Yeni Unimog Ülkemizde Satışa Sunuldu!

Kendini ispatlamış,dünya çapında en iyi arazi araçları olarak bilinen Mercedes-Benz Unimog modelleri ülkemizde satışa sunulmaya başlandı.Bu sayede macera severler zorlu arazi koşullarını Unimoglar ile keyifli bir şekilde ilerleme sağlayacaklardır.

Hızlı bir şekilde giderken 4×2 den 4×4 özelliğine geçebilme sağlanmış.Bunun yanında diferansiyel kilidi aktif halde ilerlerken de devreye girip çıkabilme özelliğine sahip olmuş. Şasi tasarımı oldukça esnek olan bu araçta özel aks sistemlerine yer verilmiş.Arazideki tüm engebelere karşı başarılı tutumuyla bilinen Unimog,arazi severleri şaşırtmaya devam etmektedir.Tırmanma kabiliyeti 45 derece olan bu canavar,adeta karda,buzda ve çamurda aralıksız olarak duraksamadan ve engellere takılmadan olağan üstü bir şekilde hareket edebiliyor.

Kabin tasarımında oldukça geliştirmeler yapan Unimog , 120mm uzatılan iç mekanı ile 7 kişilik oturma alanı sunuyor.Off-road keyfini veya her türlü ağır iş şartında sizlerin yanında oluyor.Ayarlanabilir direksiyon,çok fonksiyonlu gösterge tablosu ve soğutma sistemleri ile hayalleri süsler hale getirilmiş.

[vurgu color=”#dd3333″] Mercedes-Benz Unimog motoru nasıl?[/vurgu]

Yüksek tork değeri sunan 5.1 litrelik bu motorda  4 silindir bulunuyor. 231 hp güç üretebiliyor ve 1200 ile 1600 devir arasında 900nm tork veriyor. Maksimum 90 km/s hıza ulaşabiliyor. Bu sayede hem arazide hemde otoyol trafiğinde sorunsuz bir şekilde kullanılıyor.

[vurgu color=”#8224e3″]Yeni Mercedes-Benz Unimog fiyatı [/vurgu]

Düz vitesli Mercedes UnimogEkonomik versiyon 1.5 T başlangıç fiyatı: 264 bin TL
D4 AWD Inscription donanımlı Unimoglar ise başlangıç fiyatı 446 bin Tl

Yorum yapın