Ford Transit Custom Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Ford Transit Custom fiyat listesi ve özellikleri hakkında merak ettiklerinizin tamamı bu yazımızda! Ford Transit Custom araçların silindir hacmi günümüzde 1995 cc özelliklere sahiptir. 2.0 EcoBlue donanım paketiyle piyasaya sürülmüşlerdir. Araçlarda günümüzde birçok donanımsal özellik mevcuttur. Direksiyon tutuş sistemi başta olmak üzere araçlarda aynı zamanda süspansiyon sistemlerinin de olduğunu biliyoruz. Araçların günümüzde dijital klima sistemi mevcut olup ön far sistemlerinin de olduğunu biliyoruz. Silindir sayısı özelliklerini incelediğimizde araçların 4 silindir kapasitesine sahiptirler.

Çap strok durumu araçların 84 x 90 olarak belirlenmiştir. Euro 6.2 kapasiteye sahip olmalarıyla beraber araçların günümüzde 6 ileri vites kutusu özellikleri bulunuyor. Maksimum güç kapasitesi olarak baktığımızda araçların 105 HP gücünde olduğunu biliyoruz. Ek olarak araçların 130 RPM dolaylarında olduğu da bilinen özelliklerden bazıları olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

Maksimum tork kapasitelerine baktığımızda Ford Transit Custom araçların günümüzde 360 nm dolaylarında olduğu biliniyor. 385 RPM dolaylarında oldukları tork kapasitesinde bilinen diğer detaylardır. Dönüş dairesi araçların 11.6 olarak belirlenmiş olup, yakıt kapasitesi 70 litredir. AKS kapasitesi ise araçların günümüzde 1625 kg olarak ön plana çıkıyor.

Ford Transit Custom Fiyat Listesi ve Özellikleri

Ford Transit Custom Yakıt Tüketimi

Ford Transit Custom yakıt tüketimi olarak incelendiğinde araçların yakıt kapasitesinin ilk olarak 70 litre olduğunu bilmekteyiz. Şehir içi yakıt tüketimine baktığımızda Ford Transit Custom8.1 litre yakıt tüketimi yapıyor. Şehir dışı yakıt tüketimi olarak ise Ford Transit Custom araçların günümüzde 6.4 litre yakıt tükettikleri bilinen detaylardır.

Karma yakıt tüketimi özellikleri incelendiğinde araçların 7.0 litre yakıt tüketimi yaptığı biliniyor. Maksimum beygir gücü araçların günümüzde 105 HP olarak ön plana çıkıyor. Euro 6.2 kapasite özelliklere sahip olmalarıyla biliniyorlar ve 1625 kg dolaylarında AKS sistemine sahiptirler. Çap strok durumu 84 x 90 olarak ön plana çıkıyor ve 4 silindir özellikleriyle piyasada varlık gösteriyorlar. 6 ileri vites kutusu özelliklerine sahip olmalarıyla beraber 385 RPM özellikleriyle biliniyorlar.

Araçlarda hız sabitleme sistemi başta olmak üzere süspansiyon sistemi, hava filtresi sistemi, benzin kontrol sistemi, ön far sistemi, navigasyon çubuğu gibi özellikler mevcuttur. Deri koltuklar ve alaşımlı jantlar aynı zamanda Ford Transit Custom araçlarda bulunan diğer özelliklerden bazılarıdır. Ford güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Ford Transit Custom Kampanyalı Fiyat Listesi

Ford Transit Custom Kampanyalı Fiyat Listesi

Ford Transit Custom kampanyalı fiyat listesi donanım paketine bağlı olarak değişen bir faktördür. Araçların teknik donanımsal özellikleri ve varyans sistemleri fiyatlar üzerinde etkileyici unsurlardan bazılarıdır.  Önden çekişli özelliklere sahip olmalarıyla biliniyorlar ve silindir sayısı olarak 4 özelliklere sahiptirler. Vites kutusu özellikleri günümüzde 6 ileri özelliklere sahip durumdadır.

Maksimum tork kapasitesi özelliklerini incelediğimizde Ford Transit Custom araçların 360 nm özelliklere sahip olduğu biliniyor. Euro 6.2 emisyon seviyesine sahiptirler ve 84 x 90 çap x strok özellikleriyle piyasada varlık gösteriyorlar. 105 maksimum güç kapasitesi araçlarda bulunan özelliklerden bazıları konumundadır. Direksiyon sabitleme sistemi, yol tutuş konforu, 1995 motor hacmi araçlarda bulunan en önemli özelliklerdir. Ford Transit Custom fiyat listesi ve özellikleri Trend kısa ve uzun şase için;

MarkaModelFiyat
Ford Transit CustomTrend Kısa Şasi546.500TL
Ford Transit CustomTrend Uzun Şasi573.300TL
Ford Transit Custom ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Ford Transit Custom ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Ford Transit Custom ÖTV oranı günümüzde %60 ile %110 arasında farklılık gösteren bir değerdedir. Araçların ÖTV indiriminin oluşumunda günümüzde etkili olan faktör silindir hacmi + fiyat listedir. Bu iki faktör belirleyici unsur olarak ön plana çıkarken, aynı zamanda bu süreçte araçların ÖTV oranını belirlenmesinde etkili oluyor.

1995 motor hacmiyle ön plana çıkarlar ve silindir adedi özellikleri araçların 4 olarak belirlenmiştir. Türkiye’de engelli bireyler ÖTV muafiyetsiz araç satın alabiliyorlar %90 engel seviyesi bulanan kişiler ÖTV’den tamamıyla muaftırlar ve ÖTV’siz araç satın alabiliyorlar. Bu süreçte aynı zamanda %45 ile %89 arasında engel durumu bulunan kişilerde %27 ÖTV oranından yararlanma özelliklerine sahip olabiliyorlar. Ford Transit Custom fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimi;

MarkaModelFiyat
Ford Transit CustomTrend Kısa Şasi274.067 TL
Ford Transit CustomTrend Uzun Şasi303.385 TL
Yorum yapın