Audi A4 Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Audi A4 güncel fiyat listesi ve özellikleri bu modelin fiyat ve performans özelliklerini doğrundan etkilemektedir. Audi A4 araçlar günümüzde piyasanın en görkemli araçları olarak ön plana çıkmayı başarıyorlar. Araçların özelliklerini incelediğimizde beygir güçlerinin 204 HP dolaylarında olduklarını gözlemleyebiliyoruz. Aynı zamanda araçların maksimum tork kapasiteleri 400 nm olarak ön plana çıkarken, 0 ile 100 km hızlanma değerleri araçların 7.4 saniye olarak ölçülmüştür.

Maksimum hız kapasitelerine baktığımızda ise Audi A4 araçların 210 km-s oldukları biliniyor. Böylelikle araçlar her daim ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Donanımsal özelliklerine baktığımızda araçların farklı segment sınıflarına sahip olduklarını biliyoruz, dijital klima sistemi başta olmak üzere araçlarda LED far sistemleri bulunan detaylar arasında bulunuyor. Audi güncel kampanyalı fiyat listesi söz konusu olduğu zaman kapsamlı bir araştırma yapmak önerilmektedir.

 Aynı zamanda vites tipi olarak araçların 7 ileri otomatik vites tipine sahip oldukları bilinen detaylardan bazıları konumunda yer alıyor. Yakıt türü olarak ise Audi A4 araçların dizel motor sistemine sahip olması onları tasarruflu araçlar yapan en önemli faktörlerden bazılarıdır. Yakıt deposu olarak ise bu araçların günümüzde 40 litre yakıt deposuna sahip oldukları ve bagaj hacmi olaraksa 460 litre hacme sahip olmaları bilinen detaylardandır.

Audi A4 Güncel Fiyat Listesi ve Özellikleri

Audi A4 Yakıt Tüketimi

Audi A4 araçların yakıt tüketimleri söz konusu olduğunda araçların dizel motor yakıt türüne sahip olduklarını ve 40 litre yakıt depolarının olduğunu bilmekteyiz. Audi A4 araçlar şehir içi ortalama yakıt türü bakımından günümüzde 5.5 litre yakıt tüketmeleriyle biliniyorlar. Aynı zamanda şehir dışı ortalama yakıt tüketimi olaraksa 4.4 litre tüketim yaptıkları bilinen detaylardan bazıları konumundadır.

Buna ek olarak Audi A4 araçların ortalama yakıt tüketimlerinin 4.8 litre oldukları biliniyor ve bu durum araçları piyasada yakıt tasarruflu araçlar yapıyor. Audi A4 araçların boş ağırlık kapasiteleri 1500 kg olarak ölçüşmüştür. Ekstra olarak araçların uzunluk kapasitelerinin 4762 mm, genişlik düzeylerinin ise 1847 mm oldukları biliniyor, ayrıca yükseklik olanakları ise 1428 mm konumunadır.

İlginizi Çekebilir; Audi A3 Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Araçlarda ABS sistemi aktif olarak bulunan özelliklerden birisidir ve bu durumda araçları popüler yapan etmenlerden en önemlileri arasında bulunuyor. Audi A4 araçların Alman marka araçlar olması onları dayanıklılık açısından ve performans açısından da önemli hale getiriyor. Böylelikle araçlar en iyiyi sürücülere en iyi sürüş konforu kapsamında sunmayı başarıyor.

Audi A4 Kampanyalı Fiyat Listesi

Audi A4 Kampanyalı Fiyat Listesi

Audi A4 araçlar ilk kez 2002 yılında piyasaya sürülen ve 2011 yılına kadar üretilen araçlar olarak biliniyor. 2.0 motor kapasiteleri bulunuyor. Araçların sedan tipine sahip olması ve motor hacminin 2 olması araçların kalitesini ön plana çıkarıyor. Ekstra olarak Audi A4 araçlar günümüzde D-segment sınıfına sahip araçlar olarak ön plandadır ve önden çekişli özelliklere sahip olmalarıyla piyasada varlık göstermeyi başarıyorlar.

Ağırlık olarak araçların 1340 kg olduğunu biliyoruz ve yük kapasitesi olarak da 1890 kg oldukları bilinen detaylardır. Son sürat hızda araçların 212 km-s  düzeyinde olduğu biliniyor ve bu araçların dizel ve benzinli olmak üzere farklı varyansları günümüz piyasasında mevcuttur. CO2 emisyon değerleri 93 g-km olarak ön plana çıkıyor. Audi A4 güncel fiyat listesi Sedan, Allroad ve Avant versiyonları için aşağıdaki gibidir;

MarkaModelFiyat
Audi A4Allroad1.889.020TL
Audi A4Avant1.785.298TL
Audi A4Sedan1.651.663TL

Audi A4 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Audi A4 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Audi A4 farklı varyans modelleriyle piyasada varlık gösteren araçlar olarak biliniyor. Araçların günümüzde silindir hacimleri 1968 cc olarak ön plana çıkmayı başarmıştır. Otomatik vites sistemine sahip olmaları ve dizel- benzinli yakıt türlerine sahip olmaları onları popüler yapan faktörlerdir. Türkiye’de %90 üzerinde engeli bulunan kişiler günümüzde ÖTV’den muaftırlar.

%89 ile %40 arasında engeli bulunan kişilere %27 oranında ÖTV indirimi uygulanır ve ekstra olarak %15 %16 oranlarında KDV indirimleri uygulanıyor. ÖTV indirimini silindir hacmi, aracın fiyatı ve türüne bağlı olarak değişen bir olgudur. Audi A4 araçların ÖTV indirimleri son günlerde piyasada oldukça fazla merak edilen ve konuşulan konular arasında bulunuyor. Audi A4 araçların ÖTV indirimli fiyat listesi aşağıdaki gibidir;

MarkaModelÖTV İndirim
Audi A4Allroad1.248.674TL
Audi A4Avant1.180.112TL
Audi A4Sedan1.091.777TL

Audi A4 güncel fiyat listesi konusunda eklemek istedikleriniz olursa, yorum kısmından yazabilirsiniz.

Yorum yapın