Audi Q3 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi 2023

Audi Q3 fiyat listesi ve özellikleri sürekli güncellenmektedir. Audi Q3 araçlar günümüzde 2 farklı donanım paketiyle piyasaya sürülmüş araçlar olarak biliniyorlar. Araçların 35 TFSI donanım paketiyle piyasaya sürüldüğünü biliyoruz.  Motor hacmini incelediğimizde araçların yaklaşık olarak 1498 cc3 dolaylarına sahip olduklarını biliyoruz. Audi Q3 motor gücü olarak incelediğimizde 150 BG kapasitesine sahip olmasıyla biliniyor.

Teknik özelliklerinin geniş olması Audi Q3 araçları popüler yapan faktörlerden bazılarıdır. Audi Q3 maksimum tork gücü bakımından 250 nm dolaylarına sahip olmasıyla piyasada varlık gösteriyor, ek olarak ağırlık kapasiteleri 1605 kg dolaylarındadır. Maksimum hız kapasiteleri bakımından Audi Q3 araçların günümüzde 206 km-s dolaylarında oldukları biliniyor ve 0 ile 100 km hızlanma değerlerinin 9.4 saniye olduğu biliniyor.

Audi Q3 araçların bagaj hacmini incelediğimizde karşımıza 410 litrelik bir bagaj hacmi çıkıyor. Audi Q3 yakıt tüketimi olarak benzinli araç kategorisine sahip durumdadır. 1.4 litrelik motor kapasitesine sahip araçlar olarak piyasanın görkemli araçlarıdır. Audi Q3 araçların elektrikli ısıtmalı yan ayları bulunuyor ve ABS sistemleri araçlarda aktif olarak ön plana çıkıyor.

Audi Q3 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Audi Q3 Yakıt Tüketimi

Audi Q3 yakıt tüketimi olarak günümüzde şehir dışında 8.3 ile 8.4 litre yakıt tükettiği biliniyor, şehir içinde ise yakıt tüketiminin 6.3 ile 6.4 arasında tüketim yaptığını biliyoruz. Audi Q3 araçlar aynı zamanda karma yakıt tüketimi olarak 7.3 litre konumunda olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar.

Segmentinin en güçlüsü olmak üzere tasarlanmış olan Audi Q3 araçlar 150 beygir gücüne sahip olmalarıyla piyasada ön plana çıkıyorlar. Aynı zamanda araçların 250 nm maksimum tork gücüne sahip oldukları bilinen en önemli detaylardan bazılarıdır. 2 bölgeli otomatik klima sistemine sahip olmalarıyla beraber araçların sanal kokpit 10,25 özelliklere sahip oldukları biliniyor.

Ek olarak günümüzde Audi Q3 araçların Audi pre-sense-front özelliklerine sahip olmaları onları piyasada aktif bir araç yapıyor. Hız sabitleme sistemi başta olmak üzere, elektrikli açılar bagaj sistemi araçlarda bulunan en önemli özelliklerden bazıları konumundadır. Audi drive-select – 5 kollu alaşımlı jant sistemlerine sahip olmaları onları piyasada popüler yapan faktörlerden bazıları konumundadır. Geri dönüş kamerası, LED arka farlara sahiptirler ve 7.0J x 18 jantlara sahiptirler.

Audi Q3 Kampanyalı Fiyat Listesi

Audi Q3 Kampanyalı Fiyat Listesi

Audi Q3 araçlar panoramik cam tavanları başta olmak üzere günümüzde deri döşeme sistemleriyle ön plana çıkan araçlar olarak piyasada varlık gösteriyorlar. Advanced tamponlar sistemde ön plana çıkan özelliklerden bazıları konumundadır.  Arka koltuk plus özelliklerine sahiptirler. Ön kol dayama ile bardak tutacağı özelliklerine sahip olmaları onları popüler yapan faktörler arasında bulunuyor. Audi Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi modelden modele değişebiliyor!

Audi Q3 Kampanyalı Fiyat Listesi

Spor süspansiyon ve Advanced aydınlatma sistemleri araçlarda bulunan en önemli özelliklerden bazılarıdır. 150 beygir gücüne sahip olmaları onları piyasada popüler yapıyor. Araçların Advanced ve S-Line olmak üzere donanım paketleri mevcuttur. Turbo motor yapısına sahip olmalarıyla beraber muhteşem jant sistemleriyle beğenileri toplamayı başarıyorlar. Dinamik dönüş sinyali gibi özellikler araçlarda bulunan özelliklerden bazılarıdır. Audi Q3 fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Audi Q3Advanced1.325.324 TL
Audi Q3Sportback1.431.099 TL

Audi Q3 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Audi Q3 araçların ÖTV indirimleri son günlerde merak edilen konular arasında bulunuyor. Araçların ÖTV indirimi günümüzde silindir hacmi, model, binek türü, fiyat listesi gibi faktörlere bağlı olarak değişir. Günümüzde %90 üzeri engeli bulunan engelli vatandaşlarımız Audi Q3 araçların ÖTV vergisinden muaftırlar. Bundan dolayı Audi Q3 fiyat listesi biraz daha uygun fiyatlı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Audi Q3 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Böylelikle ÖTV’siz olarak araç alabilme avantajlarına sahiptirler. Audi Q3 araçlarda aynı zamanda %89 altında engeli bulunan kişilerde %27 ÖTV indiriminden yararlanabiliyorlar. Ekstra olarak bu süreçte kişiler %15 KDV indiriminden de faydalanabilme olanaklarına sahip oluyorlar. Audi Q3 araçlar piyasada varlık gösteren ve serinin en modern araçları olarak 150 HP beygir gücüne sahiptirler. Audi Q3 ÖTV indirimli fiyat listesi aşağıdaki gibidir;

MarkaModelÖTV İndirimi
Audi Q3Advanced701.348TL
Audi Q3Sportback757.324TL

Audi Q3 fiyat listesi ve özellikleri hakkında merak ettiklerinize bütün ayrıntılarıyla yer verdik!

Yorum yapın