Ford Connect Triger Seti Kaç Km Değişir ?

Ford Connect aracında triger setinin kaç km de değişeceğini, ne zaman değişeceğini sizler için anlattık. Ford Connect araçlarında triger setinin zamanında değiştirilmesi oldukça önemli bir konudur. Motor sağlığının en üst seviyede olması için trigerin zamanında değişmesi çok isabetli olacaktır. Ford Connect triger seti kaç km değişir ? Tek tek anlatalım.

Ford Connect triger seti ne zaman değişir? konusunda tüm detayları bir araya getirdik.

Ford Connect Triger Kayışı Kaç Binde Değişir

Ford Connect triger değişimi 3 yıl/90bin km arasında yapılmalıdır. Hem servisin tavsiye ettiği, hemde araç kitapçığında yazılı olduğu şekli tam olarak budur. Bu süreler içerisinde yapılan triger değişimi ile motor verimi en üst düzeyde olmaktadır.

Ford Connect iç Triger Seti Kaç Km Değişir

Ford Connect iç Triger Ne Zaman Değişir ? Ford Connect araçlarında normal trigerden hariç birde iç triger seti bulunmaktadır. Connect iç triger seti değişimi servislerin ilettiğine göre 150- 190 bin km arasında değiştirilmelidir.

Ford Connect Triger Değişimi ve Fiyat

Ford Connect triger setinin ne zaman değişeceği konusunda siz kullanıcılarımızı bilgilendirdik. Triger setinin değişimi oldukça hassastır ve ustalık gerektiren bir iştir. Alanında uzman kişiler ile çalışmanız tavsiye edilmektedir.

Ford Connect Triger Kayışı değişimi fiyatları için üstteki bağlantıya tıklayıp yorum olarak sorabilirsiniz.

5/5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.