Fiat Ducato Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Fiat Ducato fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak ettiklerinizin tamamı bu yazımızda var! Fiat Ducato silindir hacmi olarak 2287 cc sistemine sahiptir. Yakıt tipi olarak ise araçların günümüzde dizel yakıt tipine sahip olduklarını bilmekteyiz. Şanzıman türü olarak Fiat Ducato araçlar günümüzde manuel özelliklere sahip olmalarıyla piyasada ön plana çıkıyorlar. Beygir gücü olarak ise araçların 130 HP düzeyinde olduğunu bilmekteyiz.

Kapı sayısı araçların 4’tür ve araçlar önden çekişli özelliklere sahip durumdadır. Araç türü olarak araçların ticari araç düzeyinde olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Fiat Ducato besleme tipi olarak turbo sisteme sahiptir. Yakıt püskürtme özellikleri günümüzde CommonRail Direkt Enjeksiyon özelliklere sahip durumdadır. Seri olarak Ducato, alt seri olarak Van, donanım paketi ise araçların standart olarak ön plana çıkıyor.

Gövde tipini incelediğimizde ise Fiat Ducato araçların panelvan özelliklere sahip olduğunu bilmekteyiz. Segment olarak araçların hafif ticari özelliklere sahip olduğunu biliyoruz. Maksimum tork kapasiteleri araçların günümüzde 320 nm düzeyindedir, maksimum hız kapasiteleri ise araçların 155 km-s düzeyindedir. İtalyan menşei araçlar olarak bilinirler ve motorlu taşıt vergileri 1611 TL düzeyindedir.

Fiat Ducato Fiyat Listesi ve Özellikleri

Fiat Ducato Yakıt Tüketimi

Fiat Ducato araçlar yakıt kapasitesi olarak günümüzde 90 litre yakıt kapasitesine sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar. Şehir içi yakıt tüketimi olarak Fiat Ducato araçların günümüzde 7.8 litre yakıt tükettikleri biliniyor. Şehir dışı yakıt tüketimi olarak ise Fiat Ducato araçların günümüzde 5.6 litre yakıt tükettikleri bilinen detaylardan bazıları konumundadır.

Karma CO2 salınımı özellikleri araçların 170 g-km düzeyindedir. Karma yakıt tüketimleri ise 6.4 litre özelliklere sahip olmalarıyla biliniyor. LPG araçlarda mevcut değildir. Çekiş kontrol sistemi araçlarda bulunan özelliklerden bazıları konumundadır. Manuel şanzıman türüne sahiptirler ve 6 ileri şanzıman kademesine sahip olmalarıyla piyasada ön plana çıkarlar. Önden çekişli araçlar olarak bilinirler.

Çekiş kontrol özelliklerini incelediğimizde araçların ASR ve MSR sistemlerine sahip olduğunu biliyoruz. Emisyon özelliklerini incelediğimizde ise Fiat Ducato araçların Euro 5 özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardan bazılarıdır. Uzunluk kapasiteleri 4963 mm, 2050 genişlik, 2254 yükseklik düzeyine sahiptirler. Taban genişliklerini incelediğimizde Fiat Ducato araçların 215 nm düzeyinde olduğu biliniyor. Kesit oranı ise Fiat Ducato araçların %70’dir. Fiat güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Fiat Ducato Kampanyalı Fiyat Listesi

Fiat Ducato Kampanyalı Fiyat Listesi

Fiat Ducato 2287 silindir hacmine sahip araçlar olarak biliniyorlar ve günümüzde bu araçların manuel şanzıman türüne sahip olduğu biliniyor. 130 HP beygir gücüne sahiptirler ve ek olarak dizel yakıt türüne sahip olmalarıyla piyasada ön plana çıkıyorlar. Karma tüketim olarak araçların 6.4 litre yakıt tükettikleri bilinen detaylardan bazıları konumundadır.

Fiat Ducato kapı sayısı olarak 4’tür. Çekiş özellikleri olarak önden çekişli özelliklere sahip oldukları bilinen özelliklerden bazılarıdır. Yakıt tipi dizeldir. Besleme tipi olarak ise araçların turbo besleme tipine sahip olduğu biliniyor. Ticari araç türü olarak biliniyorlar. 155 km maksimum hız kapasitesine sahiptirler ve maksimum tork kapasitesi olarak ise araçların günümüzde 320 nm düzeyinde olduğu biliniyor. Van, kamyonet ve minibüs için Fiat Ducato fiyat listesi ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

MarkaModelFiyat
Fiat DucatoVan581.900TL
Fiat DucatoKamyonet561.900TL
Fiat DucatoMinibüs813.900TL
Fiat Ducato ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Fiat Ducato ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Fiat Ducato araçların ÖTV oranı %80 olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda araçların KDV oranı ise %18 olarak belirlenmiştir. %98Fiat Ducato vergi toplamı araçlarda bulunuyor. Fiat Ducato araçların günümüzde ÖTV indiriminin oluşumunda silindir hacmi ve fiyat listesi doğrudan ÖTV indirimini etkiliyor. Günümüzde %90 engeli bulunan engelli bireyler araçları ÖTV muafiyetli bir şekilde kolaylıkla satın alabiliyorlar.

Aynı zamanda bu süreçte %18’de KDV indiriminden kişilerin yararlandığı bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Fiat Ducato araçların silindir hacimleri 2287 cc düzeyinde olurken, karma tüketimleri 6.4 litredir. 4 kapı sayısı araçlarda bulunuyor. Dijital klima sistemi ve multimedya ekran özellikleri Fiat Ducato araçlarda bulunan özelliklerden bazıları konumunda olarak biliniyor. ÖTV indirimli Fiat Ducato fiyat listesi ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

MarkaModelÖTV Oranı
Fiat DucatoVan427.795TL
Fiat DucatoKamyonet413.092TL
Fiat DucatoMinibüs598.354TL

Yazımızda Fiat Ducato fiyat listesi ve özellikleri konusuna detaylarıyla yer verdik!

Yorum yapın