2022 Araç Torpido Konsol Kaplama Fiyatları

Araçlarda torpido kaplamaları sıklıkla yapılan işlemler arasında yer alır. Birçok araçta torpido ve konsol çatlamaktadır. Çatlayan göğüs ve torpidolar oldukça kötü bir görünüm sağlar. Araçlarımızın içerisi yaşam alanı olduğu için çatlak ve yanık torpidoları yenilemek isteriz. Bazı araçlarda ise torpidolar kısa sürede çatlamaktadır. Kronik torpido çatlağı oluşturan birkaç markalar vardır ve bunların kaplama fiyatları oldukça uygun olmaktadır.

Torpido Kaplama Fiyatları Ne Kadar?

Birkaç marka ve modelin torpido konsol kaplama fiyatlarını sizler için bir araya getirdik. Aracınızın torpido kaplama fiyatını öğrenebilmek için bu konuya marka ve model ile birlikte yorum da yazabilirsiniz. Torpido deri kaplama fiyatları ortalama olarak alttaki gibidir. 2022 yılı içerisinde göğüs kaplama fiyatları bazı modeller için alttaki gibi olmaktadır.

Araç markasıTorpido kaplama fiyatı
Toyota Corolla torpido kaplama fiyatları750 ₺
Hyundai Accent torpido kaplama fiyatları750 ₺
Tofaş torpido kaplama fiyatları650 ₺
Lada Samara torpido kaplama fiyatları550 ₺
Crafter torpido kaplama3000 ₺
Torpido Kaplama Fiyatları

Torpidolar uzman kişilerce kaplanmalıdır. Kurallarına göre yapılan bir torpido deri kaplamasının ömrü yaklaşık olarak 10 yıldır. Bilinçsiz yapılan torpido kaplamalarında kullanılan yapıştırıcı kalitesizliği, deri kalitesizliği gibi durumlarda kısa sürede tekrardan bozulabilmektedir. Torpido kaplama öncesi hazırlığın iyi hazırlanması gerekmektedir. Torpidonun tamamen çatlayan bölgelerinin temizlenmesi ve zımparalanması gerekmektedir. Temizlik işleminin tamamen hatasız olması gerekir ki kaplama işlemi ilerleyen zamanlarda arıza vermesin. Bu gibi durumlarda kaplama yapacak kişi ile detayları ve ömrünü konuşabilirsiniz.

Göğüs kaplama fiyatları genellikle torpidodan büyük olduğu için daha maliyetli olmaktadır. Buda profesyonellik gerektiren bir iştir. Minimum 1 hafta gibi bir sürede yapılmaktadır. Zahmetli bir iştir ve tamamen sağlıklı bir hal alması için büyük emeklerin verilmesi gerekir. Torpido kaplamasını Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerde her yerde yapan firmaları bulabilirsiniz.

Puan ver

“2022 Araç Torpido Konsol Kaplama Fiyatları” üzerine 12 yorum

 1. Mustafa Yazıcı dedi ki:

  92 Şahin torpidosunu kaplatmak istiyorum, maliyeti nedir acaba?

  1. otoayar dedi ki:

   1992 model Şahin aracının torpido kaplatma ücreti ortalama olarak 600- 900 TL arasında firmaya göre değişebilmektedir.

 2. Murat Özüdoğru dedi ki:

  Merhaba r19 var bende torpido kısmına vida atılmıs buralar kapanacak aracın bi kac yerdede catlak var tamiri mumkünmu

  1. otoayar dedi ki:

   Torpido kısmına atılan vidalar tamir yöntemi ile kapatılmaktadır. Bu tamir sonrasında torpido oldukça güzel bir görünüme kavuşur. Torpido tamiri fiyatı ise aracınız için ortalama tamir yapılacak alandaki arızalara göre 800 TL’ye kadar çıkabilir.

 3. Ebubekir dedi ki:

  Merhabalar 97 model ford mondeo araç güneş yanığından ötürü ön göğüs çatlamalar var ve kaplama yaptirmak istiyorum acaba fiyat ne kadar çıkabilir?

  1. otoayar dedi ki:

   97 model Ford Mondeo göğüs kaplaması profesyonel bir çalışma isteniyorsa ortalama 2500- 3500 TL civarında tutabilir.

 4. furkan dedi ki:

  ford conncet torpido kaplama fiyatı ne kadarr

  1. otoayar dedi ki:

   Ford Connect torpido kaplama fiyatı ortalama 1600- 2200 TL arasında tutmaktadır.

 5. Can dedi ki:

  Merhaba, Ankarada ikamet ediyorum ve arabam Hyundai Sonata 2008 model, göğüste çatlak oluştu ve rahatsızlık veriyor bana, kaplama için nereye gelmem gerekiyor, göğüs kaplanırken aynı zamanda kapı ve tutacaklarda bulunan aynı tondaki aksesuar parçalar da kaplana bilir mi?

  1. otoayar dedi ki:

   Ankara’da sanayi sitelerinde bu işi profesyonel yapan firmalar mevcut. Buradan firma ismi veremiyoruz fakat belirttiğiniz tüm parçaların kaplanma işlemleri yapılmaktadır.

   1. B7gra dedi ki:

    Nerede yaptirabiliriz bu kaplamayi tofas icin

    1. otoayar dedi ki:

     Bulunduğunuz ilin sanayi sitelerinde torpido kaplayan ustaları bulabilirsiniz. Fakat torpido kaplamak oldukça hassasiyet ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Uzman olmayan bir kişi tarafından kaplanan torpidolar kısa süre sonra büzülme yapabilmektedir. İsim yapmış, kendini geliştirmiş ve yorumları bol olan ustalar ile görüşerek bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Özellikle uzun sürede dayanıklı olmasını ve kaliteli malzeme kullanmasını da belirtmeniz faydalı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.