Fiat Doblo Combi Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Fiat Doblo Combi fiyat listesi ve özellikleri her zaman merak ediliyor! Fiat Doblo Combi araçlar aile aracı olarak piyasada ön plana çıkmayı başarıyorlar. Araçların günümüzdeki silindir hacimlerini incelediğimizde araçların 1598 cc düzeyinde olduğunu bilmekteyiz.  Fiat Doblo Combi 4 silindir adedine sahiptir ve önde enlemesine yerleşime sahip olmalarıyla biliniyorlar.  Turbo yakıt sistemine sahip olmaları onları piyasada popüler bir konuma yükselten faktörlerden birisidir.

Maksimum güç kapasiteleri incelendiğinde Fiat Doblo Combi araçların günümüzde 120 HP ile 3750 d-d kapasitesine sahip olduğunu bilmekteyiz. Ek olarak araçların maksimum tork kapasiteleri incelendiğinde günümüzde bu araçların 320 Nm düzeyinde olduğunu biliyoruz. 1505 d-d maksimum tork kapasitesine sahip araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar.

Emisyon seviyelerini incelediğimizde araçların emisyon değerleri günümüzde Euro 6D Final olarak ön planda oluyor. Güvenlik sistemlerini incelediğimizde araçların ESC sistemi ve hız sabitleme sistemi yer alıyor. Traction+ özellikleri de aynı zamanda araçlarda bulunan bir diğer özellikler olarak ön plana çıkıyor. Araç iki farklı motor kapasitesine sahiptir. 1.6 120 HP Multıijet ile 1.6 105 HP Multijet motor segmentine sahip olmalarıyla biliniyorlar.

Fiat Doblo Combi fiyat listesi ve özellikleri

Fiat Doblo Combi Yakıt Tüketimi

Fiat Doblo Combi araçların yakıt tüketimleri günümüzde merak edilen unsurlar arasında bulunuyor. Şehir içi yakıt tüketimleri incelendiğinde araçların günümüzde 6.4 litre yakıt tükettikleri biliniyor. Şehir dışı yakıt tüketimi olarak günümüzde araçların 4.5 litre yakıt tükettikleri bilinen detaylardan bazıları konumundadır. 

Ek olarak karma yakıt tüketimi olarak araçların günümüzde 5.2 litre yakıt tükettikleri bilinen detay unsurlarından bazıları olarak ön plana çıkıyor. Yakıt tipi olarak araçların aynı zamanda dizel araç segmentine sahip olduklarını bilmekteyiz, ek olarak araçların şanzıman türü olarak manuel vites tipine sahip olduğu biliniyor. Çekiş özellikleri incelediğinde araçların önden çekişli olduğunu biliyoruz ve araç türü olarak ticari sınıf araçlardır.

Maksimum hız kapasiteleri araçların 164 km-s düzeyindedir, 0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların günümüzde 13.4 saniye olarak ön plana çıkıyor. Seri olarak araçlar Doblo seriye mensuptur, alt seri olarak Combi, donanım paketi olarak ise Premio Plus özelliklere sahiptirler. Şanzıman kademesi araçların 6 ileri şeklindedir. Bagaj hacmi bakımından incelendiğinde araçların 790 litredir. Fiat güncel kampanyalı fiyat listesiiçin tıklayınız!

Fiat Doblo Combi fiyat listesi ve özellikleri

Fiat Doblo Combi Kampanyalı Fiyat Listesi

Ticari araç sınıfına ait olmasıyla bilinen Fiat Doblo Combi araçlar manuel vitesli araçlar olarak piyasada ön plana çıkmayı başarıyorlar. Bagaj hacimleri 790 litre 2 koltuklu ise 3200 litre olarak ön plana çıkıyor. Yakıt kapasitelerini incelediğimizde araçların 60 litre özelliklere sahip olduklarını gözlemleyebiliyoruz. 120 HP beygir gücüne sahiptirler ve 320 Nm azami tork kapasiteleriyle piyasada varlık göstermeyi başarıyorlar. 

Ek olarak 0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların 13.4 saniye olarak ölçülmüş durumdadır. Maksimum hız kapasitesini incelediğimizde ise araçların günümüzde 164 km-s düzeyinde olduğunu biliyoruz. Gövde tipi olarak araçların kombi özelliklere sahip olduğunu biliyoruz ve silindir adedi araçların 4 olarak ön plana çıkıyor. Besleme tipi ise araçların turbo model olarak biliniyor. Maxi Easy için Fiat Doblo Combi fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Fiat Doblo CombiStandart Easy441.900TL
Fiat Doblo CombiMaxi Easy447.900TL
Fiat Doblo Combi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Fiat Doblo Combi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

ÖTV indiriminin oluşumunda rol oynayan günümüzde 2 önemli faktör bulunuyor. Aracın fiyat başta olmak üzere aracın silindir hacmi indirim üzerinde doğrudan rol oynuyor. Fiat Doblo Combi araçların ÖTV oranı %80 olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda aracı satın alacak olan kişiler %18 KDV oranını da ödemekle yükümlüdür. Böylelikle toplam vergi oranı %98 olarak belirlenmiştir.

T.C. vatandaşı olan ve %90 engeli bulunan kişiler ÖTV’den günümüzde muaftırlar ve ÖTV’siz olarak araç satın alabilirler. Aynı zamanda bu kişiler %18’lik KDV ödemesinden de muaf tutulmuştur. Böylelikle %98 vergi indiriminden faydalanma olanaklarına sahip olmuş durumdadırlar. Turbo besleme tipine sahip olmaları ve 1598 silindir hacmine sahip olmalarıyla piyasada araçlar varlık göstermeyi başarıyor. ÖTV indirimli bir şekilde Fiat Doblo Combi fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelÖTV İndirimi
Fiat Doblo CombiStandart Easy234.057TL
Fiat Doblo CombiMaxi Easy237.235TL

Böylece Fiat Doblo Combi fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak edilenlere yanıtlar verdik!

Yorum yapın