Citroën Jumper Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Citroën Jumper fiyat listesi ve özellikleri hep merak ediliyor! Yük taşımacılığında ve ticari amaçlarla sık sık tercih edilen dizel motorlu araçlardan birisi de Citroën Jumper araçlar olarak biliniyor. Motor tipleri incelendiğinde bu araçların günümüzde turbo dizel direkt enjeksiyonlu oldukları bilinen detaylar arasında bulunuyor. Silindir adetlerini incelediğimiz zaman ise araçların 4 sıralı 16 valf sistemine sahiptirler.

Motor hacimleri bakımından Citroën Jumper araçlar 2.178 cc olanaklarına sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar. Maksimum güç kapasitelerini incelediğimizde Citroën Jumper araçların günümüzde 140 HP- 3.750 d-d düzeyinde oldukları bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Maksimum tork kapasiteleri ise araçların 340 nm-1750 d-d konumundadır.

Egzoz emisyon değerlerine baktığımızda ise araçların günümüzde 6d-ISC emisyon normlarına sahip oldukları biliniyor. Vites kutusu özelliklerine baktığımız zaman ise araçların günümüzde manuel 6 ileri özelliklere sahip oldukları bilinmektedir. Stop-star sistemi araçlarda bulunan özelliklerdendir. Lastik ve jant boyutları araçların 215-70- R15 olarak ön plana çıkıyor, kırmızı ve siyah renkleri araçların en çok satışının yapıldığı renklerdir. Ön fren ve arka fren sistemlerini incelediğimizde Citroën Jumper araçların havalandırmalı disklere sahip olduklarını gözlemleyebiliyoruz.

Citroën Jumper Fiyat Listesi ve Özellikleri

Citroën Jumper Yakıt Tüketimi

Citroën Jumper yakıt tüketimi verilerine geçmeden önce araçların dizel motorlu olduklarını hatırlatmakta fayda var. Şehir içi yakıt tüketimleri incelendiğinde araçların yaklaşık olarak 6.4 litre yakıt tükettikleri biliniyor. Aynı zamanda şehir dışı yakıt tüketimleri olarak araçların 6.1 litre ortalama yakıt tükettikleri ön plana çıkıyor. Karma yakıt tüketimleri yani ortalama toplam yakıt tüketimleri ise araçların günümüzde 6.3 litredir.

CO2 emisyon g-km değerleri araçların 165 g-km olarak ön plana çıkıyor. Yakıt depoları araçların 90 litredir. Maksimum hız kapasiteleri araçların günümüzde 148 km-s olarak ön plandadır. Boş ağırlık kapasiteleri araçların 2.005 kilogram dolayındayken, azami ağırlık kapasiteleri araçların 3.500 kg düzeyindedir. Uzunluk özellikleri incelendiğinde araçların 5998 L3 mm düzeyinde olduğunu gözlemleyebiliyoruz. 

Genişlik kapasiteleri araçların günümüzde yaklaşık olarak 2050 mm düzeyindedir.  Yükseklik olanaklarını incelediğimizde Citroën Jumper araçların 2524 H2 mm düzeyinde olduğu biliniyor. Dingil mesafeleri incelendiği zaman ise Citroën Jumper araçlar günümüzde 4.035 mm kapasitelerine sahiptir. Araçlarda klima sistemi başta olmak üzere gelişmiş deri koltukları da bulunan özelliklerden bazıları konumundadır. Citroën güncel kapmayalı fiyat listesi için tıklayınız.

Citroën Jumper Kampanyalı Fiyat Listesi

Citroën Jumper Kampanyalı Fiyat Listesi

Citroën Jumper Blue HDİ tasarım paketiyle piyasaya sürülmüştür. 140 HP-165 HP arasında değişen beygir güçlerine sahiptirler. Euro 6.3 özelliklerine sahip olmalarıyla piyasada varlık göstermeyi başarıyorlar. 13 m3- 15 m3- 11,5 m3 düzeyinde olmaları onları piyasada popüler yapıyor. Turbo motor kapasitesine sahiptirler ve direkt enjeksiyonlu özelliklere sahip olmalarıyla piyasada varlık gösterirler. Ek olarak araçların 4 silindir sistemine sahip olduklarını bilmekteyiz ve 16 valf özelliklerine sahiptir. Motor hacimleri bakımından araçlar günümüzde 2.178 cc düzeyine sahiptirler ve maksimum tork kapasiteleri ise araçların 340 nm olarak ölçülmüştür. 6 ileri manuel vitesli araçlar olarak bilinirler ve 140 maksimum güç kapasitesine sahip araçlardırlar. 6d ISC emisyon değerindedirler. 2.2 Blue HDİ modeli için Citroën Jumper fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Citroën Jumper2.2 Blue HDİ643.000TL
Citroën Jumper ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Citroën Jumper ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Citroën Jumper ÖTV indirimli fiyat listesinin oluşumunda rol oynayan en önemli etmenlerin başında aracın motor hacmi ve fiyat düzeyi geliyor. Citroën Jumper araçları ÖTV’siz olarak günümüzde %90 engeli bulunan kişiler kolay bir şekilde ekonomik olarak satın alabiliyorlar. %35 ile %89 arasında engeli bulunan kişiler ise bu süreçte %27 oranında ÖTV indiriminden faydalanma olanaklarına sahiptirler. KDV oranı araçlarda %18 olarak belirlenmiştir.

Araçlar ABS sistemi başta olmak üzere ESP sistemi, sürücü hava yastığı, opsiyonel yolcu hava yastığı, yokuş kalkış desteği, şerit takip uyarma sistemleri bulunuyor. Ek olarak aktif güvenlik sistemi, güçlendirilmiş arka süspansiyon özellikleri ve stepne araçlarda bulunan ek özellikler olarak biliniyor.

MarkaModelÖTV İndirimli
Citroën Jumper2.2 BlueHDİ472.714TL

Yazımızın tamamında Citroën Jumper fiyat listesi ve özellikleri konusuna ayrıntılarıyla yer verdik! Siz de yorum kısmından görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın