahip olduğu biliniyor ve maksimum tork kapasitesi 390 nm özelliklerdedir. Hızlanma değerleri 0.0 saniye olarak belirlenmiştir. Maksimum azami devir 0 olarak ön plana çıkar. Vites tipi özelliklerine baktığımızda Ford Transit Kamyonet araçların manuel özelliklere sahip olduğu biliniyor. Vites adedi araçların 6 olarak ön plana çıkıyor. Çekiş özellikleri araçlarda arkadan itişli özelliklere sahip olmasıyla biliniyor.

Ford Transit Kamyonet Fiyat Listesi ve Özellikleri

Ford Transit Kamyonet Yakıt Tüketimi

Ford Transit Kamyonet şehir içi yakıt tüketimi günümüzde 7.6 litre olarak belirlenmiştir, şehir dışı yakıt tüketimi olarak araçların günümüzde 6.8 litre özelliklere sahip olduğu biliniyor. Karma yakıt tüketimi Ford Transit Kamyonet araçların 7.1 litre özelliklere sahip olmasıyla biliniyor ve 70 litre yakıt deposu olarak ön plana çıkarlar.

Karma CO2 salınımı özellikleri günümüzde araçların 185 g-km özelliklere sahiptir. Hız sabitleme desteği araçlarda mevcut olup özelliklere sahiptir, start-stop özellikleri araçlarda bulunuyor. Yokuş kalkış desteği araçlarda günümüzde bulunan özelliklerden bazıları konumundadır. Yorgunluk tespit sistemi araçlarda bulunuyor ve ESP denge kontrolü araçlarda mevcut olan özelliklerden bazıları konumundadır.

Takip mesafesi koruma, şerit takip sistemi, ABS fren sistemi araçlarda bulunan diğer özelliklerden bazıları konumundadır. Acil fren desteği araçlarda bulunan özelliklerdir. Hidrolik fren sistemi mevcuttur ve EBD sistemleri günümüzde mevcut olan özellikler arasındadır. Tavan rayları başta olmak üzere krom kaplı kapı kolları araçlarda bulunuyor. Gövde rengi kapı kolları araçlarda bulunur. Motor altı koruması ve kromajlı egzoz çıkışı araçlarda bulunuyor. Ford güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Ford Transit Kamyonet Kampanyalı Fiyat Listesi

Ford Transit Kamyonet Kampanyalı Fiyat Listesi

Ford Transit Kamyonet kampanyalı fiyat listesinin oluşumunda günümüzde rol oynayan birçok farklı detay bulunuyor, bu detaylardan bazıları da donanım paketidir. Donanım paketinden donanım paketine araçların fiyatlarında farklı fiyat başlıkları bulunuyor. 5205 mm uzunluk kapasitesi başta olmak üzere 2188 mm genişlik özellikleri mevcuttur. 2215 mm yükseklik kapasitesi Ford Transit Kamyonet araçlarda bulunuyor.

Boş ağırlık kapasitesi araçlarda günümüzde 1848 kg olarak piyasada ön plana çıkan teknik donanımsal özelliklerdir. Jant çapı özellikleri günümüzde 16 inç özelliklerdedir.  Lastik yanak yüzdesi 65 olarak ön plandadır. Dönüş çapı 0.0 metredir. Lastik taban genişliği araçlarda günümüzde 235 mm düzeyindedir. Alaşımlı jant sistemleri günümüzde araçlarda bulunan en önemli özelliklerden bazıları konumundadır. Trend kısa şasi ve orta şasi için Ford Transit kamyonet fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Ford Transit KamyonetTrend kısa şasi544.400TL
Ford Transit KamyonetOrta şasi602.300TL
Ford Transit Kamyonet ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Ford Transit Kamyonet ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

ÖTV oranlarının oluşumunda günümüzde araçların modeli ve silindir hacimleri doğrudan rol oynayan en önemli faktörlerden bazıları konumundadır. Ford Transit Kamyonet araçların ÖTV oranları günümüzde %60 ile %110 arasında donanım paketine bağlı olarak farklılık gösterebiliyor. Araçların silindir hacmi günümüzde 1995 cc olarak ön plana çıkıyor. ÖTV muafiyetli olarak günümüzde engelli vatandaşlarımız araç satın alabiliyorlar.

%90 engel durumu bulunan kişiler bu durumda ÖTV’siz araç satın alarak ayrıcalıklardan faydalanıyorlar. Ek olarak bu kişiler %18 KDV oranı indiriminden de faydalanma hakkına sahiptirler. Hafif ticari araç sınıfına sahip olmaları ve birçok donanımsal özellikleriyle ön plana çıkmaları araçları ön plana çıkaran özellikler arasında bulunuyor ve kişilerin ilgisini topluyor. Ford Transit kamyonet fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli bir şekilde;

MarkaModelÖTV
Ford Transit KamyonetTrend kısa şasi359.858TL
Ford Transit KamyonetOrta şasi398.131TL
Yorum yapın