Citroën Berlingo Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Citroën Berlingo fiyat listesi ve özellikleri hakkında merak ettiğiniz bütün sorulara yanıtlar verdik! Citroën Berlingo otomobiller günümüzde dizel model araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar. Araçlar piyasaya Blue-HDi 1.5 motor kapasitesiyle sürülmüştür ve motor hacimleri 1499 cm3 olarak ön plana çıkıyor. Silindir adetlerini incelediğimizde Citroën Berlingo araçların 4 özelliklere sahip olduklarını görebiliyoruz.

Maksimum güç kapasitelerini incelediğimizde araçların 130 HP düzeyinde ve maksimum tork kapasitelerinin ise 300 nm dolaylarında olduğu biliniyor. Yakıt sistemi olarak araçların turbo dizel-direkt enjeksiyon özelliklerine sahip olduklarını bilmekteyiz.  Emisyon standartları incelendiğinde 6.2 gibi bir rakam karşımıza çıkar. Vites kutuları ise araçların 6 ileri manuel vites olarak piyasada varlık göstermesiyle biliniyor.

Araçların ön frenleri disklerden oluştuğu gibi arka frenleri de disklerden oluşmaktadır. Citroën Berlingo ağırlık kapasitesi incelendiğinde 1467 kg düzeyindeyken, azami yüklü ağırlık ise 2360 kg düzeyindedir. Direksiyonların dönüş çapı olarak araçların 10.79 çapa sahip olmasıyla biliniyor. Boyutları incelendiğinde ise otomobillerin 4403 uzunluğa, 2107 genişlik performansına, 1844 yükseklik kapasitesine sahiptir. Dingil mesafelerinin boyutlarını incelediğimizde ise araçların 2785 mesafeye sahip olduklarını bilmekteyiz.

Citroën Berlingo Van Fiyat Listesi ve Özellikleri

Citroën Berlingo Yakıt Tüketimi

Citroën Berlingo yakıt tüketimleri incelendiğinde araçların dizel yakıt türüne sahip olduklarını bilmek önemlidir. Şehir içi yakıt tüketimlerini incelediğimizde araçların yaklaşık olarak 4.7 litre yakıt tükettikleri biliniyor. Şehir dışı yakıt tüketimleri ise araçların günümüzde 4 litre olarak belirlenmiştir. Karma yakıt tüketimlerini detaylı olarak incelediğimizde araçların 4.3 litre yakıt tükettiklerini gözlemleyebiliyoruz.

CO2 emisyon değerleri ise bu süreçte araçların 117 g-km düzeyindedir. Otomobillerin yakıt depolarını incelediğimizde 50 litre konumunda olduğu biliniyor ve yakıt hacimleri 775 bagaj rafı seviyesindedir. Tavana kadar olan kısım ise 1355 olarak belirlenmiştir, arka koltuk sistemleri 1414- katlanmış düzeyde ise 3000 olduğu biliniyor.

Ön ve arka yolcu koltukları incelendiğinde araçların 3500 ön ve arka koltuklar katlanmış düzeydedir.  Motor hacimlerini incelediğimizde araçların 1.5 litre kapasiteye sahip olduklarını biliyoruz. Ön ve arka frenlerde disk kapasitesi kullanılmıştır. 1467 boş ağırlık kapasitesine sahip olmalarının yanı sıra araçların 2360 azami yük ağırlıkları bulunuyor. 10.79 direksiyon çapına sahiptirler 4403 uzunluğa sahip olmaları onları popüler yapan faktörlerden bazıları konumundadır. Citroën güncel kapmayalı fiyat listesi için tıklayınız!

Citroën Berlingo Fiyat Listesi ve Özellikleri

Citroën Berlingo Kampanyalı Fiyat Listesi

Citroën Berlingo dingil mesafesi olarak 2785 düzeyindeyken, yükseklik kapasiteleri 1844 olarak belirlenmiştir. Genişlikleri ise araçların 2107 olarak ölçülmüştür. Uzunluk kapasitelerini ölçtüğümüzde araçların 4403 genişliğe sahip oldukları biliniyor. Azami hız kapasiteleri araçların 185 km-s olarak belirlenmiştir ve 0 ile 100 km hızlanma değerleri bu süreçte araçların 10.3 saniye olarak belirlenmiştir.

Lastik ölçümleri araçların 205/60 R16- 96 H olarak belirlenmiştir. Karma yakıt tüketimleri araçların günümüzde 4.3 litre olarak belirlenmiş olup, CO2 emisyon değerleri 117 g-km dolayındadır. Otomobillerin yakıt depolarını incelediğimizde araçların 50 litre olduğu biliniyor. Direksiyon çapları 10.79 olarak ön plana çıkarken,  130 HP maksimum hız kapasitelerine sahiptirler. 6 ileri manuel vites özelliklerine sahip oldukları araçların biliniyor. Feel Bold için Citroën Berlingo fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Citroën BerlingoFeel Bold537.000TL
Citroën Berlingo ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Citroën Berlingo ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Citroën Berlingo araç almayı düşünen kişiler ÖTV indirimini merak ediyorlar. Araçların silindir hacmi başta olmak üzere aynı zamanda fiyatları ÖTV indiriminden rol oynayan faktörlerdir. Ek olarak ÖTV indirimi kapsamında engelli vatandaşlar %90 engeli bulunduğu taktirde ÖTV’den tamamıyla muaf düzeydedir. Böylelikle ekonomik koşullarda araç sahibi olabilme olanağına sahip olurlar. %89 seviyesinin altında engel durumu bulunan kişiler ise %27 oranında ÖTV indiriminden yararlanabilirler.

Citroën Berlingo araçların KDV oranların %18 olarak ölçülmüştür. İç donanımsal özelliklerini incelediğimizde araçların elektrikli ayna sistemleri başta olmak üzere klima sistemlerine sahip olduklarını bilmekteyiz.  Otomatik frenleme sistemi aynı zamanda araçlarda ABS sistemleri de bulunan özelliklerden bazıları konumundadır, ayrıca LED farlara sahiptirler.

MarkaModelÖTV Fiyat
Citroën BerlingoFeel-Bold269.303TL

Bu yazımızda Citroën Berlingo fiyat listesi ve özellikleri hakkında merak edilenlere kapsamlı bir şekilde yanıtlar verdik!

Yorum yapın