Fiat Doblo Frigo Maxi Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Fiat Doblo Frigo Maxi fiyat listesi ve özellikleri 2023 yılında güncellenmektedir. Fiat Doblo Frigo Maxi araçlar ticari sınıf araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar. Araçların yükleme bölümü hacmi 2.2 m3 olarak ön plana çıkıyor. Ek olarak araçların soğutma kapasitesini incelediğimizde +4 ve -18 derece arasında olduğunu bilmekteyiz. Fiat Doblo Frigo Maxi istiap haddi olarak 819 kg dolaylarındadır.

AKS mesafesini incelediğimizde araçların günümüzde 3105 mm dolaylarında olduğunu biliyoruz.  1.6 motor kapasitesine sahip olarak piyasaya sürülmüşlerdir. Fiat Doblo Frigo Maxi araçların günümüzde silindir hacimlerini incelediğimizde 1598 cc hacme sahip olduklarını bilmekteyiz. Silindir adedi olarak incelediğimizde araçların günümüzde 4 silindir kapasitesine sahip olduğunu bilmekteyiz.

Tek sıra, önde enlemesine yerleşim tipine sahiptirler. Yakıt besleme özelliklerini incelediğimizde araçların günümüzde turbo besleme ve İntercooler sisteme sahip olduğu biliniyor. Maksimum güç kapasiteleri Fiat Doblo Frigo Maxi araçların 120 HP- 3750 d-d olarak ön plana çıkıyor.Fiat Doblo Frigo Maxi maksimum tork kapasitesi olarak ise 320 nm- 1750 d-d düzeyindedir. Emisyon seviyesini incelediğimizde Fiat Doblo Frigo Maxi otomobillerinin Euro 6D Final sistemine sahip olduğunu biliyoruz.

Fiat Doblo Frigo Maxi Fiyat Listesi ve Özellikleri

Fiat Doblo Frigo Maxi Yakıt Tüketimi

Fiat Doblo Frigo Maxi yakıt tüketimi olarak yakıt kapasitesi araçların 60 litre olarak ön plana çıkıyor. Araçların şehir içi yakıt tüketimi olarak 6.5 litre yakıt tükettikleri biliniyor. Ek olarak şehir dışı yakıt tüketimi olarak ise Fiat Doblo Frigo Maxi araçlar 4.2 litre yakıt tüketirler. Karma yakıt tüketimi bakımından Fiat Doblo Frigo Maxi araçların 5.0 litre tüketim gerçekleştirdiğini bilmekteyiz.

Karma CO2 salınım değerlerini incelediğimizde Fiat Doblo Frigo Maxi otomobillerinin 136 g-km düzeyinde olduğu biliniyor. Ek olarak emisyon değerleri incelendiğinde araçların Euro 6 özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Çekme kapasitesi araçların 1000 kg düzeyindedir, frensiz çekme kapasitesi araçların 500 kg düzeyindedir.

Şanzıman türü olarak araçların günümüzde manuel tipe sahip olduğu biliniyor. Şanzıman kademesini incelediğimizde ise araçların 5 ileri özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Çekiş özellikleri bakımından ise araçların önden çekişli araçlar olarak biliniyor. Çekiş kontrol sistemi araçlarda mevcut özelliklerden bazıları konumundadır. Seri olarak Doblo, alt seri olarak ise araçlar Cargo, donanım paketi olarak ise Cargo Maxi olarak piyasaya sürülmüşlerdir. Fiat güncel kampanyalı fiyat listesi için tıklayınız!

Fiat Doblo Frigo Maxi Kampanyalı Fiyat Listesi

Fiat Doblo Frigo Maxi Kampanyalı Fiyat Listesi

Fiat Doblo Frigo Maxi kampanyalı fiyat listesi herkes tarafından merak edilen unsurlardan bazıları konumundadır.  İtalyan marka araçlar olarak piyasaya sürülmüşlerdir. Maksimum tork kapasiteleri 200 nm , maksimum hız kapasiteleri ise araçların 158 km-s düzeyinde olduğu biliniyor. 0 ile 100 km hızlanma değerleri bakımından araçların 14.9 saniye özelliklere sahip olduğu bilinen detaylardır. 95 HP beygir gücüne sahiptirler ve 4756 mm uzunluk kapasiteleriyle piyasada ön plandadırlar.

Genişlik özelliklerini incelediğimizde araçların 1832 mm, yükseklik özellikleri ise 1880 mm düzeyindedir. Dönüş çapı olarak araçların 12.50 metre özelliklere sahip olduğunu bilmekteyiz. Jant tipi olarak kapaklı sac özelliklerindedir.  Jant çapı ise araçların 16 inç olarak belirlenmiştir. Cargo Plus modeli için Fiat Doblo Frigo Maxi fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Fiat Doblo Frigo MaxiCargo 1.6 M.JET 120HP392.900TL
Fiat Doblo Frigo MaxiCargo Plus405.900TL
Fiat Doblo Frigo Maxi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Fiat Doblo Frigo Maxi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Fiat Doblo Frigo Maxi ÖTV indirimli fiyat listesinin oluşumunda rol oynayan günümüzdeki en önemli etmenlerin başında araçların silindir hacmi geliyor. Silindir hacmi + fiyat listesi araçların ÖTV indirimini oluşturan temel faktörlerden bazılarıdır. Fiat Doblo Frigo Maxi araçların ÖTV oranları günümüz piyasasında %60 olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda Fiat Doblo Frigo Maxi araçların günümüzde %18 oranında KDV oranları mevcuttur.

Böylelikle araca ödemeniz gereken vergi oranı %78 olarak belirlenmiştir. Ek olarak %90 engeli bulunan vatandaşlarımız bu süreçte ÖTV’den tamamıyla muaftırlar. ÖTV’den muaf oldukları gibi aynı zamanda %18 KDV oranından da muaf olarak ön plana çıkıyor. Böylelikle %98 oranında indirim payından yararlanma olanaklarına sahip oluyorlar. ÖTV indirimli Cargo Plus modeli için, Fiat Doblo Frigo Maxi fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelÖTV İndirim
Fiat Doblo Frigo MaxiCargo 1.6 M.JET 120HP208.104TL
Fiat Doblo Frigo MaxiCargo Plus214.989TL
Yorum yapın