Ford Transit Connect Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Ford Transit Connect fiyat listesi ve özellikleri 2023 yılı itibariyle güncellendiğinden yeni fiyatlar hakkında detaylı bilgilere bu yazımızda yer verdik. Ford Transit Connect araçlar günümüzde 1499 cc silindir hacmiyle ön plana çıkmayı başarıyorlar. Araçların günümüzde yakıt tipleri dizel olarak ön plana çıkıyorlar. Şanzıman türü olarak araçların günümüzde manuel vites özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardan bazılarıdır. Beygir güçlerini incelediğimizde Ford Transit Connect araçların 120 HP dolaylarında olduğunu biliyoruz.  Araç türü binek olarak ön plana çıkıyor.

B-segment araç kategorisine sahip olmalarıyla biliniyorlar ve  alt seri olarak araçların kombi özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardandır. Gövde tipi olarak incelediğimizde MPV özelliklere sahiptir. Silindir adetlerini incelediğimizde araçların 4 silindir hacmine sahip olduğu biliniyor. CommonRail Direkt Enjeksiyon yakıt püskürtme sistemlerine sahiptirler. Besleme tipi özelliklerine baktığımızda turbo besleme tipine sahip olduğunu Ford Transit Connect araçların bilmekteyiz. 

Maksimum tork kapasitelerini incelediğimizde Ford Transit Connect araçların 270 Nm özelliklere sahip olduğu biliniyor. Amerika menşeili araçlardırlar. 0 ile 100 km hızlanma değerlerini incelediğimizde Ford Transit Connect araçların 12.6 saniye düzeyinde olduğu biliniyor. Maksimum hız kapasitesi olarak araçların 170 km/s düzeyindedir.

Ford Transit Connect Fiyat Listesi ve Özellikleri

Ford Transit Connect Yakıt Tüketimi

Ford Transit Connect dizel motor kapasitesine sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Yakıt kapasitelerini incelediğimizde araçların günümüzde 60 litre kapasiteye sahip olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Şehir içi yakıt tüketimleri incelendiğinde Ford Transit Connect araçların 5.0 litre yakıt tükettikleri biliniyor.

Şehir dışı yakıt tüketimi olarak ise Ford Transit Connect araçlar günümüzde 4.4 litre yakıt tüketiyorlar. Karma yakıt tüketimi bakımından Ford Transit Connect araçların günümüzde 4.6 litre yakıt tüketimi yaptıkları biliniyor. Karma CO2 salınım özellikleri incelendiğinde ise 121 g-km özelliklere sahip olduğu biliniyor. Euro 6.2 çevre standardına sahiptirler. Araçların günümüzde çarpışma hızı mevcuttur ve 4 yıldız NCAP puanına sahiptirler. 

NCAP yılı olarak araçların 2018 yılına sahip olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Boş ağırlık kapasiteleri araçların 1551 kg, yükseklik kapasiteleri ise araçların 1854 mm, 1835 mm genişlik özelliklerine sahiptirler. Uzunluk kapasitelerine baktığımızda Ford Transit Connect araçların 4418 mm düzeyinde olduğu biliniyor. 1245 azami iç yükseklik kapasitesine sahiptirler. Azami yük istiap haddi araçların günümüzde 724 kg olduğunu biliyoruz. Ford güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Ford Transit Connect Kampanyalı Fiyat Listesi

Ford Transit Connect Kampanyalı Fiyat Listesi

Ford Transit Connect araçlar ticari araç sınıfına sahip binek araçlar olarak biliniyorlar. Ek olarak günümüzde araçların günümüzde azami yüklü ağırlık kapasiteleri günümüzde 2275 kg düzeyindedir. Bagaj hacmi özellikleri ise Ford Transit Connect araçların günümüzde 1529 litre 5 koltuklu olarak biliniyor.

2 koltuklu bagaj hacmi özellikleri Ford Transit Connect araçların 2761 litre kapasitesine kadar çıkabiliyor. Şanzıman kademesini incelediğimizde 6 ileri özelliklere sahiptir. Ek olarak Ford Transit Connect binek araçlarının çekiş özelliklerini incelediğimizde önden çekişli özelliklere ait olduğunu biliyoruz. Şanzıman türü olarak ise araçların manuel şanzıman türüne sahip olduğunu biliyoruz. 0 ile 100 km hızlanma değerlerini incelediğimiz zaman Ford Transit Connect araçların 12.6 saniye düzeyinde olduğu biliniyor. Active ile Titanium modeli için Ford Transit Connect fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Ford Transit ConnectTitanium697.300TL
Ford Transit ConnectActive737.700TL
Ford Transit Connect ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Ford Transit Connect ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Ford Transit Connect alt seri olarak kombi kapasiteye sahiptir. Donanım paketi olarak Titanium özelliklere sahip olmaları Ford Transit Connect araçların ön plana çıkan özellikleri bakımından önemlidir. Beygir gücü özelliklerini incelediğimizde Ford Transit Connect araçlar 120 HP düzeyindedir. 270 nm azami tork kapasitesine sahip olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır. 0- 100 km hızlanma değeri 12.6 saniye olarak belirlenmiştir.

Ülkemizde %90 engeli bulunan kişiler araçları ÖTV’siz olarak satın alabiliyorlar. %45 ile %89 arasında engeli bulunan kişilerin ise araçların %27 oranında indirimden faydalanma olanakları bulunuyor. Aynı zamanda Ford Transit Connect araçların günümüzde KDV oranları %18 olarak belirlenmiştir. Buna ek olarak ÖTV oranları ise araçların %60 ile %80 arasında farklılık gösterdiği biliniyor. ÖTV indirimli bir şekilde Ford Transit Connect fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelÖTV
Ford Transit ConnectTitanium369.004TL
Ford Transit ConnectActive390.384TL
Yorum yapın