DS Automobiles DS 4 Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

DS Automobiles DS 4 fiyat listesi ve özellikleri son zamanlarda çokça merak ediliyor. DS Automobiles DS 4 son yılların en parlak ve ilgi gören otomobillerinden birisi konumundadır. DS Automobiles DS 4 araçların uzunlukları 4400 mm düzeyindedir, aynı zamanda araçların genişlikleri 1830 olarak ölçülmüştür. Ek olarak dış genişlik oranları ise 3862 mm olarak belirlenmiştir. Dış yükseklik hacimlerine baktığımızda araçların 1470 mm düzeyinde olduğunu ve ön tampon tekerlek kapasitelerinin ise 925-800 nm olduklarını gözlemleyebiliyoruz.

Araçlar ön koltuklarında dirsek mesafesi 1472 mm olarak belirlenmişken, arka koltuk dirsek mesafesi ise 1420 mm olarak belirlenmiştir. Oturma yeri sayısı araçların 5’tir. Bagaj uzunlukları ise 830 mm olarak belirlenmiştir. Araçların günümüzde bagaj genişlikleri 1104 mm olurken, kullanılabilir iç yükseklik kapasiteleri araçların 533 mm olarak belirlenmiştir.

Bagaj hacimlerini incelediğimiz zaman araçların günümüzde 430 litre konumda olduklarını bilmekteyiz. 130 BG gücüne sahiptirler ve otomatik vitesli araçlar olarak piyasada varlık göstermeyi başarıyorlar. Sınırsız konfor kapasitesine sahiptirler. Kablosuz şarj fonksiyonu, yüksek yoğunluklu koltuklar 10 yönlü elektrik kapasitesine sahip olmaları onları popüler yapan faktörlerden bazıları konumundadır. Sonuç olarak bu araç modelinin tam anlamıyla yeni nesil bir model olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

DS Automobiles DS 4 Fiyat Listesi ve Özellikleri

DS Automobiles DS 4 Yakıt Tüketimi

DS Automobiles DS 4 araçların yakıt tüketimlerini incelediğimizde araçların günümüzde 125 g CO2 emisyon değerlerine sahip olduklarını gözlemliyoruz. Ek olarak DS Automobiles DS 4 araçların ortalama şehir içi yakıt tüketimleri 5.8 litre olarak belirlenmiştir, şehir dışı yakıt tüketimleri ise bu süreçte 4.8 litre olarak ön plandadır.

Aynı zamanda ortalama yakıt tüketimi olarak ise DS Automobiles DS 4 araçlar 4.8 litre yakıt tüketimleriyle piyasada varlık göstermeyi başarıyor. Güç olarak incelendiğinde araçların 130 BG düzeyinde olduğu ve uzunluklarının 4.40 metre, genişliklerinin ise 1.87 metre, yüksekliklerinin ise 1.49 metre olduğunu gözlemliyoruz. Otomatik vites özelliklere sahiptirler ve BlueHDI tasarım paketi halinde piyasaya sürülmüşlerdir.

 Zarif ve çekici bir tarz görünümüne sahiptirler. 20 inçe kadar gelişmiş heybetli tekerlek kapasitelerine sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar. 150 LED far sistemine sahiptirler ve ışın kalıcı özellikleriyle piyasada varlık göstermeyi başarırlar. Araçların aynı zamanda günümüzde cesur çizgileri bulunuyor. Kristal grisi, pastel gri, platin gri, perlanera siyahı, bakır altın rengi bulunuyor. DS Automobiles güncel fiyat listesi için tıklayınız.

DS Automobiles DS 4 Kampanyalı Fiyat Listesi

DS Automobiles DS 4 Kampanyalı Fiyat Listesi

DS Automobiles DS 2022 yılında 37. Uluslararası otomobil festivalinde yılında en çok beğenilen otomobil unvanını almıştır. Benzersiz ve dinamik tasarımıyla ilgileri üzerine çekmesi onları popüler yapan faktörlerden bazıları konumundadır. 130 BG olanaklarına sahiptirler ve turbo motor özelliklerine sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar. 125 g CO2 emisyon değerlerine sahiptirler. 4.40 metre uzunluğundadır. 

Aracın motor kapasitesi günümüzde dizel motor olarak ön plana çıkıyor. Dolayısıyla yakıt verimliliğiyle bilinen bir araç olarak piyasada varlık gösteriyor. Ek olarak araçların Blue-HDI donanım paketiyle piyasaya sürüldüğünü bilmekteyiz. Sınırsız konfor özelliklerine sahiptirler ve 130 beygir gücüyle piyasada varlık göstermeleriyle biliniyorlar. Otomobilin içi rahatlık kapasitesi bakımından en iyi şekilde tasarlanmıştır. Trocadero modelinin DS Automobiles DS 4 fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
DS Automobiles DS 4Trocadero1.131.000TL
DS Automobiles DS 4 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

DS Automobiles DS 4 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Elektrikli bagaj kapağı başta olmak üzere eller serbest bagaj erişimi özellikleriyle DS Automobiles DS 4 araçlar kişilerin ilgisini çekiyor. Elektrikli açılır büyük tavan ve büyük cam tava özelliklerine sahiptirler. Alarm ve güvenlik sistemleri olarak otomatik özelliklerde araçlar olarak biliniyor. Bijon kilitleriyle tekerleklerinizi kitleme özelliğine sahiptirler. %90 engeli bulunanlar ÖTV’siz olarak araçları satın alabiliyorlar.

Vision 360 derece manevra yapabilme kabiliyetine sahip araçlar olarak biliniyorlar. HD multimedya ekran özelliklerine sahiptirler. Ultrasonik sensörlere sahiptirler ve engellere karşı sizleri koruma özelliklerine sahip olacak şekilde tasarlanmışlardır. Araçların aynı zamanda günümüzde tasarımlarında 4 kamera kullanılmıştır. Güçlendirilmiş koruma sistemlerine de sahip olduklarını araçların bilmekteyiz. ÖTV’li bir şekilde DS Automobiles DS 4 fiyat listesi ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

MarkaModelÖTV İndirimli Fiyatı
DS Automobiles DS 4Trocadero831.477TL

Yazımızda DS Automobiles DS 4 fiyat listesi ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgileri sizlerle paylaştık!

Yorum yapın