BMW 8 Serisi Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

BMW 8 Serisi fiyat listesi ve özellikleri her zaman merak edildiğinden bu konuya yer verdik! BMW 8 Serisi araçlar aerodinamik sürüş konforuna sahip araçlar olarak ön plana çıkıyorlar. Araçların günümüzde lüks ve donanım kapasitesinin yüksek boyutlarda olması onları popüler yapıyor. İkonik tasarım özellikleri araçlarda kullanılan özelliklerdendir ve CO2 emisyon değerleri araçların 204-195 arasındadır. M-segment araç kategorisi listesi yer alırlar ve 19 inç alaşımlı jantlara sahiptirler.

18 inç M-Sport fren sisteminin araçlarda kullanıldığını günümüzde bilmekteyiz. Özel gövde rengi ve M öne çıkan tasarım yapısına sahiptirler. Merino deri koltuklar araçlarda bulunuyor ve çok fonksiyonel tuşlara sahip M deri direksiyon gene araçlarda kullanılan özellikler arasındadır. 20 inç stil 728 M alaşımlı jantlara sahiptirler. M karbon dış tasarım gene araçlarda kullanılan özelliklerden bazılarıdır.

Aracın beygir gücü günümüzde 333 HP olarak ön plana çıkarken, maksimum tork kapasitesi ise bu süreçte 500 nm dolaylarındadır. 0 ile 100 km hızlanma değerline baktığımızda araçların 4.9 saniye dolaylarında oldukları biliniyor. 840 ixDriveCouple model araçlar olarak piyasaya sürülmüşlerdir. Bagaj hacmi olarak incelediğimizde araçların 420 litre konumda olduğu biliniyor. Yüksüz ağırlık kapasiteleri ise 1870’tir.

BMW 8 Serisi Fiyat Listesi ve Özellikleri

BMW 8 Serisi Yakıt Tüketimi

BMW 8 Serisi yakıt tüketimi bakımından benzinli araç kategorisine sahip araçlar olarak ön plana çıkıyorlar. Araçların maksimum hız kapasitelerini incelediğimizde 250 km-s dolaylarında oldukları biliniyor ve ortalama yakıt tüketimleri araçların 8.9 litre ile 8.6 litre arasında farklılık gösteriyor. CO2 emisyon değerlerini incelediğimizde araçların 204-195 emisyon değerine sahip olduklarını bilmekteyiz.

Depo hacimlerini incelediğimizde araçların 68 litre konumunda oldukları biliniyor. Kompresyon oranları araçların 11 olarak belirlenmiştir ve strok çap mm olarak 94.6-82 olarak ön plandadır. 333 beygir gücüne sahip oldukları gibi aynı zamanda 5500-6250 devir-dak düzeylerine sahiptirler.

Silindir valf olarak ise araçların 6/4 dolaylarında ön plana çıktıkları biliniyor. Yüksüz ağırlık kapasiteleri araçların 1870 kg dolaylarındadır, izin verilen toplam ağırlık kapasiteleri 2280 kg dolaylarındadır. Otomobilin yük kapasitelerini incelediğimizde ise 485 kilogram dolaylarında olduklarını bilmekteyiz. İzin verilen ön ve arka aks yükü 1155-1215 kg olarak ön plandadır. Alaşımlı jantlar, deri koltuklar, deri direksiyon ve M-segment özellikler araçlarda ön plana çıkan en önemli özelliklerden bazıları konumundadır.

BMW 8 Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi

BMW 8 Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi

BMW 8 Serisi araçlar serinin en güçlü araçları olarak piyasada varlık gösteriyorlar. Yakıt tüketimi olarak incelediğimizde araçların 8.9-8.6 arasında ortalama yakıt tükettikleri biliniyor. CO2 emisyon değerleri araçların 204 ile 195 g-km arasında değişen özelliklere sahiptir. BMW kampanyalı günceli fiyat lisesi farklı modellere bağlı olarak değişmektedir.

Sportif sürüş dinamiklerine sahip olmaları onları piyasada popüler yapan özelliklerden bazılarıdır ve ikonik tasarım özelliklerine sahip olmalarıyla piyasada ön plandadırlar. Lüks ve yüksek düzeyde konforlu donanım özellikleriyle piyasada ön plana çıkan bu araçların M-segment kategorisine ait oldukları biliniyor. 19 inç boyutlarında araçların M hafif alaşımlı jant sistemlerine sahip olduklarını bilmekteyiz. M-Sport  fren sisteminin araçlarda bulunduklarını bilmekteyiz. Elektrikli ayna sistemleri başta olmak üzere otomatik frenleme sistemleri araçlarda bulunuyor. XDrive 8401 için BMW 8 Serisi fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
BMW 8 SerisixDrive 840i8.318.200TL

BMW 8 Serisi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

BMW 8 Serisi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

BMW 8 Serisi araçların ÖTV indirimli fiyat listesi günümüzde farklılık gösteren unsurdur. Silindir hacmi başta olmak üzere araçların fiyatları ÖTV indiriminin oluşumunda ön plana çıkıyor. BMW 8 Serisi araçların ÖTV oranı %220 olarak belirlenmiştir. M-Sport kategorisine sahiptirler, 2998 silindir hacmine sahiptirler ve motor güçleri araçların 333 ile 340 arasında değişkenlikler gösteriyor.

Şanzıman tipi olarak incelediğimizde araçların otomatik vites özelliklere sahip oldukları bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Yakıt tüketimi olarak 8.7 ile 8.5 arasında araçların yakıt tükettikleri bilinen detaylardan en önemlileri olarak ön plana çıkıyor. %90 engeli bulunan kişiler ÖTV’de tamamıyla muaftırlar ve %89 ve altında engeli bulunan kişilerin ise ÖTV indiriminden yararlanma olanakları %27 olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda %18 KDV indiriminden de faydalanma olanaklarına sahiptirler.

MarkaModelÖTV İndirimi
BMW 8 SerisixDrive 840i6.115.287 TL

BMW 8 Serisi fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak edilenlere yanıtlar verdik!

Yorum yapın