Fiat Pratico Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Fiat Pratico fiyat listesi ve özellikleri 2023 yılında güncelleniyor! Fiat Pratico araçların günümüzde yükleme kapasiteleri 1000 kg olarak biliniyor. Ticari araç sınıfına sahip olmalarıyla tanınıyorlar ve toplam uzunlukları araçların 4.98 m olarak ön plana çıkıyor. Fiat Pratico kasa alanı olarak 4.2m olarak ön plana çıkıyor. Silindir hacimlerini incelediğimizde araçların günümüzde 1598 cm3 düzeyinde olduğunu biliyoruz. Silindir adedi olarak araçların 4 adede sahip olduklarını bilmekteyiz. Tek sıra ve önde enlemesine yerleşim kapasitesine sahiptirler.

Turbo beslenme tipine sahiptirler. Maksimum güç kapasitelerini incelediğimizde araçların günümüzde 120 HP dolaylarında olduğunu bilmekteyiz. Ek olarak araçların 3750 d-d sistemi bulunuyor. Maksimum tork kapasitelerini incelediğimizde Fiat Pratico araçların 320 nm dolaylarında olduğunu bilmekteyiz. Aynı zamanda tork olarak 1750 d-d sistemine sahiptirler.

Emisyon seviyelerini incelediğimizde ise araçların Euro 6 sistemine sahip olduğu biliniyor. Araçların güvenlik sistemlerini incelediğimizde ESC sistemine sahip olduğunu bilmekteyiz.  Araçlarda aynı zamanda otomatik frenleme sistemi başta olmak üzere ABS sistemi gibi özelliklerde bulunuyor. Ek olarak araçların günümüzde dijital klima sistemleri ve navigasyon çubuğu sistemleri de bulunuyor. LED farlarda araçlarda mevcuttur.

Fiat Pratico fiyat listesi ve özellikleri

Fiat Pratico Yakıt Tüketimi

Fiat Pratico araçlar günümüzde K-Segment araçlar olarak piyasada varlık gösterirler. Gövde tipi olarak araçların kamyon-kamyonet tipine sahip olduğu biliniyor. Kapı sayısı 2’dir ve yakıt tipi olarak araçların dizel olduğu biliniyor. Silindir adedi araçların 4’tür. Beslenme tipini incelediğimizde ise araçların turbo özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardan bazılarıdır.

Beygir gücü araçların 120 HP, azami tork kapasitesi ise araçların 320 nm düzeyindedir. Azami devir özellikleri bakımından araçlar 3750 düzeyinde olmasıyla biliniyor. Maksimum hız kapasitelerini incelediğimizde Fiat Pratico araçların 149 km/s özelliklere sahip olduğu biliniyor. Maksimum hızlanma kapasiteleri ise araçların 13.4 saniye olduğu biliniyor.

Vites tipi manueldir ve vites adedi araçların 6’dır. Şehir içi yakıt tüketimi olarak araçların 5.2 litre yakıt tükettikleri biliniyor. Şehir dışı yakıt tüketimi olarak ise araçların 6.8 litre tüketim yaptığı bilinen detaylar arasındadır. Ortalama yakıt tüketimleri araçların günümüzde 5.8 litredir. Yakıt deposu ise 60 litredir. Karma CO2 salınımı ise araçların günümüzde 149 olarak ön plana çıkıyor. ABS frenleme sistemi, hız sabitleyici, yokuş kalkış desteği gibi sistemler araçlarda mevcuttur. Fiat güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Fiat Pratico Kampanyalı Fiyat Listesi

Fiat Pratico Kampanyalı Fiyat Listesi

Fiat Pratico kampanyalı fiyat listesi son günlerde merak edilen konular arasında bulunuyor. K-segment araç kategorisine sahip olmalarıyla dikkatleri üzerine çeken Fiat Pratico araçların vites tipi manueldir. Vites adetlerini incelediğimizde ise araçların 6 vites adedine sahip olduğu gözlemleyebiliyoruz.  Maksimum hız kapasiteleri araçların günümüzde 149 km/s olarak ön plana çıkıyor.

Silindir hacimlerini incelediğimizde ise araçların günümüzde 1598 cc3 düzeyinde olduğunu bilmekteyiz. Beslenme tipi araçların turbo/ Intercooler olarak biliniyor. Yakıt tiplerini incelediğimizde ise dizel yakıt tipine sahip olmalarıyla piyasada ön plana çıkıyorlar. Araçların beygir gücü 120 BG olarak ön plana çıkıyor. Azami tork kapasiteleri araçların günümüzde 320 Nm düzeyinde olduğu biliniyor. Hızlanma kapasitesi araçların 13.4 saniyedir. Kasalı ve kasasız modeller için Fiat Pratico fiyat listesi ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

MarkaModelFiyat
Fiat PraticoKasasız394.900TL
Fiat PraticoKasalı421.900TL

Fiat Pratico ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Fiat Pratico ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Fiat Pratico%90 engeli bulunan kişiler ÖTV’de muaf olarak araçları satın alabiliyorlar. Ek olarak araçların günümüzde %60 oranında ÖTV’si mevcuttur ve %18 KDV oranı vardır. %45 ile %89 engeli bulunan kişiler Fiat Pratico araçları %27 oranında ÖTV indirimiyle satın alabiliyorlar. Ek olarak araçların günümüzde K-segmentine sahip olduğu biliniyor. Turbo motor kapasitesine sahiptirler ve azami tork kapasiteleri 320 nm olarak biliniyor. Ek olarak hızlanma değerleri araçların 13.4  saniyedir. Maksimum hız kapasiteleri ise günümüzde 149 km-s olarak biliniyor. Manuel vites tipine sahiptirler ve 6 vites adedi mevcuttur. 60 litre yakıt deposuna sahiptirler. Yokuş kalkış desteği başta olmak üzere ESP sistemi,  ASR sistemi, EBD sistemleri araçlarda bulunan özelliklerden bazılarıdır.

MarkaModelÖTV İndirimli Fiyat
Fiat PraticoKasasız209.163TL
Fiat PraticoKasalı223.464TL

Bu yazımızda Fiat Pratico fiyat listesi ve özellikleri konusuna ayrıntılı bir şekilde yer verdik!

Yorum yapın