En iyi H4 Halogen ve Led Ampül Tavsiyeleri

Eski teknoloji bir çok araba h4 halojen far grubu mevcuttur. Bu farlar, yeni teknolojik ürünlere göre oldukça zayıf ışıtırlar ve yeni sisteme dönüşleri de fiyat açısından oldukça pahalıdır. Bu yüzden kullanıcılar en iyi h4 ampul önerilerini araştırmaktadırlar. Parabolic farlar, yani desenli farlarda aydınlatma güçleri azdır. Bunun için yeni camlar gerekir fakat bunlarda fabrikasyon olmadığı için karşıdan gelenin gözünü oldukça alır.

Özellikle gece yolculuklarında farları yetersiz olan sürücüler, h4 led ampul almak isteyeceklerdir. Bu makalede ışık gücü en iyi ampulleri sizler için açıklıyoruz. Fakat araştırmalara göre bu şekilde performanslı ampullerin kullanım ömrü, fabrikasyon standart ampullere göre oldukça azdır.

UYARI: Çoğu aksesuarcılar da 100w ampül çeşitleri satılmaktadır. Normal fabrikasyon farlar 55/60w aralığındadır. 100w dediğimiz bu ürünler elektrik tesisatına oldukça zararlıdır. Far reflektörlerine kadar zarar vermektedir. Bu ürünleri profesyonel kişilere danışmadan kullanmamaya özen gösterin.

En iyi H4 Halogen Ampul Önerileri

Konu başlıkları ( Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayın )

1: Philips H4 Model Xtreme Vision % 130 Fazla Işık Veren Far Ampül: Üstün performanslı, Dayanıklılık standart ampüllere göre az.

Bu ampüller kendini kanıtlamış ampül grupları içerisindedir. Kısaları oldukça etkilidir. Özellikle gece yolculuk yapanlar için uzun ampülleri devreye girdiğinde gözünüzden hiç bir şey kaçmayacaktır.

Resimde ki bu araç grubu da h4 far ampüllerini kullanmaktadır.

2:Osram H4 Night Breaker Laser %130 Fazla Işık: Üstün performanslı ,  Dayanıklılık standart ampüllere göre az.

Osram markasını bilmeyen yoktur. Birçok arabanın ilk farları bile osram olabilmektedir. Normal bir ampüle göre %130 daha fazla ışık vermektedir.Buda yolculuk esnasında ki sorunları sıfıra indirecektir. Yağmur gibi durumlarda ise ışığın kalitesi oldukça belli olmaktadır.

3:Bosch H4 Gigalight Plus 120: Performans ampülü  ,  Dayanıklılık standart ampüllere göre az.

En iyi H4 LED Ampül önerileri

Öncelikle hatırlatmak isteriz ki h4 ampülleri hem kısa hem de uzun yanmaktadır. Bu yüzden piyasada ki şimşek etkili led far dedikleri ürünler, kısalarda iyi fakat uzunlarda hiç belli olmamaktadır. Bunu bilmeli ve uzunlardan pek beklentinizin olmaması gerekir. Fakat şuan uzunları en iyi performans ürünlerini paylaşacağız, fiyatlar normal led farlara göre bir tık yukarıda olabilir. Lütfen daha önceden markasını dahi hiç duymadığınız, merdiven altı ürünlerini almayınız. Bu ampüller 3-5 ay sonra patlayabilmektedir.

1:Philips H4 6200K Led Xenon X-treme Vision %150: Üstün performans ve dayanıklılık

H4 led ampüllerin en iyisi olarak tanınır. Fiyatı oldukça pahalıdır. Fakat ampül sorunu yaşayanlar bu ampülü kullandıklarında şok olacaktır. Uzunları birçok modern aracın ampüllerini aratmaz ve gerçek bir şimşek etkisi verir. Şimşek örneğini beyaz olarak iyi aydınlattığını söylemek için veriyorum. Bu h4 led fiyatı ise ortalam olarak 450 ila 650 tl arası değişmektedir.

2:Photon H4 6000K: Üstün performans ve dayanıklılık

Photon h4 ampülü üstün aydınlatma kalitesine sahiptir. 6000k beyaz bir ışık verir. Karşıdan geleni hiç bir şekilde rahatsız etmez. Gece yolculuklarında kullanıcıyı oldukça memnun etmektedir. Photon ledleri oldukça uzun ömürlü ledlerdir.

5/5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.