Ford Kuga Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Ford Kuga fiyat listesi ve özellikleri 2023 yılında da güncelleniyor! Ford Kuga araçlar 1.5 Style donanım paketiyle piyasaya sürülen birinci sınıf araçlar olarak piyasada bilinirler. Araçların silindir hacimlerini incelediğimizde 1499 cc düzeyinde olduğunu görebiliyoruz. Ek olarak Ford Kuga araçların maksimum hız kapasiteleri 184 km/s düzeyindedir ve 0 ile 100 km hızlanma değerleri 11.6 saniye olarak belirlenmiştir. Beygir gücü olarak araçların 120 HP güç kapasitesine sahip olduğunu bilmekteyiz.

 Aynı zamanda maksimum tork kapasitesi olarak incelediğimizde araçların 240 nm düzeyinde olduğu bilinen detaylar arasında bulunuyor. Uzunluk kapasiteleri 4614 mm, genişlik kapasitelerini incelediğimizde ise araçların 1883 mm düzeyinde olduğunu biliyoruz. Yükseklik kapasitelerine baktığımızda ise Ford Kuga araçların 1678 mm yükseklik kapasitesine sahip olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır.

Vites tipi olarak Ford Kuga araçlar 6 ileri düz vites özelliklere sahip olmalarıyla dikkatleri üzerlerine çekiyorlar. Yakıt türü olarak ise Ford Kuga araçların benzinli sınıf özelliklere sahip olduğunu bilmekteyiz. Boş ağırlık kapasitelerini incelediğimizde Ford Kuga araçların 1564 kg düzeyinde olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Bagaj hacimleri ise araçların 511 litre olarak belirlenmiştir.

Ford Kuga Fiyat Listesi ve Özellikleri

Ford Kuga Yakıt Tüketimi

Ford Kuga yakıt tüketimi olarak araçların ilk olarak benzinli sınıf segmentine sahip olduğunu bilmek önemlidir. Ek olarak Ford Kuga araçların günümüzde şehir içi yakıt tüketimleri 6.8 litre olarak ön plana çıkıyor. Şehir dışı ortalama yakıt tüketimleri ise araçların günümüzde 4.9 litre olarak ölçülmüştür. Karma yakıt tüketimlerine baktığımızda ise bu rakamın yaklaşık olarak 5.6 litre kapasiteye eş değer olduğunu bilmekteyiz.

Yakıt deposu özelliklerine baktığımızda ise Ford Kuga araçların depoları 54 litredir. Silindir hacimleri 1499 cc olan Ford Kuga araçların maksimum hız kapasiteleri piyasada 184 km/s olarak ölçülmüştür. Ek olarak 0 ile 100 km hızlanma değerleri 11.6 saniye olarak ön plandadır. Uzunlukları araçların 4614 mm, genişlik düzeyleri ise araçların 1883 mm olarak piyasada biliniyor.

Deri koltuklar araçların en çok dikkat çeken iç donanımsal özellikleri olarak ön plandadır. Aynı zamanda araçlarda dijital klima sistemi başta olmak üzere yol kalkış desteği, navigasyon çubuğu gibi farklı özelliklerin bulunduğunu bilmekteyiz.  Araçlar piyasanın en görkemli ve kaliteli araçları olarak 240 nm tork kapasitesine sahip olmalarıyla ön plana çıkıyorlar. Ford güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Ford Kuga Fiyat Listesi ve Özellikleri

Ford Kuga Kampanyalı Fiyat Listesi

Ford Kuga kampanyalı fiyat listesinin oluşumunda aracın teknik donanımsal özellikleri ve donanım paketi doğrudan fiyat üzerinde etkili olan faktörler olarak ön plana çıkıyor. Ford Kuga 1499 cc silindir hacmine sahip, 184 km/s maksimum hız kapasitesiyle bilinen araçlardır. Araçlarda hız sabitleme limiti başta olmak üzere navigasyon çubuğu gibi özelliklerin bulunduğunu bilmekteyiz.

Aynı zamanda araçlarda alaşımlı jantların olması ve bagaj hacimlerinin 511 litre olması onları popüler yapan faktörlerdir. Ek olarak araçlarda benzin yakıt türü kullanılıyor ve ortalama yakıt tüketimi Ford Kuga  araçların 5.6 litre olarak belirlenmiştir. Elektrikli ayna sistemi, otomatik bagaj açma sistemi, ESC, ABS sistemleri araçlarda bulunan diğer özelliklerdir.  Araçlar düz vites olarak bilinir. Ford Kuga fiyat listesi ve özellikleri Titanium SUV için;

MarkaModelFiyat
Ford KugaTitanium SUV1.246.100TL
Ford KugaST-Line SUV1.380.000TL
Ford Kuga ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Ford Kuga ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Ford Kuga ÖTV indirimli fiyat listesinin oluşumunda günümüzde hiç şüphesiz ki birçok faktör rol oynuyor. Bu faktörler; silindir hacmi, fiyat, aracın binek durumu ve kişinin(varsa) engel durumudur. Bu faktörler ışığında Ford Kuga araçların ÖTV oranı %60 ile %80 arasında değişiklik gösteriyor. Araçların fiyatlarında doğrudan rol oynayan silindir hacimleri Ford Kuga araçların 1499 cc olarak ön plana çıkıyor.

1.5 motor kapasitesine sahip olan Ford Kuga araçların 120 HP güç kapasitesi mevcuttur. Engel durumu %90 olan kişiler Ford Kuga araçları günümüzde ÖTV’siz olarak kolaylıkla ekonomik olarak satın alabiliyorlar. Ford Kuga otomobillerinin KDV oranlarına baktığımızda ise %18 oranında KDV oranlarının olduğunu günümüzde gözlemleyebiliyoruz. Ford Kuga fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli;

MarkaModelÖTV
Ford KugaTitanium SUV659.424TL
Ford KugaST-Line SUV730.282TL

Böylece detaylarıyla Ford Kuga fiyat listesi ve özellikleri konusuna yer verdik!

Yorum yapın