Audi E Tron Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Audi E Tron fiyat listesi ve özellikleri hakkında merak ettiklerinizin tamamı bu yazımızda var! Sınıfının en iyi donanımsal özelliklerine sahip bir araçla tanışmak ister misiniz? İşte tamda bu noktada devreye Audi E-Tron giriyor. 4949 uzunluk kapasitesine sahiptir ve 1964 mm genişlik düzeyine sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar. Ek olarak araçların günümüzde AKS mesafesi 2900 mm dolaylarında oldukları bilinen detaylardan bazıları konumundadır. Bagaj kapasitesi olarak 405 litre kapasiteye sahip oldukları biliniyor.

Aracın kokpit bölmesinde girintiler bolca kullanılmış durumdadır. Aynı zamanda 476 HP sistemine sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteren araçlar segmentinin en iyisi konumunda bulunuyor. Overbost sistemiyle araçların günümüzde 530 HP güç kapasitesine sahip oldukları bilinen bazı detaylar arasında bulunuyor. Aynı zamanda araçlar sınıfının en iyisi kapsamında 488 km menzil kapasitesine sahip olmasıyla biliniyor.

Maksimum hızlanma kapasitesine baktığımızda araçların 245 km-s hız limitine sahip oldukları biliniyor. 0 ile 100 km hızlanma değerleri ise 4.1 saniye olarak ölçülmüştür. Sürekli güç özellikleri araçların 598 HP, sürekli tork özellikleri ise kayıtlara 850 nm olarak yansımıştır. Elektrikli ayna ve ABS sistemi araçlarda bulunuyor.

Audi E-Tron ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Audi E-Tron Yakıt Tüketimi

Audi E-Tron araçlar elektrikli araç kategorisine ait 64.7 kWh batarya kapasitesine sahip araçlar olarak biliniyorlar. Aynı zamanda araçların günümüzde ortalama tüketimi 22.40 kWsa- 100 km olarak ölçülmüştür. AC Şarj kapasiteleri ise araçların günümüzde 7.0 saat olarak ön plana çıkarken, DC şarj özelliklerine baktığımızda araçların 25 dakika oldukları bilinen en önemli detaylardan bazılarıdır. Ek olarak araçların vites tipi olarak otomatik vites sistemine yani şanzıman sistemine sahip oldukları biliniyor.

D-segment araç kategorisine sahiptir ve SUV-Pickup ilan tipindedirler. DC şarj sisteminde aracı 50 kWh batarya ile şarj ederseniz aracın hızlı bir şekilde 25 dakikada %80 oranda doluluk oranına kavuşacağı bilenen detaylardan bazılarıdır. Araçlarda günümüzde 488 menzil kapasitesi bulunuyor ve maksimum hız limitlerinin 245 km-s düzeyinde olmaları onları popüler yapan faktörlerden bazıları konumundadır.

850 nm tork kapasitesine sahip olmalarıyla beraber araçların 598 HP gücüne sahip olmaları onları popüler yapan faktörlerden bazıları konumundadır. Elektrikli dijital klima sistemi başta olmak üzere alaşımlı jantlar, girinti sistemleri, modern iç tasarım gibi faktörler Audi E-Tron araçlarda bulunuyor. Audi güncel kampanyalı fiyat listesi, modelden modele farklılık gösteriyor!

Audi E Tron Fiyat Listesi ve Özellikleri

Audi E-Tron Kampanyalı Fiyat Listesi

D-segment elektrikli araç kategorisi arasında yer alan Audi E-Tron araçlar sınıfının en güçlü araçları olarak biliniyor. İç dizayn yapısıyla ve motor gücüyle ön plana çıkan araçların günümüzde ciddi oranda aktifi sürücüsü bulunuyor. 245 km maksimum hız kapasitesine sahiptirler ve aynı zamanda araçların 850 nm dolaylarında tork kapasitesine sahip olmaları popüler yapan faktörlerden bazıları konumundadır. SUV model araç kategorisine sahip olmaları ve 25 dakikalık şarj dolumunda %80 kapasite sağlaması onları sınıfının en iyisi yapıyor. Ek olarak araçların günümüzde 598 beygir gücünde motor hacmi bulunuyor, böylelikle büyük motorlu elektrikli araç kategorisinde yer almasıyla piyasada varlık göstermeyi başarıyor. Araçlarda multimedya ekran ve alaşımlı jantlar bulunuyor.

MarkaModelFiyat
Audi E-TronAdvanced 552.914.019TL
Audi E-Tron ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Audi E-Tron ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Audi E-Tron araçların ÖTV indirimli fiyat listesi son günlerde piyasada oldukça fazla ön plana çıkan konular arasında bulunuyor. Araçların günümüzde ortalama CO2 emisyon değerlerinin 0 g-km dolaylarında olması onları popüler yapıyor. Ek olarak araçların 55 quattro motor kapasitesine sahip olmaları onları popüler yapan bazı faktörler arasında bulunuyor.

Elektrikli araç sınıfına sahip olan Advanced versiyon adıyla piyasaya sürülen Audi E-Tron araçlar piyasanın en kaliteli araçları konumundadır. Ek olarak araçların günümüzde d-segment araç sınıfına sahip olduklarını bilmekteyiz.%90 engeli bulunan kişiler ÖTV’den tamamıyla muaftır. %89-%40 arasında engeli bulunan kişilerin ise ÖTV indirimi %27 düzeyindedir. Aynı zamanda bu kişiler %15 KDV indiriminden de yararlanmayı başarıyorlar. Audi E Tron fiyat listesi ve özellikleri;

MarkaModelİndirim
Audi E-TronAdvanced 552.142.298TL

Böylece Audi E Tron fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak ettiklerinizi yanıtlar verdik! Siz de yorumlarınızla fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın