Modifiye 15 0

2021 Araç Torpido Konsol Kaplama Fiyatları

Araçlarda torpido kaplamaları sıklıkla yapılan işlemler arasında yer alır. Birçok araçta torpido ve konsol çatlamaktadır. Çatlayan göğüs ve torpidolar oldukça kötü bir görünüm sağlar. Araçlarımızın içerisi yaşam alanı olduğu için çatlak ve yanık torpidoları yenilemek isteriz. Bazı araçlarda ise torpidolar kısa sürede çatlamaktadır. Kronik torpido çatlağı oluşturan birkaç markalar vardır ve bunların kaplama fiyatları oldukça uygun olmaktadır.

Torpido Kaplama Fiyatları Ne Kadar?

Birkaç marka ve modelin torpido konsol kaplama fiyatlarını sizler için bir araya getirdik. Aracınızın torpido kaplama fiyatını öğrenebilmek için bu konuya marka ve model ile birlikte yorum da yazabilirsiniz. Torpido deri kaplama fiyatları ortalama olarak alttaki gibidir.

Araç markasıTorpido kaplama fiyatı
Toyota Corolla torpido kaplama fiyatları750 ₺
Hyundai Accent torpido kaplama fiyatları750 ₺
Tofaş torpido kaplama fiyatları650 ₺
Lada Samara torpido kaplama fiyatları550 ₺
Crafter torpido kaplama3000 ₺
Torpido Kaplama Fiyatları

Torpidolar uzman kişilerce kaplanmalıdır. Kurallarına göre yapılan bir torpido deri kaplamasının ömrü yaklaşık olarak 10 yıldır. Bilinçsiz yapılan torpido kaplamalarında kullanılan yapıştırıcı kalitesizliği, deri kalitesizliği gibi durumlarda kısa sürede tekrardan bozulabilmektedir. Torpido kaplama öncesi hazırlığın iyi hazırlanması gerekmektedir. Torpidonun tamamen çatlayan bölgelerinin temizlenmesi ve zımparalanması gerekmektedir. Temizlik işleminin tamamen hatasız olması gerekir ki kaplama işlemi ilerleyen zamanlarda arıza vermesin. Bu gibi durumlarda kaplama yapacak kişi ile detayları ve ömrünü konuşabilirsiniz.

Göğüs kaplama fiyatları genellikle torpidodan büyük olduğu için daha maliyetli olmaktadır. Buda profesyonellik gerektiren bir iştir. Minimum 1 hafta gibi bir sürede yapılmaktadır. Zahmetli bir iştir ve tamamen sağlıklı bir hal alması için büyük emeklerin verilmesi gerekir. Torpido kaplamasını Ankara, İstanbul gibi büyük şehirlerde her yerde yapan firmaları bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir