Citroën Berlingo Van Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Citroën Berlingo Van fiyat listesi ve özellikleri 2023 yılında güncellenmektedir. Citroën Berlingo Van araçlar dizel motorlu araçlar olarak piyasada varlık gösteren araçlar olarak biliniyorlar. Otomobillerin günümüzde 1.5 motor kapasiteleri bulunuyor. 5 ileri manuel özelliklere sahiptirler ve 100 HP dolaylarındaki özellikleriyle biliniyorlar. EAT8 özelliklerine sahiptirler. Araçların motor kapasitelerini incelediğimizde 1499 motor hacmine sahip olduklarını gözlemleyebiliyoruz, ek olarak silindir adetleri ise araçların 4’tür.

Maksimum güç kapasitelerini incelediğimizde araçların 100 beygir gücünde olduğu biliniyoruz. Maksimum tork kapasiteleri otomobillerin bu süreçte 250 olarak belirlenmiştir. D-d özellikleri araçların 3500 dolaylarındayken, maksimum tork d-d kapasiteleri ise araçların 1750 düzeyindedir. Yakıt sistemlerini incelediğimizde otomobillerin yüksek basınçlı turbo dizel direkt enjeksiyon özelliklerine sahiptirler ve Euro 6.2 emisyon standardına sahiptirler.

Vites kutuları incelendiğinde otomobillerin 5 vites manuel özelliklerine sahip olmalarıyla biliniyorlar. Ön ve arka fren kapasitelerini incelediğimizde araçların disk özelliklere sahip oldukları biliniyor. Boş ağırlık kapasiteleri araçların günümüzde 1423 kg dolayındadır ve azami yük ağırlıkları 2375’tir. Direksiyon özellikleri olarak araçlar 11.5 dönüş çapına sahip olmalarıyla piyasada varlık göstermeleriyle ön plana çıkıyorlar.

Citroën Berlingo Van Fiyat Listesi ve Özellikleri
Citroën Berlingo Van Fiyat Listesi ve Özellikleri

Citroën Berlingo Van Yakıt Tüketimi

Citroën Berlingo Van otomobillerin yakıt tüketimi olarak dizel yakıt tükettikleri biliniyor. Şehir içi yakıt tüketimlerini incelediğimizde araçların yaklaşık olarak 4.5 litre yakıt tükettikleri biliniyor. Şehir dışı yakıt tüketimi bakımından ise araçlar 4 litre yakıt tüketirler. Karma yakıt tüketimlerini incelediğimizde ise araçların 4.2 litre karma yakıt tükettikleri biliniyor.

CO2 emisyon değerlerin baktığımız zaman ise karşımıza 110 g-km gibi bir rakam çıkıyor. Yakıt depoları araçların 53 litredir ve yükleme hacimleri uzunluk olarak ölçüldüğünde 3440 litre konumundadır. 1499 motor hacmine sahiptirler ve 4 silindirli araçlardır. Maksimum güç kapasiteleri bu süreçte araçların 100/3500 hp-dd olarak belirlenmiştir.

Maksimum tork özellikleri incelendiğinde araçların günümüzde 250/1750 nm-dd olduklarını bilmekteyiz. Yakıt sistemi olarak araçların dizel direkt enjeksiyon özelliklerine sahip olması onları popüler yapan faktörlerden bazıları konumundadır. Emisyon değerlerini incelediğimizde araçların 6.2 euro özelliklerinde olduğu biliniyor. Vites kutuları ise araçların 5 ileri manuel olduğu biliniyor. Ön ve arka frenleri incelendiğinde araçların disk özelliklere sahip olduğu biliniyor ve 11.5 dönüş çapına sahiptirler. Citroën güncel kapmayalı fiyat listesi için tıklayınız.

Citroën Berlingo Van Kampanyalı Fiyat Listesi

Citroën Berlingo Van Kampanyalı Fiyat Listesi

Citroën Berlingo Van otomobiller son günlerde piyasada varlık gösteren ve 172 azami hız kapasitesine sahip araçlar olarak ön plandadırlar. 0 ile 100 km hızlanma değerlerini incelediğimizde otomobillerin günümüzde 11.5 saniye değere ulaştıklarını bilmekteyiz.

Şehir içinde araçlar ortalama olarak 4.5 litre yakıt tüketirler ve şehir dışında ise 4 litre yakıt tüketmektedirler. Karma yakıt tüketimlerini incelediğimiz zaman 4.2 litre bir değerle karşılaşmaktayız. CO2 emisyon karma 110 g-km olarak belirlenmiştir. Yakıt depoları incelendiği zaman araçların 53 litre düzeyinde olduğunu bilmekteyiz.  Direksiyonların dönüş çapları incelendiğinde 11.5 dönüş çapına sahip oldukları biliniyor. Elektrikli ayna sistemi ve otomatik bagaj açma sistemleri araçlarda bulunan en önemli özelliklerden bazıları olarak biliniyor. VAN modeli için Citroën Berlingo Van fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Citroën Berlingo VanVAN467.000TL
Citroën Berlingo Van ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Citroën Berlingo Van ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Araçların motor hacimleri başta olmak üzere günümüzde fiyat listeleri de araçların ÖTV indiriminde rol oynayan faktörlerdir. Türkiye’de %90 engeli bulunan kişiler günümüzde ÖTV’den tamamıyla muaftırlar. Dolayısıyla kişiler ekonomik koşullar ekseni altında araç satın alabilirler. Araçlarda bulunan KDV oranları ise %18 olarak belirlenmiştir. Citroën Berlingo Van otomobiller aynı zamanda %89 ve altı engel durumunda %27 olarak ÖTV indirimi belirlenmiştir.

Maksimum hız kapasiteleri otomobillerin günümüzde 172 km/s olarak belirlenmiş durumdadır. 0 ile 100 km hızlanma değerleri günümüzde ise 11.5 saniye olarak ölçülmüştür. Araçların boş ağırlık düzeylerini incelediğimizde otomobillerin 1423 kg düzeyinde oldukları biliniyor. Azami yüklü ağırlık kapasiteleri 2375 düzeyindedir ve araçlar 2107 genişliğe sahiptir. Bu modelin performans konusunda iddialı bir özelliğe sahiptir.

MarkaModelÖTV
Citroën Berlingo VanVAN219.648TL

Citroën Berlingo Van fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak ettiğiniz bütün sorulara ayrıntılı bir şekilde yanıtlar verdik!

Yorum yapın