Citroën C3 Aircross SUV Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Citroën C3 Aircross SUV fiyat listesi ve özellikleri hakkında ayrıntıların tamamı bu yazımızda! Citroën C3 Aircross SUV araçlar 1199 cc silindir hacimleriyle piyasada bilinen araçlar olarak ön plana çıkıyorlar. Maksimum hız kapasitelerini incelediğimizde araçların 195 km-s dolaylarında olduklarını bilmekteyiz. Beygir gücü olarak ise 130 HP gücündedirler ve 0 ile 100 km hızlanma değerlerini incelediğimizde araçların 9.2 saniye düzeyinde olduğu biliniyor.

Maksimum tork kapasitelerini incelediğimizde Citroën C3 Aircross SUV araçlar 230 nm maksimum tork kapasitesine sahip araçlar konumundadır. Uzunluk olarak araçların 4155 mm, genişlik olarak ise 1765 mm, yükseklik olarak araçların 1648 mm düzeyinde olduğu bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Şanzıman özelliklerini incelediğimizde araçların günümüzde 6 ileri otomatik özelliklere sahip olduğunu biliyoruz. Boş ağırlık kapasitesi olarak araçlar 1280 kg düzeyindedir.

Bagaj hacimlerini incelediğimizde ise araçların günümüzde 410 litre konumda olduğunu biliyoruz. Yakıt deposu olarak ise araçlar 45 litre yakıt deposuna sahiptirler.  Citroën C3 Aircross SUV araçların iç donanımsal özellikleri de son derece gelişmiş düzeyde dizayn edilmiştir. Elektrikli cam sistemi başta olmak üzere, otomatik frenleme sistemi, ABS sistemleri araçlarda bulunan en önemli özelliklerdir.

Citroën C3 Aircross SUV Fiyat Listesi ve Özellikleri

Citroën C3 Aircross SUV Yakıt Tüketimi

Citroën C3 Aircross SUV araçların yakıtları benzinli araçlar olarak ön plana çıkıyorlar. Şehir içi yakıt tüketimlerini incelediğimizde Citroën C3 Aircross SUV araçlar yaklaşık olarak 5.9 litre yakıt tüketirler. Ek olarak bu süreçte araçların şehir dışı yakıt tüketimlerinin ise 4.5 litre olduğu biliniyor. Karma yakıt tüketimlerini incelediğimiz zaman Citroën C3 Aircross SUV araçlar 5.0 litre düzeyindedir.

Yakıt depoları ise bu süreçte 45 litre olarak piyasada varlık gösteriyor. SUV model araçlar olarak bilinirler ve elektrikli gösterge ve LED far kapasitelerine sahip oldukları biliniyor. Araçlarda aynı zamanda alaşımlı jantlarda kullanılmıştır ve 0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların 9.2 saniye olarak kabul edilmiştir.

Araçların aynı zamanda 230 nm maksimum tork kapasitesine sahip oldukları biliniyor ve beygir güçleri ise araçların 130 HP konumdadır. Maksimum hız kapasitelerini incelediğimizde Citroën C3 Aircross SUV araçların 195 km-s düzeyinde olduğunu biliyoruz. Dijital klima sistemleri başta olmak üzere araçlarda elektrikli bagaj açıp- kapama sistemleri bulunuyor. Aynı zamanda araçlarda navigasyon ve multimedya ekran özellikleri de bulunuyor. Citroën güncel kapmayalı fiyat listesi için tıklayınız!

Citroën C3 Aircross SUV Kampanyalı Fiyat Listesi

Citroën C3 Aircross SUV Kampanyalı Fiyat Listesi

Citroën C3 Aircross SUV 1199 cc motor hacmine sahip olmasının yanı sıra piyasada 195 km hızlanma kapasitesiyle ön plana çıkmayı başarıyor. Aynı zamanda araçların 4 silindir valf sistemlerine sahip olduklarını bilmekteyiz. Maksimum tork kapasiteleri 230 nm düzeyindeyken, 130 HP maksimum beygir güçlerine sahip oldukları da biliniyor. Citroën C3 Aircross SUV 1280 boş ağırlık kapasitesine sahip olmasının yanı sıra 410 litre bagaj hacmiyle piyasada varlık göstermeyi başarıyor.

Yükseklik kapasitelerini incelediğimizde araçların 1648 mm, genişlik olarak ise araçların günümüzde 1765 mm düzeyinde olduğu biliniyor. 0 ile 100 km hızlanma değerleri incelendiğinde araçlar 9.2 saniye konumdadır. Deri koltuk sistemleri ve USB kablo sistemi araçlarda bulunuyor. Feel modeli için Citroën C3 Aircross SUV güncel fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Citroën C3 Aircross SUVFeel662.000TL
Citroën C3 Aircross SUV ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Citroën C3 Aircross SUV ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Citroën C3 Aircross SUV araçların ÖTV indirimlerinin oluşumunda rol oynayan en önemli faktörlerin başında motor hacmi ve araçların fiyat standartları geliyor. Araçlar bu ölçülere bağlı olarak oluşur. Engelli vatandaşlarımız bu süreçte %90 engeli bulunduğu taktirde ÖTV’den tamamıyla muaf olarak ekonomik sınıf araçlar alabiliyorlar. Aynı zamanda bu süreçte %90 altında engeli bulunan kişiler ise %27 oranında ÖTV indiriminden faydalanma olanaklarına sahip oluyorlar.

Ek olarak bu süreçte %18 KDV indiriminden de kişiler yararlanabiliyorlar. Citroën C3 Aircross SUV araçlar sınıfının en iyisi konumundadır ve %45 ÖTV indiriminden yararlanma olanağını sizlere sunuyorlar.  Citroën C3 Aircross SUV araçlar alaşımlı jant sistemlerine sahiptirler ve elektrikli ayna sistemleriyle de piyasada ön plana çıkıyorlar.

MarkaModelÖTV Fiyat
Citroën C3 Aircross SUVFeel350.324 TL

Bu yazımızda Citroën C3 Aircross SUV güncel fiyat listesi ve özellikleri konusuna detaylarıyla yer verdik.

Yorum yapın