Direksiyon Kaplama Fiyatları

Direksiyon kaplama fiyatları günümüzde oldukça araştırılmakta olan bir konudur. Çünkü: Araç direksiyonları her zaman aracın ne durumda olduğunu gösteren önemli bir parçadır. Birçok araç alıcısı içeri de öncelikle direksiyon durumuna bakabilir. Orijinal bir direksiyon; aracın ne durumda olduğunu size anlatabilir. Bu yüzden aracına değer veren birçok araç sürücüsü direksiyon kaplatabilir ve aracına renk katabilir.

Yorum Kısmına Marka Model belirterek Direksiyon kaplama fiyatını öğrenin

YORUM YAP

Direksiyon kaplama fiyatları günümüzde seçilecek olan malzemeye ve direksiyonun hatlarına göre değişmektedir. Direksiyon kaplama işinde birçok malzeme türü kullanılır. Bunlardan bazıları:

 • Deri Kaplama
 • Karbon Kaplama
 • Ahşap Kaplama
 • Sedef Kaplama
 • Orjinal Alcantara ile Direksiyon Kaplama = 3500 TL’den başlayan fiyatlar
 • Alman Nappa Düz Baskılı Hakiki Deri ile Direksiyon Kaplama = 3400 TL’den başlayan fiyatlar
 • İtalyan Hakiki Deri ile Direksiyon Kaplama = 3500 TL’den başlayan fiyatlar

Yukarıda görüldüğü gibi birçok direksiyon kaplama çeşidi bulunur. Son yıllarda direksiyon deri kaplama oldukça artış göstermektedir. Her marka model araçların direksiyonu deri olarak kaplanabilmektedir. Bu durum aracınızın değerini artırabilmektedir. Direksiyon simidi kaplama fiyatlarını kullanıcılar için alttaki tabloda bir araya getirdik.

Direksiyon Kaplama Fiyatları 2023

Marka ModelDireksiyon Kaplama Fiyatı
Ford Connect direksiyon kaplama fiyatı1600 TL
Bmw (F20) 1 Serisi Direksiyon Deri Kaplama4100 TL
Bmw (E46) 3 Serisi Direksiyon Deri Kaplama4200 TL
Bmw (E60) 5 Serisi Direksiyon Deri Kaplama4400 TL
Mercedes s-class deri direksiyon kaplama4900 TL
Mercedes maun direksiyon kaplama4600 TL
w210 direksiyon kaplama4100 TL
e90 direksiyon kaplama4700 TL
f10 direksiyon kaplama4350 TL
bmw e46 direksiyon kılıfı4450 TL
M direksiyon kaplama fiyatı 4200 TL
Hyundai i20 direksiyon kaplama2900 TL
Hyundai getz direksiyon kaplama2400 TL
VW Golf Direksiyon Kaplama Fiyatı4.300 TL
Audi A3 Direksiyon Kaplama Fiyatı5400 TL
Güncel Direksiyon Kaplama Fiyatları 2022

Direksiyon kaplama uygulamasını Ankara, İstanbul, Bursa, Adana, İzmir ve Antalya gibi yerlerde profesyonel anlamda yapan firmalar mevcuttur. Bu firmalar ile iletişim kurarak en güncel fiyat bilgisini elde edebilirsiniz.

Direksiyon kaplama fiyatları kullanılacak olan malzemeye göre değişir. Deri kaplama, sedef kaplama veya maun kaplamaya göre farklı fiyatlandırma seçenekleri vardır.

Direksiyon kaplama işi ustalık gerektiren bir iştir. Bu işte isim yapmış, kendini ispatlamış kişi veya firmalar ile çalışmak en iyi sonucu verecektir. Direksiyon kaplaması, dikiş atılması gibi hassasiyet gerektiren bu işleri ülkemizde başarı ile yapan bir çok yer bulunur. En güncel direksiyon kaplama fiyatları için tabloya bakabilir veya yorum yazarak fiyat isteyebilirsiniz.

Direksiyon Hissiyatı Nedir?

Sedef Kaplama Ne Demek?

Sedef kaplama araçlarda yapılan kozmetik bir kaplamadır. Sedef kaplama ürünler hem doğal hem de üç boyutlu bir görüntüye sahip olur. Sedef kaplamalar selüloz bazlı malzemelerdir. Odun hamuru ve nitro pamuktan elde edilen bu kaplama türü doğal bir malzeme olmasının yanında estetik görünümlü ve dayanıklıdır. Işığa, suya ve diğer dış darbelere karşı dayanıklıdır. Bir tür selüloz olarak karşımıza çıkan sedef kaplama; son zamanlarda sıklıkla tercih edilen bir malzemedir. Bu malzeme hem odun hamuru hem de nitro pamuktan elde edilmektedir. Bu malzeme tam olarak dekoratif bir malzeme olarak son derece popüler bir konumda yer almaktadır.

Sedef Kaplama Ne Demek?

Direksiyon Kılıfı Direksiyona Zarar Verir Mi?

Aracınızda direksiyon kılıfı kullanmak direksiyonun su, ışık ve diğer dış darbelere karşı direksiyonu korumanın en iyi yollarından biridir. Kılıflar eğer düzgün bir şekilde yapıştırılmamış ise ya da farklı bir tür yapıştırıcı kullanılmış ise sökülürken direksiyona zarar verebilmektedir. Deri veya sedef ile kaplanmış dikişli kılıflar direksiyonunuza zarar vermeden işlevini yerine getirmektedir. Bu aşamada kaliteli bir malzemeyi tercih ediyor olmak şarttır. Çünkü ancak bu sayede tam olarak sorunsuz bir şekilde direksiyon kılıfından bir performans elde edebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda direksiyon kılıfı tercihlerinde mutlaka bilinen ve kaliteli malzemeleri tercih ediyor olmaya dikkat etmek durumundasınız.

Direksiyon Kılıfı Direksiyona Zarar Verir Mi?

Direksiyon Hissiyatı Nedir?

Direksiyon hissiyatı kişinin direksiyonu sürerken çaba sarf ettiği güç anlamına gelmektedir. Direksiyon hissiyatı yüksek araçlar direksiyonu parmaklarıyla ya da küçük bir güçle çevrilebilmesinin kolay olduğu, küçük bir güç harcanarak bile direksiyonun hareket ettirilebileceği anlamına gelir. Direksiyon hissiyatı düşük olan araçlarda ise sıkıca kavrayarak çok ciddi bir çaba ve güç harcanması gerektiği anlamına gelir. Tüm bu bilgiler ışığında direksiyon hissiyatı gündeme geldiği zaman karşımıza araç konforuna doğrudan etki eden bir kriterdir. Bütün bu bilgiler ışığında direksiyon hissiyatını ne kadar iyi kavrarsanız, aracınızı çok daha etkili bir düzeyde kullanma fırsatını elde edersiniz.

Sedef kaplama hangi malzemeden yapılır?

Sedef kaplama selüloz bazlı bir malzemeden yapılmaktadır. Bu malzeme estetik bir görsellik konusunda oldukça başarılıdır.

Direksiyon kılıfı ne işe yarar?

Direksiyon kılıfı direksiyonunuzun dış şartlardan korunmasını sağlayarak, yıpranmasını önler.

Direksiyon hissiyatı neden önemlidir?

Direksiyon hissiyatı sürüş güvenliği ve konforunu doğrundan etkilediği için önemlidir.

“Direksiyon Kaplama Fiyatları” üzerine 6 yorum

  • 2005 toyota rav4 Direksiyon ve vites Topuz’u Full deri kaplama direksiyon + işçilik dahil 2500 – 3500 tl arası fiyat çıkarır.

   Cevapla
  • Hundai i20 2015 model aracınız için İtalyan Hakiki Deri ile Direksiyon Kaplama = 1500 TL’den başlayan fiyat aralıı gözüküyor. Tavsiye ederim.

   Cevapla
  • Mercedes c200 1996 model aracınızın Alman Nappa Düz Baskılı Hakiki Deri ile Direksiyon Kaplama fiyatı ortalama = 1400 TL 1700 TL arası değişim gösterir.

   Cevapla
Yorum yapın