DS Automobiles DS 7 Crossback Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

DS Automobiles DS 7 Crossback fiyat listesi ve özellikleri hakkında merak ettiklerinize bu yazımızda değindik! DS Automobiles DS 7 Crossback araçlar güçlü tasarım özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. SUV model araçlar olarak piyasada anılıyorlar ve Fransız bilgi birikimine saygı duruşu olarak günümüzde boy göstermeyi başarıyorlar. Araçların günümüzde 3 varyans sistemi bulunuyor. Benzinli motor yapısında araçların 225 BG olanaklarına sahip olduklarını biliyoruz.

Ek olarak benzinli segmentte araçların otomatik vitesli olduklarını da bilmekteyiz. Şarj edilebilir hibrit özellikleri de piyasada varlık gösteriyor. Dört tekerlekten çekiş özelliklerine sahiptirler ve 360 BG özelliklerine sahip olmalarıyla varlık göstermeyi başarıyorlar.

Dizel motor segmentte ise 130 BG güç kapasitesine sahip olduğu biliniyor. Dizel segmentte de aynı zamanda otomatik vites özelliklerin olduklarını biliyoruz. Büyüleyici ışık imzası araçlarda bulunuyor. LED far kapasitelerine sahiptirler ve  kaslı çizgilere sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyor. Rafine tasarımıyla DS Automobiles DS 7 Crossback araçlar her daim ilgileri üzerine çekmeyi başaran araçlar olarak biliniyorlar. Heykelsi arka aydınlatma grubu araçlarda bulunan özelliklerden bazılarıdır. LED arka aydınlatma grubu ve ışık imzası araçlarda bulunuyor.

DS Automobiles DS 7 Crossback Fiyat Listesi ve Özellikleri

DS Automobiles DS 7 Crossback Yakıt Tüketimi

DS Automobiles DS 7 Crossback otomobiller yakıt tüketimi olarak 3.9 litre ortalama yakıt tükettikleri biliniyor. Şehir içi yakıt tüketimleri araçların 4.2 litre şehir dışı yakıt tüketimi ise 3.7 litre olarak ön plana çıkıyor. 300 nm maksimum tork kapasitelerine sahip olmalarıyla beraber araçların günümüzde 225 HP güç düzeyine sahip olduğunu bilmekteyiz. 1.6 litre motor kapasitesine sahiptirler ve 0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların 11.9 saniye olarak ön plana çıkıyor.

195 km maksimum hız kapasitesine araçların ulaşabilme özelliği bulunuyor. 4 tekerlek çekiş sistemine sahiptirler ve 300 HP güç üreten yeni motor kapasitesine sahiptirler.  Performance Line ve Rivoli- Opera donanım paketiyle piyasaya sürülmüşlerdir. Araçların beygir güçlerini incelediğimizde 130 BG- 360 BG arasında farklılık gösterdiğini bilmekteyiz.

Dizel, benzinli, şarj edilebilir özelliklere sahip araçlardır. Boyutlarını incelediğimizde araçların 4,59 metre uzunluğa, 1,91 metre genişlik kapasitesine, 1.63 metre yükseklik kapasitesine sahip olduklarını bilmekteyiz. CO2 emisyon değerlerini incelediğimizde araçların günümüz koşullarında 28 gr-km sistemine sahip olduklarını bilmekteyiz. DS Automobiles güncel fiyat listesi için tıklayınız.

DS Automobiles DS 7 Crossback Kampanyalı Fiyat Listesi

DS Automobiles DS 7 Crossback Kampanyalı Fiyat Listesi

DS Automobiles DS 7 Crossback yeni karizmatik tasarımlarıyla ve büyüleyici tasarımlarıyla ilgileri üzerine çekiyor. SUV model özelliklere sahiptirler ve güçlü tasarım özellikleriyle piyasada varlık göstermeyi başarıyorlar. Maksimum tork kapasitelerini incelediğimiz otomobillerin günümüzde 300 nm dolaylarında olduklarını gözlemleyebiliyoruz. Ek olarak araçların 225 BG ve 360 BG gücünde olduklarını bilmekteyiz.

Dinamik sürüş konforuna sahiptirler. Heykelsi tasarım özellikleriyle piyasada varlık göstermeyi başarıyorlar. Kaslı ve zarif çizgelere sahiptirler ve aydınlatma sistemleri son derece gelişmiş düzeydedir. İnci beyazı, pastel gri, kristal gri, platin grisi gibi renk seçenekleri araçlarda mevcuttur. Araçların 19 inç parlak siyah ‘’EDINBURGH’’ alaşımlı jantlara sahip olduklarını bilmekteyiz. 20 in parlak siyah TOKYO alaşım jantları da mevcuttur. Süs dikişleri ve inci dikişi mevcuttur. Corssback modeli için DS Automobiles DS 7 Crossback fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
DS Automobiles DS 7 CrossbackCrossback1.438.200TL
DS Automobiles DS 7 Crossback ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

DS Automobiles DS 7 Crossback ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

DS Automobiles DS 7 Crossback araçlar kokpit özellikleriyle ön plana çıkarlar ve 12 inç HD dokunmatik ekran özelliklerine sahiptirler. Mükemmel sürüş konforuna sahip olmalarıyla ön plana çıkarlar ve zarif tasarımlarıyla kişileri memnun ederler. Focal Electra sistemi araçlarda kullanılan ve Hİ-Fİ ses sistemiyle ön plana çıkarlar.

Günümüz Türkiye’sinde %90 engeli bulunan kişiler ÖTV’den tamamıyla muaf olarak DS Automobiles DS 7 Crossback araçları satın alabiliyorlar. Ek olarak %18 KDV oranından da muaftırlar. Aynı zamanda bu süreçte %45 ile %89 engeli bulunan kişilerde %27 oranında ÖTV indiriminden faydalanma olanaklarına sahip olarak ön plana çıkıyorlar. Alaşımlı jantlar ve elektrikli cam sistemleri araçlarda bulunan özelliklerden bazıları konumundadır. ÖTV’li DS Automobiles DS 7 Crossback fiyat listesi ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

MarkaModelÖTV İndirimi
DS Automobiles DS 7Crossback1.057.321TL

Böylece detaylarıyla DS Automobiles DS 7 Crossback fiyat listesi ve özellikleri konusuna yer verdik!

Yorum yapın