Ford Tourneo Courier Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Ford Tourneo Courier fiyat listesi ve özellikleri 2023 yılından favori konularından birisidir! Ford Tourneo Courier aile aracı olarak piyasada ön plana çıkan araçlardır. Araçların beygir güçlerini incelediğimizde 100 HP güç kapasitesine sahip olduklarını gözlemleyebiliyoruz. Ford Tourneo Courier aynı zamanda 215 nm maksimum tork kapasitesine sahip olmasıyla biliniyor. Ek olarak araçların vites tipi olarak 6 ileri vitesli olduğu biliniyor.

Uzunluk kapasiteleri günümüzde 4157 mm olarak ön plana çıkıyor. Yan hava yastığı başta olmak üzere araçların ön sis farları da mevcuttur. Boş ağırlık kapasitesi Ford Tourneo Courier araçların günümüzde 1227 kg düzeyinde olduğu biliniyor. Bagaj hacmi bakımından Ford Tourneo Courier araçların 708 litre düzeyinde olması onları popüler yapıyor.

Yükseklik kapasitelerini incelediğimizde araçların günümüzde 1741 mm düzeyinde olduğu biliniyor 1911 genişlik özelliklerindedir. Ön kol dayama sistemi, ısıtmalı ön cam sistemi, karartılmış arka cam sistemleri araçlarda bulunuyor. Yan koruma çıtaları ve gövde rengi kapı kolu gibi özellikler araçlarda bulunan detaylar arasındadır. Krom ön ızgara, baş üstü saklama alanı gibi özellikler Ford Tourneo Courier araçların en önemli özellikleridir.

Ford Tourneo Courier Fiyat Listesi ve Özellikleri

Ford Tourneo Courier Yakıt Tüketimi

Ford Tourneo Courier yakıt tüketimi olarak araçların dizel araç kategorisine sahip olduğu biliniyor. 6 ileri düz vites özelliklere sahip olduğu araçlarda bilinen özellikler arasındadır. Şehir içi ortalama yakıt tüketimi olarak Ford Tourneo Courier araçların ortalama 4.6 litre yakıt tükettikleri biliniyor. Şehir dışı yakıt tüketimi olarak ise 4.1 litre olarak ön plana çıkıyorlar.

Karma yakıt tüketimi olarak araçların 4.3 litre yakıt tükettiklerini günümüzde biliyoruz. Yakıt deposu olarak 44 litre kapasiteye sahip olmaları onları piyasada popüler yapan faktörlerden bazılarıdır. Dizel araçlar olmaları onları yakıt dostu yapan özellikler arasındadır. 4157 mm uzunluk kapasitesine sahip olmalarıyla biliniyorlar ve 1911 mm genişlik kapasiteleri onları avantajlı konuma getiriyor.

Yağmur sensörü, yan koruma çıtaları, ayarlanabilir bagaj örtüsü gibi özellikler araçlarda bulunuyor. Kararan dikiz aynası, harita okuma lambası, torpido aydınlatma gibi özellikler araçlarda bulunan en iyi donanımsal özelliklerdir.  Dijital klima, hız kontrol sistemi, dokunmatik ekran, fonksiyonel direksiyon özellikleri, lastik basınç izleme sistemleri araçlarda bulunan özelliklerden bazıları olarak ön plana çıkıyor. Ford güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Ford Tourneo Courier Kampanyalı Fiyat Listesi

Ford Tourneo Courier Kampanyalı Fiyat Listesi

Ford Tourneo Courier kampanyalı fiyat listesi oluşumunda rol oynayan en önemli faktör aracın donanım paketi ve teknik özellikleridir.  Harita okuma lambası başta olmak üzere araçlarda baş üstü saklama alanı, parça deri koltuklar araçlarda bulunuyor. Isıtmalı sürücü koltuğu, arka park sensörü, lastik basınç izleme sistemleri araçlarda bulunan en önemli özellikler olarak ön planda oluyor. Yakıt deposu araçların 44 litredir, 708 litre bagaj hacmi araçların popülerliğini artıran detaylardan bazıları konumundadır.

6 ileri düz vites özelliklere sahiptirler ve sürücü bel desteği gibi donanımsal özellikleriyle ön plana çıkarlar. 100 HP beygir gücü özelliklerine sahiptirler. Elektrikli ayna sistemi başta olmak üzere ESC ve ABS sistemleri hız sabitleme sistemleri araçlarda bulunan faktörlerden bazıları konumundadır. Trenmd ve Deluxe için Ford Tourneo Courier fiyat listesi ve özellikleri aşağıdaki gibi karşımıza çıkıyor;

MarkaModelFiyat
Ford Tourneo CourierTrend413.200TL
Ford Tourneo CourierDeluxe433.100TL
Ford Tourneo CourierÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Ford Tourneo CourierÖTV İndirimli Fiyat Listesi

ÖTV indiriminin oluşumunda günümüzde birçok faktör rol oynuyor. Her şeyden önce %90 engeli bulunan vatandaşlarımız bu araçların ÖTV’siz olarak alabilme özelliğine sahiptirler. Ek olarak bu kişiler aynı zamanda %18 KDV oranından da muaftırlar ve böylelikle vergi muafiyetsiz olarak araçları satın alabiliyorlar. Ford Tourneo Courier araçların ÖTV oranlarını incelediğimizde %60 ile %80 arasında değişen olanaklara sahip olduğunu gözlemleyebiliyoruz.

Araçların aile aracı olarak ön plana çıkmaları onları piyasada etkili araçlar yapan özelliklerden bazılarıdır. ABS sistemi başta olmak üzere alaşımlı jant sistemi ve hava yastığı sistemleri araçlarda bulunan en önemli özellikler olarak ön plana çıkıyor. Ayarlanabilir bagaj örtüsü, ön kol dayama, otomatik ön farlar, sis sensörü araçlarda bulunuyor. Ford Tourneo Courier fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli;

MarkaModelÖTV
Ford Tourneo CourierTrend218.856TL
Ford Tourneo CourierDeluxe229.396TL
Yorum yapın