Citroën C5 Aircross Suv Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Citroën C5 Aircross Suv fiyat listesi ve özellikleri satın alacağınız aracın modeline göre değişiklik göstermektedir. Citroën C5 Aircross Suv araçlar günümüzde turbo motorlu araçlar olarak piyasada ön plana çıkıyor. Araçlar 2 segment halinde piyasaya sürülüyor,  dizel ve benzinli araçlar olarak piyasada varlık gösteren Citroën C5 Aircross Suv araçların 4 silindir adedi bulunuyor. Motor hacimlerini incelediğimizde araçların 1499 cm3 düzeyinde oldukları biliniyor ve araçların aynı zamanda günümüzde 130 HP maksimum güç kapasitesine sahip olduklarını bilmekteyiz. 

Maksimum tork kapasitelerini incelediğimizde ise araçların günümüzde 300 nm düzeyinde odlukları biliniyor. 1750 d/d dolaylarında oldukları biliniyor. Egzoz emisyon standartları 6d-ISC olarak ön plandadır ve tam otomatik 8 ileri şanzıman tipine sahip olmaları onları piyasanın en görkemli araçları yapıyor. Ön freninde araçların hava soğutmalı disk özellikleri bulunuyor. Arka frenlerinde ise diskler mevcuttur.

 Boş ağırlık kapasitelerini incelediğimizde araçların 1567-1638 sürücü dahil ağırlıkları günümüzde mevcuttur. Azami yüklü ağırlık kapasiteleri araçların 2.030 kg düzeyinde olduğu biliniyor. Elektrik destekli direksiyon sistemleri araçların bulunuyor ve lastik olarak Feel-Bold- Shine 225-55 R18 özelliklere sahip olmalarıyla piyasada araçlar varlık gösteriyor.

Citroën C5 Aircross Suv Fiyat Listesi ve Özellikleri

Citroën C5 Aircross Suv Yakıt Tüketimi

Citroën C5 Aircross Suv araçların yakıt tüketimlerini incelediğimizde araçların günümüzde şehir içi yakıt tüketimlerinin 4.5 litre oldukları biliniyor. Şehir dışı yakıt tüketimlerini incelediğimizde ise araçların 3.9 litre yakıt tükettikleri ve karma yakıt tüketiminin 4.1 litre düzeyinde olduğu bilinmektedir. CO2 emisyon değerlerini incelediğimizde araçların 108 g-km düzeyinde olduğu ve yakıt deposunun 53 litre olduğu bilinmektedir.

 Araçlarda tavan barları bulunuyor ve uzunluk olarak 4500 mm, genişlik olarak 1859 mm, yükseklik olarak ise 1695 mm düzeyinde olduğu bilinen detaylardan bazılarıdır. Yerden yükseklik kapasiteleri araçların 230 mm düzeyindedir. Dingil mesafesini incelediğimizde araçların günümüzde 2730 mm dolaylarında olduğu biliniyor ve 580 bagaj hacmine sahip oldukları piyasada bilinen detaylardan bazılarıdır.

Araçların benzinli yakıt tüketimleri incelendiğinde şehir içi 6.2 litre, şehir dışı 4.9 litre, karma yakıt tüketimi olarak ise 5.4 litre yakıt tükettikleri biliniyor. CO2 emisyon değerlerini incelediğimizde araçların 123 g-km düzeyinde olduğu biliniyor. Yakıt depoları ise günümüzde 53 litre olarak ön plandadır. Alaşımlı jant sistemi araçlarda bulunuyor.  Citroën kampanyalı günceli fiyat lisesi için tıklayınız.

Citroën C5 Aircross Suv Kampanyalı Fiyat Listesi

Citroën C5 Aircross Suv Kampanyalı Fiyat Listesi

Citroën C5 Aircross Suv araçlar piyasada iki farklı donanım paketi halinde bulunuyor. 1.5 Blue HDi 130 dizel yakıt türü ve 1.6 PureTech 180 benzinli donanım paketleri araçlarda bulunuyor. Araçlar SUV model araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar ve dijital klima sistemi araçlarda bulunan özelliklerden bazılarıdır. ESP sistemi başta olmak üzere araçlarda Hill-hold desteği, ön ve yan hava yastıkları araçlarda bulunan özelliklerdir.

Perde hava yastıkları, hız levhası tanıma sistemi, aktif şerit takip sistemi araçlarda bulunuyor ve çarpışma uyarı sistemi de gene araçlarda ön plana çıkan özelliklerden bazılarıdır. Aktif güvenlik fren sistemi, siyah döşeme sistemleri araçlarda bulunan farklı özelliklerdir. Aynı zamanda araçların koltukları deri koltuklar olarak ön plandadır. Shine bold modeli için Citroën C5 Aircross Suv fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Citroën C5 Aircross SuvFeel Bold1.038.000TL
Citroën C5 Aircross SuvShine Bold1.137.000TL
Citroën C5 Aircross Suv ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Citroën C5 Aircross Suv ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Citroën C5 Aircross Suv araçlar ÖTV indirimli fiyat listesi günümüzde aracın motor hacmi ve fiyatlarına bağlı olarak oluşan bir olgudur. Araçların turbo motorlarının olduklarını biliyoruz ve motor hacimleri 1499- 1598 arasında farklılık gösterir. Silindir adedi olarak araçların her iki tasarım paketinde de 4 adedin ön plana çıktığını görebiliyoruz.

Maksimum güç kapasiteleri 130 ve 180 km dolaylarında değişkenlikler gösteren detaylardan bazılarıdır. %90 engeli bulunan kişiler günümüzde ÖTV’den tamamıyla muaftırlar ve ÖTV’siz olarak Citroën C5 Aircross Suv araçları uygun fiyatlara satın alabilirler. Aynı zamanda %89 ve altı engeli bulunan kişiler bu süreçte %27 ÖTV indiriminden faydalanma olanaklarına sahip olurlar, %18 KDV indirimi de bu süreçte uygulanır.

MarkaModelÖTV İndirimi
Citroën C5 Aircross SuvFeel Bold549.299TL
Citroën C5 Aircross SuvShine Bold601.689TL

Citroën C5 Aircross Suv fiyat listesi ve özellikleri hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılara bu yazımızda yer verdik!

Yorum yapın