Ford Ecosport Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Ford Ecosport fiyat listesi ve özellikleri 2023 trendleri söz konusu olduğu zaman karşımıza farklı alternatif seçenekler çıkmaktadır. Ford Ecosport araçların silindir hacimlerini incelediğimizde araçların 998 cc düzeyinde olduğunu bilmekteyiz. Ford Ecosport otomobillerinin günümüzde 180 km/s özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardan bazılarıdır. Aynı zamanda Ford Ecosport araçların günümüzde 0 ile 100 km hızlanma değerleri günümüzde 11.6 saniye olarak ön plana çıkmasıyla varlık gösteriyorlar.

Ek olarak araçların uzunlukları araçların 4096 mm, genişlik kapasiteleri ise araçların günümüzde 1816 mm olarak ölçülmüştür. Beygir gücü olarak Ford Ecosport araçların günümüzde 125 HP düzeyinde olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Vites tipi olarak Ford Ecosport 6 ileri otomatik vites özelliklere sahip olmalarıyla biliniyorlar.

 Aynı zamanda Ford Ecosport araçların 170 nm maksimum tork kapasitesine sahip olduğunu bilmekteyiz. Yükseklik kapasitelerini incelediğimizde Ford Ecosport araçların 1713 mm olduğu biliniyor. Alaşımlı jantlar başta olmak üzere deri koltuklar, elektrikli ayna sistemleri araçlarda bulunan özellikler arasında bulunuyor. Ford Ecosport araçların gök mavisi rengi en çok satın alınan renkler arasında ilk sırada yer alıyor. 356 litre bagaj hacminin olduğunu araçlarda biliyoruz.

Ford Ecosport Fiyat Listesi ve Özellikleri

Ford Ecosport Yakıt Tüketimi

Ford Ecosport yakıt tüketimi olarak ilk önce araçların benzinli araç sınıfına sahip olduğunu bilmek önemlidir. Ek olarak Ford Ecosport araçların ortalama yakıt tüketimlerini incelediğimizde 5.8 litre karma yakıt tüketimine sahip olduklarını gözlemleyebiliyoruz. Ford Ecosport araçların şehir içi yakıt tüketimleri günümüzde 7.2 litre olarak belirlenmiş olup, şehir dışı yakıt tüketimleri ise araçların 5.0 litre olarak ön plana çıkıyor.

Yakıt deposu özelliklerine baktığımızda Ford Ecosport araçların 52 litre özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardır.  0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların 11.6 saniye olarak belirlenmiştir. Maksimum hız kapasiteleri araçların günümüzde 180 km/s olarak ön plana çıkıyor.

Beygir gücü olarak ise Ford Ecosport araçların 125 HP güç kapasitesine sahip olduğu biliniyor. 6 ileri otomatik vites özelliklerine sahiptirler ve 998 cc silindir özellikleriyle piyasada ön plana çıkıyorlar. 1.0 St-Line özellikleriyle piyasada ön planda rol oynuyorlar. Bagaj hacimleri araçların 356 litre olarak ölçülmüştür. Yakıt deposu ise araçların günümüzde 52 litre olarak ön plana çıkıyor ve ayrıcalıklarıyla araçlar olarak biliniyorlar. Ford güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Ford Ecosport Kampanyalı Fiyat Listesi

Ford Ecosport Kampanyalı Fiyat Listesi

Ford Ecosport kampanyalı fiyat listesinin oluşumunda günümüzde rol oynayan en önemli etmen aracın donanım paketidir. Donanım paketine ve teknik özelliklerine bağlı olarak araçların fiyatlarının oluştuğunu bilmekteyiz. Ford Ecosport araçlar günümüzde teknik özellikleriyle ilgileri üzerine çekiyor. Beygir gücü özelliklerine baktığımızda araçların 125 HP dolaylarında olduğunu biliyoruz.  Yakıt deposu özellikleri olarak araçların 52 litre özelliklere sahip olduğunu bilmekteyiz.

Ford Ecosport araçlar aynı zamanda karma yakıt tüketimi olarak 5.8 litre yakıt tüketirler. Maksimum hız kapasitelerini incelediğimizde Ford Ecosport araçların 180 km/s düzeyinde olduğu biliniyor. Bagaj hacmi olarak Ford Ecosport araçlar 356 litre hacme sahiptirler. Ford Ecosport maksimum tork kapasitesi bakımından günümüzde 170 Nm özelliklere sahip olmalarıyla biliniyorlar. ST – Line ve Style modelleri için Ford Ecosport fiyat listesi ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

MarkaModelFiyat
Ford EcosportStyle668.600TL
Ford EcosportST-Line757.900TL
Ford Ecosport ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Ford Ecosport ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Ford Ecosport ÖTV indirimli fiyat listesinin oluşumunda kişilerin engel durumu günümüzde doğrudan rol oynayan faktörler arasındadır. Araçların günümüzde aynı zamanda %90 engeli bulunan kişiler için ÖTV’siz olarak satıldığını bilmekteyiz. Piyasanın en görkemli araçları olarak bilinen Ford Ecosport araçlar 180 km-s maksimum hız kapasitesine sahip olmalarıyla biliniyorlar.

Aynı zamanda Ford Ecosport boş ağırlık kapasitesine baktığımızda araçların 1249 kg düzeyinde olması onları piyasanın popüler araçları yapıyor. 52 litre yakıt deposuna sahiptirler. KDV oranları ise araçların %18 olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda ÖTV oranları araçların günümüzde %60 ile %80 arasında farklılık göstermesiyle biliniyorlar. 7.2 litre şehir içi yakıt tüketimine sahiptirler ve 5.0 litre şehir dışı yakıt tüketimleriyle piyasada ön plana çıkıyorlar.

MarkaModelÖTV
Ford EcosportStyle353.817TL
Ford EcosportST-Line401.073TL

Ford Ecosport fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak ettiklerinize bu yazımızda yer verdik.

Yorum yapın