DS Automobiles DS 9 Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

DS Automobiles DS 9 fiyat listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman 2023 yılında güncellenen yeni fiyatlar karşımıza çıkıyor. DS Automobiles DS 9 otomobillerin uzunlukları günümüzde 4.934 mm olarak bilinir. Araçların genişliklerini incelediğimizde ise 1932 -2079 mm arasında değişen konumda olduklarını gözlemleyebiliyoruz. Ek olarak DS Automobiles DS 9 araçları 1460 mm yükseklik kapasitesine sahip araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

AKS mesafesi incelendiğinde araçların 2895 mm mesafeye sahip olduğu ön tampon tekerlek mesafelerinin ise 973 mm olduğu bilinen faktörlerden bazılarıdır. Vites kutularını incelediğimiz zaman araçların 8 ileri vites tipine yani tam otomatik olanaklara sahip olduklarını biliyoruz. Yakıt tipi olarak araçlar hem hibrit özellikte hem de benzinli özellikte piyasaya sürülmüştür.

Maksimum bagaj hacimleri günümüzde 510 litre konumundadır. Farklı sürüş modları araçlarda bulunuyor. Elektrikli sürüş, spor ve hibrit sürüş modları bu modlar arasında ön plana çıkan en önemli mod kapasiteleridir. Rejeneratif fren sistemleri gene araçlarda bulunan farklı özelliklerdendir. E-Save modu DS Automobiles DS 9 araçlarda bulunuyor. %100 elektrik modunda araçlar sessiz çalışma olanaklarına sahip durumdadır. Böylelikle gürültü yapmadan en iyi şekilde çalışırlar.

DS Automobiles DS 9 Fiyat Listesi ve Özellikleri

DS Automobiles DS 9 Yakıt Tüketimi

DS Automobiles DS 9 yakıt tüketimlerini incelediğimizde araçların karma yakıt tüketimi olarak 5.6 ile 5.7 arasında yakıt tükettiklerini gözlemleyebiliyoruz. Emisyon değerleri araçların 128 g ile 130 g-km arasında farklılık  gösterir. Azami bagaj kapasiteleri araçların 510 litredir.

0 ile 100 km hızlanma değerleri benzinli segmentte 8.1 saniye olurken elektrikli segmentte de 8.1 saniye olarak  ön plana çıkmıştır. Vites kutusu bütün segmentlerde otomatik olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda 8 ileri vites özelliklerine araçlar sahiptir. Elektrikli motorda emisyon değerleri aracın WLTP cinsinden; 35g- 37 g CO2 olarak ön plana çıkıyor. Tam elektrikli menzil kapasitesi ise araçların günümüzde 61 km düzeyine kadar çıkabiliyor.

2.9 metre uzunlukta aks sistemine sahip olmasıyla biliniyorlar ve ek olarak araçların elektrikli ayna sistemleri mevcuttur. Bununla beraber alaşımlı jantlar başta olmak üzere elektrikli bagaj açıp kapama sistemleri araçlarda vardır. Araçların dijital klima sistemine de sahip olduğunu bilmekteyiz. Aracın birçok bölmesinde USB soket bölmelerinin olduğu ve ambiyans aydınlatmalarına sahip olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır. DS Automobiles güncel fiyat listesi için tıklayınız.

DS Automobiles DS 9 Kampanyalı Fiyat Listesi

DS Automobiles DS 9 Kampanyalı Fiyat Listesi

DS Automobiles DS 9 araçların akustik ortam özellikleri her daim onları ön plana çıkaran özelliklerden bazıları konumundadır. Fİ sistemi araçlarda bulunuyor ve 14 hoparlör araçlarda bulunan özellikler arasındadır. 9 yeni ses konfor sistemiyle piyasada varlık gösteriyorlar. E-Save mod özellikleri bulunuyor ve rejeneratif fren sistemi araçlarda bulunan en önemli özellikler arasında bulunuyor.

DS Automobiles DS 9 araçları direksiyon kabiliyetleriyle bilinen araçlardır. Son derece güçlü ve dinamik tutuş konforunu sürücülere sağlamalarıyla dikkatleri üzerlerine çekiyorlar. Ek olarak araçların %100 elektrikli modunda gürültü hiç olmamaktadır. Araçların beygir güçlerini incelediğimizde 250 BG önden çekişli özelliklere sahip oldukları biliniyor. 360 BG özellikteki özellikleri de bulunuyor ve 135 km maksimum hız kapasiteleri bulunuyor. Rivoli modeli için DS Automobiles DS 9 fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
DS Automobiles DS 9Rivoli1.736.300TL
DS Automobiles DS 9 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

DS Automobiles DS 9 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

DS Automobiles DS 9 maksimum hız kapasitesi olarak 135 km/s dolaylarına sahip olduğu biliniyorken-Tense şarj kapasitesi bulunuyor. Hibrit motor ve benzinli motor olmak üzere 2 farklı kapasiteye sahiptirler. Yeni sürüş deneyimi konforuna sahip olmaları onları eşsiz bir araç yapan özelliklerden bazıları konumundadır. DS Automobiles DS 9 ÖTV indirimi %90 engeli bulunan kişilerde %100 olarak belirlenmiştir. Dolayısıyla engelli vatandaşlar ÖTV’den tamamıyla muaftırlar.

 %90 altı engeli bulunanlar için ise bu oran %27 olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda bu kişilerde gene %18 uygulanan KDV’den de tamamıyla muaf olarak araç satın alabilirler. Araçların ÖTV indirimli fiyat listesinin oluşumunda rol oynayan faktörlerin başında aracın silindir hacmi ve fiyat düzeyi geliyor. ÖTV İndirimli DS Automobiles DS 9 fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelÖTV
DS Automobiles DS 9Rivoli1.276.475TL
Yorum yapın