Citroën Jumpy Van Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Citroën Jumpy Van fiyat listesi ve özellikleri söz konusu olduğu zaman karşımıza birbirinden farklı alternatif seçenekler çıkmaktadır. Citroën Jumpy Van fiyat listesi günümüzde merak edilen konular arasında bulunuyor. SUV model araçlar olarak piyasada varlık gösterirler.  Dizel motorlu araçlar olarak piyasada bilinirler, 1.5 motor kapasitelerine sahip olmalarıyla ön plana çıkıyorlar. Ek olarak CitroënJumpy Van araçların 120 HP özellikleri bulunuyor ve 6 ileri manuel özelliklere sahip oldukları bilinen detaylardan bazıları konumundadır.

Motor kapasitelerini incelediğimizde araçların turbo dizel motor kapasitesine sahip oldukları biliniyor. Ek olarak silindir adetleri incelendiğinde araçların 4 adet özelliklere sahip oldukları biliniyor. Motor hacimleri ise araçların 1499 cm3 düzeyindedir ek olarak araçlar 120 maksimum güç kapasitesine sahiptirler. 3500-d-d düzeyindedirler ve maksimum tork kapasiteleri araçların 300 nm-1750 dd düzeyindedir.

Egzoz emisyon değerleri incelendiğinde araçların ortalama olarak Euro 6dc-ISC özelliklere sahip olduklarını bilmekteyiz. Manuel 6 ileri vites özelliklere sahiptirler ve fren sistemlerine baktığımızda ön frenlerin hava soğutmalı disk kapasitesine sahip olduklarını biliyoruz. Arka fren sistemlerinin ise araçların diskli oldukları bilinen detaylardan bazıları konumunda ilk sırada yer alıyor. 1735 boş ağırlık kapasitesindedirler.

Citroen e-Jumpy electric van

Citroën Jumpy Van Yakıt Tüketimi

Citroën Jumpy Van otomobiller dizel yakıt türüne sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteren araçlardır. Şehir içi yakıt tüketimleri incelendiğinde araçların 5.2 litre konumunda oldukları biliniyor. Citroën Jumpy Van araçlar aynı zamanda şehir dışı yakıt tüketimi olarak 4.7 litre yakıt tüketirler ve karma yakıt tüketimleri ise 4.9 litre olduğu biliniyor.

CO2 emisyon değerleri incelendiğinde araçların 129 g-km dolaylarında oldukları biliniyor. Yakıt depolarını incelediğimizde ise araçların 70 litre düzeyinde olduklarını gözlemleyebiliyoruz.  Maksimum hız düzeylerini incelediğimizde araçları 160 km/s dolaylarında olduklarını gözlemleyebiliyoruz. Ek olarak araçların 0 ile 100 km hızlanma değerlerini incelediğimizde 11.6 saniye düzeyinde olduğu biliniyor.

5309 uzunluk kapasiteleri bulunuyor ve 1920 genişlik özellikleriyle piyasada varlık gösteriyorlar. Ek olarak otomobillerin 1940 yükseklik düzeyleri bulunuyor ve dingil mesafeleri araçların 3275 mm dolaylarında olması onları popüler yapan faktörlerden bazıları konumundadır. Ön ve arka tekerlek iz genişliği incelendiğinde araçların günümüzde ortalama olarak 1630-1618 mm düzeyinde oldukları biliniyor. Yük hacimleri 980 litre ve 1300 litre konumunda bulunuyor. Citroën güncel kapmayalı fiyat listesi için tıklayınız.

Citroën Jumpy Van Kampanyalı Fiyat Listesi

Citroën Jumpy Van Kampanyalı Fiyat Listesi

Citroën Jumpy Van turbo dizel motor kapasitesine sahip bir araçtır ve Blue HDİ tasarım paketiyle piyasaya sürülmüştür. Silindir adetlerini incelediğimizde araçların ortalama olarak 4 silindir adedine sahip olduklarını bilmekteyiz. 

Motor hacimleri ise bu süreçte araçların 1499 cc konumundayken, maksimum güç kapasiteleri araçların 120 HP-3500 dd dolaylarındadır. Maksimum tork özelliklerine baktığımızda araçları ortalama olarak 300 nm-1750 dd düzeyinde olduğu biliniyor. Egzoz emisyonlarını incelediğimizde araçların ortalama olarak Euro 6d- ISC emisyon normlarına sahip oldukları biliniyor. Vites kutularını incelediğimizde araçların 6 ileri özelliklerde oldukları bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Direksiyon sistemlerini incelediğimizde araçların günümüzde elektrohidrolik sisteme sahip olduklarını bilmekteyiz. 215/65 R 16 lastik kapasitesine sahip olmaları onları popüler yapıyor. Combi Space için Citroën Jumpy Van fiyat listesi ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

MarkaModelFiyat
Citroën Jumpy VanCombi Space738.000TL

Citroën Jumpy Van Kampanyalı Fiyat Listesi

Citroën Jumpy Van ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Citroën Jumpy Van ÖTV indirimli fiyat listeleri günümüzde motor hacimlerine bağlı olarak farklılık gösterir. 1499 motor hacmine sahip olmaları ÖTV indiriminde etkili olan unsurlardan bazılarıdır. Ek olarak araçları ÖTV’siz olarak %90 engeli bulunan kişiler alabiliyorlar. Böylelikle uygun fiyatlara araç sahibi olma fırsatlarına erişiyorlar. Ek olarak Citroën Jumpy Van araçlarının KDV oranları %18 olarak belirlenmiştir.

 Günümüzde %50 ve %89 engeli bulunan kişiler %27 oranında KDV ve ÖTV indirimlerinden yararlanarak vergisiz araç satın alabiliyorlar. Vergisiz araç satın almak araçların fiyatlarını yaklaşık olarak %45 oranında aşağıya çekiyor. Citroën Jumpy Van araçlarda günümüzde klima sistemi, USB bağlantıları, elektrikli ayna sistemi, LED far, navigasyon çubuğu gibi özellikler bulunuyor.

MarkaModelÖTV
Citroën Jumpy VanCombi Space390.542TL

Bu yazımızda Citroën Jumpy Van fiyat listesi ve özellikleri konusuna detaylarıyla yer verdik!

Yorum yapın