Xiaomi Yi Araç Kamerası İncelemesi

Artık birçok otomobilde araç kamerası görmek mümkün. Yeni teknoloji arabaların hemen hemen hepsinde araç kamerası bulunmaktadır. Fakat artık araç kameralarının önemi oldukça fazla olduğu için eski araç sahipleri de araç içi kameralarından alarak montajını gerçekleştirmektedir. Günümüz de Xiaomi Yi Araç Kamerası oldukça adından bahsettiriyor. Birçok kullanıcı Xiaomi Yi Araç Kamerası nasıl diye merak ediyor. Araç kameraları her arabada olması gereken ürünler arasında yer alır. Fakat özellikli olsun, gittiğim yerleri kaliteli ve net çeksin diyorsanız Xiaomi yi araç kamerası tavsiye edebiliriz.

Xiaomi Yi Araç Kamerası Alınır mı ?

Darbelere karşı oldukça dayanıklı olan Xiaomi yi araç kemarası ,165 derece geniş görüş açısına sahiptir. İçerisinde şerit takip sistmei vardır ve kullanıcı şerit ihlali yaptığında uyarmaktadır. Ayrıca hız, mesafe ve diğer verileri analiz edebilmekte olan gelişmiş bir araç kamerasıdır.Dahili wifi bağlantısı da mevcuttur ve bu şekilde izleme ve paylaşma gibi aktiviteler çok hızlı olabilmektedir.Maksimum 64 gb hafıza kartı desteği bulunmaktadır . Oldukça hafif bir cihazdır ve kullanımı kolaydır.

Xiaomi Yi Araç Kamerası fiyatı

Bu araç içi kamerası 400-450 lira gibi fiyatlar ile ülkemizde satılmaktadır. Fiyat olarak oldukça uygun olan bu ürün, kullanıcının tüm isteklerini karşılayacaktır. Gelişmiş teknolojiye sahiptir ve her türlü kullanıma uygun bir üründür.

Yorum yapın