Audi E Tron GT Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Audi E-Tron GT fiyat listesi ve özellikleri açısından 2023 yılında farklı seçeneklerden söz edebiliyoruz. Audi E-Tron GT araçlar elektrikli araç sınıfına sahip araçlar olarak ön plana çıkıyor. Araçların günümüzde 487 menzil kapasitesine sahip oldukları bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Ek olarak araçların 100 km hızlanma değerleri 4.1 saniye olarak ölçülmüştür. Elektrik çıkışına baktığımızda ise araçların 350 Kw dolaylarında olduklarını bilmekteyiz.

Toplam elektrik torku araçların günümüzde 640 nm dolaylarındadır. Ortalama güç tüketimini incelediğimizde ise araçların 19.6- 18.8 NEDC sistemine sahip oldukları biliniyor. 21.8- 19.9 WLTP sistemiyle araçlar piyasanın en görkemli araçları olarak ön plana çıkıyorlar. Audi E-Tron GT ortalama CO2 emisyon değerleri günümüzde 1g-km olarak ölçülmüştür.

Sportif tasarımıyla ön plana çıkan araçların uzun bir dingil mesafesi bulunuyor. Geniş ve düz tasarım yapısına sahip olmaları granturismo oranlarıyla bağlantılı olmalarında etkili olmuştur. Aracın gövde bölmesinde ise heykelsi tasarım yapısının ön plana çıktığını görmekteyiz. Aerodinamik sürüş konforuna sahip araçlar olarak piyasada varlık gösterirler. Evde ve yolda şarj edilebilir özelliklere sahiptir, elektrikli ayna sistemi, otomatik frenleme sistemi, LED far sistemleri araçlarda bulunuyor.

Audi E Tron GT Fiyat Listesi ve Özellikleri

Audi E Tron GT Yakıt Tüketimi

Audi E-Tron GT araçlar yakıt tüketimi olarak elektrikli araç kapasitesine sahip araçlar olarak biliniyorlar. Araçların aynı zamanda 800 volt kapasitesine sahip lityum-iyon pil sistemi bulunuyor. Hem evde hem de yolda şarj edilebilir özelliklere sahip olmaları onları popüler yapan faktörlerin başında geliyor.

Ek olarak araçların yakıt tüketimi 488 menzil kapasitesiyle bağlantılı olarak ön plana çıkıyor. Audi E-Tron GT 100 km kWh hızlanma değerinde 19.6- 18.8 NEDC kapasitesine sahiptir. %5’ten %80 şarj 22.5 şarj edilebilir özelliktedir. Batarya kapasitesi olarak araçların 83.7 kWh kapasitesine sahip olduklarını biliyoruz. 50’den fazla kişileştirilebilir renk seçimine sahiptirler ve 310’dan fazla şarj edilme istasyonuna sahiptirler.

Araçların iç donanımsal özelliklerine baktığımızda ise lüks donanım yapısının ön plana çıktığını görmekteyiz. Elektrikli ayna asistemi başta olmak üzere araçlarda LED ekran özellikleri, multimedya ekran özellikleri bulunuyor. Otomatik frenleme sistemi de gene bu araçlarda bulunan özelliklerden bazılarıdır. Aynı zamanda araçların ABS sistemine sahip olmaları onları popüler yapan faktörlerden bazıları konumundadır. D-segment araç sınıfına sahiptirler. Audi güncel kampanyalı fiyat listesi segmentlere göre değişmektedir.

Audi E Tron GT Fiyat Listesi ve Özellikleri

Audi E Tron GT Kampanyalı Fiyat Listesi

Sınıfının en iyisi olmaya aday olan bir araç Audi E-Tron GT araçlar 488 menzil kapasiteleriyle ön plana çıkan elektrikli araç kategorisinde bulunuyorlar. D-segment araçlar olarak bilinirler ve 83.7 kWh batarya kapasitesine sahip olmalarıyla ön plana çıkıyor. ABS sistemi, otomatik frenleme sistemi ve LED ekran özellikleri piyasada varlık gösteriyor.

Multimedya ekran, dijital klima sistemi, USB sistemi, gelişmiş otomatik frenleme sistemleri araçlarda bulunan özellikler arasında bulunuyor. Dinamik yol tutuş kabiliyetine sahip olmaları araçları piyasanın popüler araçları yapan faktörleri arasında bulunuyor. Sportif bir zarafeti sizlere sunan araçlar piyasanın en görkemli aerodinamik sürüş yeteneğine sahip durumdadır. 50’den fazla araçların günümüzde renk seçimi bulunuyor ve ön plana çıkıyor. Audi E-Tron GT fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelFiyat
Audi E-Tron GTRS-E-Tron5.705.993TL
Audi E Tron GT ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Audi E Tron GT ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Elektrikli araçların 2022 yılında yaygınlaştığı bugünlerde Audi E-Tron GT araçlar ön plana çıkıyorlar. Audi E-Tron GT araçlar aynı zamanda D-segment araç kategorisine sahip olmalarıyla biliniyorlar ve ayı zamanda araçların CO2 emisyon değerleri 0 g-km olarak ölçülmüş durumdadır. Ortalama yakıt tüketimi 0 litre -100km olarak ön plana çıkıyorlar. RS-E-Tron-Quattro versiyon adıyla piyasaya sürülmüşlerdir. Audi E-Tron GT fiyat listesi aracın kullanım özelliğine göre değişiklik göstermektedir.

Audi E-Tron GT araçların ÖTV indirimi son günlerde merak ediliyor. %90 engeli bulunan kişiler günümüz Türkiye’sinde ÖTV’den tamamıyla muaftırlar. %89 ve %50 engel durumu bulunan kişilerin ise %27 ÖTV indiriminden yararlandıkları biliniyor. Ek olarak bu süreçte kişilerin %15 KDV indiriminden yararlanarak %42 oranında toplam ÖTV indiriminden yararlandıkları bilinen detaylardan bazıları konumundadır. GT serisi için Audi E-Tron GT fiyat listesi ve özellikleri aşağıdaki gibidir;

MarkaModelÖTV İndirimi
Audi E-Tron GTRS-E-Tron 4.194.872TL
Yorum yapın