Fiat Alınır mı, Kullanıcı Yorumları

Fiat alınır mı? Fiat marka araçlar ülkemizde en çok satışı yapılan araçların başında yer alıyor. Özellikle Fiat Egea ve Linea marka araçların fiyat performans ürünü olması satışlarını etkileyen detayları arasında bulunuyor. Aracın kullanıcı yorumları incelendiğinde kişiler genellikle performansından yana olumlu yorumlarda bulunmuştur. Fakat aracın benzin tüketimi konusunda isteneni sunamaması kişileri bu süreçte olumsuz yönde etkilemiştir.

Yakıt dostu özelliklere sahip olmasa da Fiat araçların sürüş konforu oldukça fazladır. Aynı zamanda parçalarının ülkemizde kolay bir şekilde bulunuyor olması aracın herhangi bir arızalanma durumunda kolaylıkla parçalarının temin edilmesini sağlayan etmenler arasında bulunuyor. Fiat model araçlar İtalyan marka araçlar olarak ön plana çıkıyor. Ülkemizde Bursa’da fabrikasının bulunması ve parçalarının ülkemizde tedarik edilmesinin kolay olması aracın kişiler tarafından beğenilmesinde etkili olan detaylar arasında bulunuyor.

Fiat ülkemizde her zaman çok tercih edilen bir model olmuştur. Bu durum Fiat markasının fiyat ve performans noktasında başarılı olmasından da kaynaklanmaktadır. Multi-jet özelliklere sahip olması aracın popülerliğini artıran etmenlerden birisidir. Fiat marka araçlar ilk kez 1899 yılında üretime İtalya’da başlamıştır. Her türlü sınıf düzeyine hitap etmesi aracın fonksiyonel bir konuma getirmiştir. Üstün kalite sürüş yeteneğiyle 2022 modelleri araç piyasasında ön plana çıkıyor.  Bütün bu bilgiler ışığında 2023 yılında da Fiat alınır mı? İşte detaylar!

Fiat Albea Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Albea Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

B segment araçlar arasında bulunan Fiat Albea araçlar ilk kez 2001 yılında piyasaya sürülmüş araçlar olarak ön plana çıkmıştır. Sedan model özelliklere sahip olmasıyla bilinen Albea araçlar Palio araçların üzerine inşa edilmiş araçlar olarak biliniyorlar. Aracın dört farklı motor seçeneği bulunuyor. Bunlar;

  • 1.2, Benzinli
  • 1.3 Multi-jet,
  • 1.4- Fire,
  • 1.6- Benzinli

Olarak ön plana çıkıyor. Kullanıcı yorumları incelendiğinde aracın ekonomik sınıf vatandaşlardan tam not aldığını görebiliyoruz. Bu araç ekonomik sınıf bir araç olduğu için çok fazla araçta teknik donanım beklememek gerekir. Araç şehir içinde genellikle 6 litre benzin tüketirken, şehir dışında ise yaklaşık olarak 4 litre yakıt tüketmektedir. Bütün bu bilgiler ışığında Fiat alınır? Düşük bütçeli bir şekilde araç almanıza olanak tanıyan Fiat; alınabilecek araçlar arasında yer almaktadır.

70 beygir gücüne sahip olmasıyla ön plana çıkar ve Active, Active Plus, Dynamic gibi donanım düzeyinde paketleri bulunuyor. Aracın ön kısım göğüs bölmesinde ve kapı kısımlarında plastik malzemeler kullanılmıştır.  Aracın ön göğsünün yüksek bir bölümde bulunması kişileri memnun eden olumlu yorumlar almasında etkili olan nedenler arasında bulunuyor. Bunun yanı sıra 515 litre hacmine sahip olmasıyla bilinir. Peki, Fiat alınır mı? Kullanıcı yorumları nasıldır? İşte detaylar!

Fiat Brava Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Brava Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Brava araçlar günümüzde Türkiye’de üretilen araçlar arasında bulunuyor. İlk ke 2002 yılında Türkiye’de üretilmiştir.  Tasarım yapısının İtalyan marka araçlara benzemesi kullanıcılar tarafından pozitif yorumlar almasında etkili olmuştur. Bunun yanı sıra 1.6 litre motor gücüne sahiptir.  Aynı zamanda aracın Avrupa piyasasında 1.4 litre dizel motor kapasiteleri mevcut seçenekleri de bulunuyor. Bunun yanı sıra araç 103 beygir gücüne sahiptir, 144 NM tork gücüne sahip olmasıyla bilinir. Bu aşamada Fiat her zaman popüler olan araçlar arasında yer almaktadır.

2 hava yastığıyla beraber klima ve ABS sistemi araçta mevcut olan özellikler arasında bulunuyor. Çelik jantlar, 4 cam otomatikliği gibi özellikleri aracın donanım bakımından dikkat çeken özelliklerindendir. İç kapı kolu açma özelliği üçüncü stop lambası gibi özellikleri de aracın gene bulunan özellikleri arasındadır. Aracın bunların yanında 1.9- JTD özellikte dizel motor türü de piyasada mevcuttur.

Kullanıcılar aracın 120 km düzeyine kadar çok fazla ses almadığını dile getiriyorlar. Fakat 120 km hızdan sonra aracın motorundan yüksek seslerin geldiğinden yakınıyorlar. Dolayısıyla aracı almayı düşünen kişilerin bu detayları da göz önünde bulundurması gerekiyor. Peki, Fiat alınır mı? Daha doğrusu Fiat bravo alınır mı? İşte detaylar!

Fiat Bravo Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Bravo Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Bravo ilk olarak 1995 yılında Brava’nın ikizi olarak piyasaya sürüldü. Fiat 2008’de Stilo’yu durdurup Bravo’nun ikinci versiyonunu piyasaya sürmeden önce ilk Brava nesli durduruldu ve Stilo ile değiştirildi. O zamandan beri odak noktası Golf ve Focus’a karşı bu model için yaptığı pazarlama çalışmalarıyla rekabet etmek oldu. Kullanıcıların aracın motor performansını yorumlarda övmüşlerdir.

Diğer Fiat modellerine göre Bravo’da kullanılan malzeme kalite olarak daha üstündür. 4 motor seçeneği ve her seçenek için 2 hacim içerir. Altı ileri manuel şanzıman ve dualogic tek debriyaj şanzıman seçeneklerine sahip motorlar bulunabiliyor. Her motorun bu raporda tartışılacak kendi bölümü vardır. Fiat hem yedek parça hem de servis ağı noktasında her zaman üst düzeyde etkiye sahiptir. Bu da Fiat markasının popüler olmasını mümkün kılmaktadır.

Bravo araçların 1.4 dolayında motor kapasiteleri mevcuttur. 128 Nm’lik tork değeri, ürettiği 90 HP ile eşleşiyor. Şehir sınırları içinde 8,5 litre yakıt tüketir; Şehir dışında 5.5 litre. Bu araç LPG’ye uyumlu bir işçiliğe sahiptir. Günümüzde piyasalarda söylenenlerin aksine motor turbo-şarjlı değildir. Fakat günümüzde farklı bir teknoloji, performansı en üst düzeye çıkarmak ve aynı zamanda yakıt kullanımını azaltmak için motora emilen havayı kullanır. Bu aşamada kapsamlı bir araştırma sürecinin içerisinde yer alacak olursanız; Fiat markası konusunda avantajlı fırsatlara sahip olabilirsiniz.

Fiat Coupe Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Coupe Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Coupe araçları genellikle ilk bakıştaFerrari araçlara benzerlikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarırlar. Aslında, sahibi Ferrari’nin logosunu Cuope marka araçlara uyarlayarak böyle bir tasarım geliştirmiştir. Bir Ferrari’den biraz daha küçük olmasına rağmen, Coupe Ferrari’ye benziyor.

Ülkemizde geçtiğimiz günlerde aynı otomobilin 2.0 litre, 16v 138 beygir gücünde ve 180 Nm torklu motor versiyonunu piyasaya sürüldü. Elektrikli camları, aynaları ve koltukları vardır; ABS, klima, elektrikli sunroof ve normal bir araba gibi önde bir motor bölmesi bulunmaktadır.

Aracın motor yapısı ise çoğu araçta olduğu gibi ön bölmede yer almaktadır. Fiat Coupe arabaları geniş bir yedek parça yelpazesi, ucuz parçalar ile genellikle avantajlı bir konumda yer almaktadır.  Aynı zamanda motorunun dış kısmı diğer arabalardan temin edilebilmektedir. İç bileşenlere gelince, diğer araçlardan yedek alınabilir. Fiat alınır? Sorusuna yanıt verirken; farklı modelleri göz önünde bulundurmakta fayda vardır. Ancak bu sayede tam olarak beklentinizi karşılayacak bir şekilde bu araçları satın alabilirsiniz!

Fiat Coupe araçlar günümüzün ekonomik performans özelliklerine sahip araçları arasında yer alıyor. Kullanıcı yorumları incelendiğinde aracın yakıt dostu araçlar olması ön plana çıkıyor. Yakıt dostu araçlar arayanlar için Fiat Coupe araçlar sıklıkla tercih edilen araçlar olarak bilinmektedir.

Fiat Idea Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Idea Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Idea marka araçların özellikleri günümüzde oldukça merak edilen konular arasında yer alıyor. Bu araçlar ilk kez 2004 yılının son aylarına doğru ülkemizde piyasaya sürülmüştür. 2004 yılında piyasaya sürüldüğünde rekor talep görmüştür.

Fiat araçlar genel olarak sağlamlıklarıyla tanınan araçlar olarak bilinmektedir. 1.3 Multi-jet dizel motor yapısı ödüllü motor olarak ön plana çıkmaktadır. Araç aynı zamanda 70 beygir gücüne sahiptir, bununla beraber 180 NM tork gücüne sahip düzeydedir. Aracın şehir dışı güç tüketimi 5 iken şehir içi ise 7 litre konumdadır. 

Aracın bir diğer motorlu özellikteki çeşidi ise 1.4 benzinli araç yapısına sahip olmasıdır. Bu motor gücü 95 beygir gücüne sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Manuel ve otomatik vites seçenekleri günümüzde mevcut durumdadır. Aracın 2 farklı donanım seçeneği günümüzde mevcuttur. Bunlardan ilki Active iken diğeri ise Dynamic olarak ön plana çıkmaktadır.

Özellikle Dynamic donanımı en popüler olanlarından birisi konumundadır. Yolcu hava yastığı, klima, ABS gibi donanımsal özellikleri bulunuyor. Kullanıcı yorumları incelendiğinde aracın parçalarının uygun fiyatlı olması sürücülerden tam not almasında etkili olmuştur. Fiat kullanıcı yorumlarına baktığımız zaman karşımıza pek çok farklı yorum çıkmaktadır.

Fiat Linea Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Linea Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

C Segment araç modelleri arasında bulunan Fiat Linea araçlar günümüzün hala popüler marka araçları arasında bulunuyor. İlk kez Fiat Linea araçlar 2006 yılında piyasaya sürülmüştür. Piyasaya sürüldüğü ilk günlerde yoğun talebe maruz kalmıştır ve rekor satışlar kırmıştır. Aracın ilk üretilen motoru 1.3 Multi-jet dizel olarak ön plana çıkıyor.

90 beygir gücüne sahip olmasıyla ön plana çıkar ve 2011 yılından sonra üretilen segmentlerinde ise bu sayı 95 beygir gücüne ulaşmış durumdadır. Kullanıcılar aracın motorunun çok fazla ses çıkarmasından yakınıyorlar.  Aracın bir diğer motor yapısı ise 1.4 Fire motor olarak ön plana çıkıyor. 77 beygir gücüne sahip olması 115 NM tork gücüne sahip olmasıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Aracın motor yapısı taş gibi sağlam olmasıyla tanınıyor.

LPG uyumlu sistemiyle harika bir entegre bütünlüğüne sahiptir. Bununla beraber araç şehir içi ulaşımda 9 şehir dışında ise 6 litre tüketmektedir. Turbo motoru ise aracın 120 beygir özelliklere sahip olmasıyla tanınıyor ve 206 NM tork gücüne sahip olmasıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Fiat markası, Fiat Chrysler Automobiles ait bir otomobil şirketleri grubu olarak karşımıza çıkmaktadır. Grup, İtalya’nın en büyük ve Avrupa’nın en büyük sanayi gruplarından biri olan orijinal İtalyan şirketi Fiat S.p.A.’yı içerdiğinden bu markanın pek çok farklı modelle karşımıza çıktığı bilinmektedir. Bu durum Marea gibi bütçe dostu araçlar için de geçerliliğini korumaktadır.

Fiat Marea Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Marea Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Marea araçlar 1997 yılında piyasaya sürülen son derece kaliteli araçlar olarak ön plana çıkıyor.  Fiat Marea araçlar günümüzde farklı motor yapısına sahip durumdadır. 1.6 litre benzinli özellikleriyle ön plana çıkan bu araçlar 103 beygir gücüne sahip durumdadır. Aracın birçok farklı donanım paketi bulunuyor. Donanım paketlerinin yüksek düzeyde olması aracın popülerliğini artıran detaylar arasında bulunuyor.

2,0 litre benzinli motor gücünde ise 154 beygir gücü bulunuyor. Fiat Marea- Exclusive donanım paketi ful kapsamlı pakettir. Pakette dış sıcaklık göstergesi dahil olmak üzere altılı CD changer bulunmaktadır.  Sis farı başta olmak üzere alüminyum jantlar, park sensörleri gibi özellikleri bulunuyor.  Elektrik sürücü koltuğuna sahip olması aracın popülerliğini artıran günümüzdeki en önemli detaylar arasında bulunuyor.

Kullanıcılar aracın konforlu ve fiyat performans aracı olmasından yana olumlu yorumlarda bulunuyorlar. Fiat Marea araçlarının profesyonel motor gücüne sahip olması araçların ayrıcalıklarını artıran detaylar arasında bulunuyor. Aracın ön koltukları ile arka koltukları arasında mükemmel bir uyum düzeyi bulunuyor.

Fiat genel olarak küçük arabalarla ilişkilendirilmiştir. Bir de uzun süredir uygun fiyatlı araç yelpazesiyle tanınmaktadır. Bu durum ülkemiz için de geçerliliğini korumaktadır. Özellikle Fiat Marea tam da bu noktada bütçe dostu bir model olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Fiat Palio Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Palio Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

2022 yılında Fiat Palio araçlar rahatlıkla alınabilir. Fiat Palio araçlar 1997 yılında tanıtılıp, 1998 yılında piyasaya sunulmuş araçlardır. Yerli üretim otomobil olması sebebiyle fiyat olarak son derece uygun düzeydedir. Fakat kişilerin bu araçtan donanım olarak çok bir şey beklemeleri gerekiyor. Alt kısmının yer kısmına yüksek olması yollarının %80’inin engebeli olduğu Türkiye’de avantajlı bir özellik konumundadır. ABS, klima ve 2 hava yastığı sistemi bulunuyor. Bu donanımsal özelliklerinin yanı sıra aracın elektrikli camları da bulunuyor.

1.2 benzinli, 1.3 multijet, 1.4 benzinli, 1.6 benzinli, gibi farklı motor özelliklerine sahip çeşitleri bulunuyor. 1.6 benzinli model aracın en yüksek motor gücüne sahip özellikleri arasında bulunuyor.  100 beygir gücüne sahip olmasıyla en çok tercih edilen motor sınıfı arasında ilk sırada yer alıyor.

Araç şehir içinde genel olarak 1.6 benzinli modelde 12 litre yakarken, şehir dışı ulaşımlarda ise 7 litre yakıt yaktığı bilinmektedir. Araç aynı zamanda LPG sistemiyle tam uyumlu özelliklere sahip olmasıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kullanıcı yorumları bakımından aracın 130 kilometrenin üzerine çıkıldığında motor bölmesinden ses geldiği belirtilmiştir, fakat bunun dışında aracın oldukça etkili bir araç olduğu vurgulanmıştır.

Bütün bu bilgiler ışığında Fiat markası, şehir içi sürüş için harika olan küçük arabalarıyla tanınır. Ekonomik bir araba satın almak isteyen ancak yine de biraz stil ve konfor isteyen insanlar arasında da popülerdirler. Bu durum Türkiye açısından da geçerli olan bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Fiat Punto Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Punto Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Yakıt dostu araç sınıfı arasında özel bir yere sahip olan Fiat Punto araçlar her daim ilgileri üzerine çekmeyi başarmış olan araçlar olarak biliniyor. POP versiyon özelliklere sahip olması onları piyasanın en güzel araçları haline getiriyor. Aracın yakıt tüketimi incelenecek olursa 100 kilometrede bir 7 litre yaktığını görebiliyoruz. Dolayısıyla Fiat Punto araçlar 2022 yılında ve sonraki yıllarda Türkiye’de alınabilecek orta sınıf bir araçtır.   Kullanıcı yorumları aracın malzemelerinin ucuz olmasından yana olumlu yorumlar olarak karşımıza çıkar.

Kompakt model bir araç olması onu popüler hale getiren özelliklerinin başında yer alıyor. Bunun yanı sıra 297 litre düzeyinde bagaj hacmi bulunmaktadır. Ağırlık olarak aracın ağırlığı günümüzde istatiksel verilere 980 kilo olarak yansımıştır. Bunun yanı sıra manuel vites özelliklerine sahip ve 4 silindir motor avantajına sahip olmasıyla tanınıyor. 1.248 motor hacimli araçlar arasında ilk sırada yer alıyor. Beş kapılı özelliklere sahiptir ve benzinli motorlu özelliklere sahiptir. Turbo motor gücüne sahip olmasıyla bilinir ve 200 NM tork gücüne sahip avantajlı bir araç olarak ön plana çıkmayı başarır.

Son zamanlarda Fiat, yenilikçi fikirleri ve tasarım çözümleri sayesinde otomotiv endüstrisinde önemli bir oyuncu haline gelmiştir. Şirketin ürünleri her zaman, dünyanın dört bir yanındaki müşteriler tarafından her zaman takdir edilen ileri teknoloji ve yenilikçi tasarımlarla karakterize edilmiştir. Tam da bu noktada Fiat Punto; her zaman sıklıkla tercih edilen; yeni nesil araç olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Fiat Siena Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Siena Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Farklı motor özellikleriyle ön plana çıkan Fiat Siena araçların günümüzde 1.2 başta olmak üzere 1.4 ve 1.6 motor çeşitleri bulunmaktadır. 1.2 özelliklere sahip olan motorlar ortalama olarak genel düzeyde 7 litre yakıt tüketimi yapmaktadır.  Tabi buradaki en önemli faktörlerin başında araçların şehir içi mi şehir dışı mı olduğu önemli bir faktör konumundadır.

100 kilometrede şehir içinde 9.4 litre yakıt yakılırken, şehir dışında ise 5.7 litre yakıt tüketimi olmaktadır. Aynı zamanda araç LPG uyumuyla ön plana çıkmayı başarıyor.  Aracın bagaj hacmi araştırıldığında ise 500 litre gibi bir bagaj hacminin karşımıza çıktığını görüyoruz, yüksek bagaj hacmine sahip olması onu sektörde popüler bir konuma getiren özellikler arasında bulunuyor.

Bu özellikler incelendiğinde Fiat Siena araçlar günümüzde alınabilecek artı özelliklere sahip araçlardır. Tasarım açısında kullanıcıların bir kısmı aracı beğenmese de genel olarak İtalyan tasarımının izlerini araçlarda görebilmek mümkündür.  Elektrikli camlar ve aynalar aracın donanımında rol oynayan detaylardır. Aracın ağırlığı ise günümüzde yaklaşık olarak 1 ton olarak belirlenmiştir.

Fiat Stilo Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Stilo Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Küçük aile aracı arayanlar için her daim her türlü imkanı sunan Fiat Stilo araçlar son günlerin popüler sınıf ekonomi araçlarıdır. Fakat bu araçlar yakıt tüketimi konusunda son derece fazla tartışmalara sebep oluyor. Bunun en önemli sebebi yakıt tüketiminin araçta farklı pozisyonlarda gelişim göstermiştir. Bazı sürücülere bu araçlar yakıt dostu bir araç olarak tanımlanırken, bazı sürücüler aracı çok fazla yakıt harcadığından dolayı eleştirmişlerdir. Aracın bagaj seviyesi 370 litre kapasiteye sahip durumdadır.

Multi-vagon çeşidinde bagaj hacminin 500 litreye kadar çıktığı bilinmektedir. Elektrikli cam sistemleri ve ayna sistemleri aracın en önemli tasarım harikası etmenleri arasında bulunuyor. 170 ile 225 km hıza ulaşabilme olanağına sahip durumdadır. Peki 2022 yılında Fiat Stilo alınır mı? Bu soru tamamen kişiden kişiye değişiklik gösterse de araçların konforlu tasarım yapısından ötürü araç alınabilir. Kullanıcılar aracın popüler özelliklerini dile getirerek genellikle yüksek sürüş konforundan dolayı araca tam puan yorum vermişlerdir.

Fiat Stilo araçlar aile arabası olarak bilinen 5 kapılı ve 3 kapılı model seçeneklerinden oluşan araçlardır. Bütün bu bilgiler ışığında Fiat alınır mı? Sorusuna yanıt verirken; Stilo farklı tasarımlarla dikkatleri üzerine çekmektedir. Tam da bu noktada Tempra gibi bütçe dostu seçeneklerle karşımıza çıkan Fiat; satın alınabilecek markalar arasında yer almaktadır.

Fiat Tempra Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Tempra Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Tempara araçlar alınır mı? Sorusuyla son günlerde sıklıkla karşılıyoruz. Bu araçlar yakıt dostu piyasanın ekonomi dostu araçları olarak ön plana çıkıyor.Tempara araçlarda yakıt konusunda sorunlar yaşamak istemiyorsanız yapmanız gereken aracınızı sürerken 90 km düzeyinde sürmektir. 120 km gibi yüksek km rakamlarına çıkarsanız aracınız çok fazla yakıt yakacaktır. Kullanıcı yorumları incelendiğinde ise aracın son derece olumlu yorumlar aldığını gözlemleyebiliyoruz.

Özellikle benzin fiyatlarının 30 TL bandına dayandığı Türkiye gibi ülkelerde bu tarz ekonomi sınıf araçlar her daim sürücülere maddi anlamda tasarruf imkanı sağlayacaktır. Aracın yakıt deposunun hacim kısmı 63 litre olarak ön plana çıkıyor. Ağırlık değeri ise1.075 kilogram olarak ön planda rol oynuyor.

171 gram CO2 emisyon gücüne sahip olması onu popüler kılan faktörler arasında bulunuyor. Aracın günümüzde 500 litre düzeyinde bagaj hacminin bulunduğu biliyoruz, dingil mesafesinin ise 2.500 cm olarak ön plana çıktığını ve 1.500 cm yükseklik değerine sahip olunduğu da bilinmektedir. Araç artan benzin fiyatlarıyla beraber son yıllarda yüksek düzeyde talep görmektedir.

Fiat Tipo Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat Tipo Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Yakıt tüketimindeki avantajlarıyla 2022 yılında bile hala en çok tercih edilen araçların başında yer alan Fiat Tipo araçlar 2022 yılında alınabilir araç kategorisinde yer almaktadır. 1.4 motor yapısına sahip olmasıyla ve 70 HP beygir gücüne sahip olmasıyla Fiat Tipo araçlar sürücülerin tercihleri arasında yer alıyor. Ekonomik sınıf araç arayanlar için Fiat Tipo araçlar imkanları son derece karşılayan araçlardan birisidir, fakat donanımsal açıdan bu araçtan pek fazla bir şey beklememek gerekiyor.

Eski model araçlar arasında yer aldığı için çok fazla teknik özelliği aracın bulunmamaktadır. Araç 100 kilometrelik mesafelerde 10 litre düzeyinde yakıt tüketimiyle ön plana çıkmayı başarıyor. Şehir dışı tüketiminde ise araç son derece ön plana çıkıyor.  Şehir dışı kullanımda 100 kilometre düzeyinde 6.5 litre yakıt tüketimiyle bilinir. Bu durumda elbette ki aracı popüler duruma getiren faktörler arasında ilk sırada yer alıyor. Fiat Tipo araçlar kullanıcılardan olumlu yorumlar alsa da 2022 yılında donanım özellikleri bakımından kişilerin ihtiyacını pek fazla karşılamıyor.

Fiat UNO Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Fiat UNO Alınır mı Kullanıcı yorumları ve Özellikleri

Ekonomik sınıf araçlar arasında 825 kilogram ağırlığa sahip olan Fiat UNO araçlar son günlerin gözde araçları arasında bulunuyor. Yakıt tüketimi konusunda kişilere isteneni en iyi şekilde tasarruflu olarak sunması araçları popüler yapan faktörler arasında bulunuyor. Araç 100 kilometrede 9.5 litre olarak yakıt tüketmektedir. Bunun yanı sıra bu durum şehir içi ve şehir dışı gibi faktörlere bağlı olarak farklılıklar gösterebilir.

Aracın bagaj hacmi 271 litre özelliklere sahip olmasıyla ön plana çıkarken, 5 kapılı özelliklere sahip bir araç olarak sektörde biliniyor. 107 tork gücüne sahip olduğunu da aracın özelliklerinden anlayabiliyoruz. 1.4 motor hacmine sahip olmasıyla ön plana çıkar. İtalyan model tasarım yapısının Fiat UNO araçlarda kullanıldığını biliyoruz. Fiat UNO araçlar 2022 yılında ekonomik sınıf araç arayanlar için son derece önemli bir tercih listesi konumundadır. Ekonomik fiyatlı olması aracın tercih edilmesinde rol oynamakla beraber uygun fiyatlara araç satın almayı da sağlayan nedenlerden biri konumundadır.

Egeanin hangi modeli en çok tutuluyor?

Fiat Egea 1.3 Multijet en çok tutulan motor seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilindiği üzere Fiat Egea; 1.3 Multijet, 1.4 Benzinli motor ve 1.6 Multijet seçeneklerine sahip bir model olarak ön plana çıkmaktadır. Bu markanın en çok tutulanıysa 1.3 Multijettir. Bu biraz da yakıt tasarrufundan kaynaklanmaktadır.

Fiat EGEA nasıl bir araçtır?

Fiat Egea özellikle 1.3 motor versiyonu her zaman ilgi görmeyi başarıyor. 5 ileri vites şanzımana sahip olan bu araç; 2 bin 600 rpm devir oranıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Uzun yolda 100 kilometrede 3.9 litre yakıt tüketen bu model; aynı zamanda şehir için de düşük yakıt tüketimiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Egea bir depo ile kaç km gidiyor?

Egea 1.3 motor modelinin deposu 45 litredir. 45 litrelik bir yakıtla Egea 584 kilometre yol alma özelliğine sahiptir. Esasında yakıt tüketimi yol durumuna ve aracı kullanma biçimine göre değişiklik göstermektedir.

Yorum yapın