Dizel Turbo Tamiri Fiyatları 2022

Turbo tamiri fiyatları her arıza türünde olduğu gibi aracın markasına göre farklılık göstermektedir. Turbo arızasında hemen tamir yöntemine geçilmeden önce turbo arızasına neden olan arızanın bulunması ve onun tamir edilmesi gerekmektedir. Bir araçta turbo arızasına yol açabilecek birçok arıza çeşidi bulunur. Bunlar usta veya servis tarafından tespit edilmeli ve çözülmelidir.

Turbo tamir fiyatları sonrasında genellikle standart araç bakımları da yapılır. Çünkü turbo tamiri sonrasında hava filtresi ve yağ gibi değişimlerin de yapılması gerekmektedir. Tavsiye edilen en sağlıklı yöntem de bu olmaktadır. Markalara göre turbo bakımı fiyatlarını alttaki tabloda bir araya getirdik.

Turbo Tamiri Fiyatları 2022

Araç markasıTurbo Tamir Fiyatı
1.3 Multijet turbo tamir fiyatları1800 TL
Megane 2 turbo tamiri fiyatı1400 TL
Fiat Linea turbo tamiri fiyatı2100 TL
BMW turbo tamiri fiyatları2900 TL
Opel Astra j kasa turbo tamir fiyatı1800 TL
Mercedes E200 Cdi Turbo tamiri fiyatları2900 TL
Mercedes E180 turbo tamiri3100 TL

Turbo Yağ Kaçağı Tamiri Fiyatı Ne Kadar ?

Turbo yağ kaçağı olduğunda araç yağ yakmaya başlar. Turbodan yağ kaçağı olduğunda egzozdan beyaz duman atar. Bu şekilde yağ kaçağı olduğu anlaşılır. Turbodaki yağ kaçağının seviyesi arttıkça motorun performansı ciddi derecede düşmeye doğru ilerler. Turbo yağ kaçağı tamiri fiyatları genellikle turbonun durumuna göre değişir. Az yağ kaçakları düşük ücretler ile çözüme kavuşturulurken, çok yağ kaçağının olduğu durumlarda yüksek ücretler ile karşılaşmak mümkündür.

Turbo tamiri fiyatlarını konumuz aracılığı ile hemen öğren

Ankara, İstanbul, Adana, İzmir, Bursa, Antalya, Sakarya gibi diğer tüm illerde de turbo tamiri yapan firmaları bulmak mümkündür. Turbo tamiri yaptırmadan önce firmayı araştırmanızı tavsiye ederiz. Kullanıcı yorumları, yapılan turboların kullanım ömrü ve garanti gibi durumları yaptırmadan önce ilgili firma ile konuşmak gerekir.

Turbo tamiri işi profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Öncelikle turbo arızasına neden olan arıza giderilmeli ve sonrasında turbo tamir edilmelidir. Turbo revizyon fiyatları servislere göre değişiklik gösterecektir. Firmanın tecrübesine, kurumsallığına ve konumuna göre turbo revizyon fiyatları farklı olabilmektedir.

Yorum yapın