2022 Xiaomi Elektrikli Otomobil Fiyatları

Elektrikli otomobiller her geçen gün daha fazla marka tarafından üretilmeye devam ederken bir hareket de Xiaomi tarafından geldi. Xiaomi kurucu Lei Jun, elektrikli otomobil üreteceklerini söyledi. Ayrıca orta ve üst segment aralığında olacak bu otomobillerin fiyatları da resmen açıklandı. Xiaomi markasının çıkaracağı elektrikli otomobiller hakkında herhangi bir teknik bilgi olmasa da yıl sonunda canlı yayında açıklanacak ve satışa başlanacak.

11 yıldır sektörde oldukça geliştirmeler yapan Xiaomi şirketi, otomobillerde de aktiflik ve heyecan yaratarak ilk adımı attı. Üretilecek olan araçların ne zaman tanıtılacağını ve neler olabileceğinden bahsedildi.
Yıl sonu yapılacak olan etkinliklerde tanıtılacak olan bu araçlar sedan ve Suv olmak üzere kullanıcılara sunulacak.

Yıllardır uygun fiyatlı telefon ürünleri üreten markanın birçok farklı ürünleri de mevcut. Piyasa da fiyat performans ürünü diye tanınan bu markanın üreteceği araçların da oldukça popüler olacağı çok belli.

Xiaomi elektrikli otomobil fiyatları 2022

Elektrikli otomobil denilince artık akıllara Xiaomi markası da gelecek. Otomobil üreteceklerini açıkladıktan hemen sonra büyük yandı uyandıran bu markanın ürettiği ürünlerin kalitesi herkes tarafından biliniyor. Elektrikli araç konusunda da aynı başarıya ulaşmaları pek mümkündür.

Xiaomi markasının üreteceği ilk elektrikli araçlar 15.000 – 40.000 $ aralığında olması planlanıyor gibisinden iddialar mevcut. Fiyatlara bakıldığı zaman gerçek anlamda uygun olduğu ortaya çıkıyor. Aracın da ilerleyen zamanlarda harika özelliklere sahip olduğunu görmeyi bekliyoruz. Kullanıcıların ise en çok merak ettiği şeylerden birisi Xiaomi elektrikli araç özellikleri neler olacak. Bunlarla ilgili bilgiler ilerleyen zamanlarda paylaşılacaktır diye umuyoruz.

Yorum yapın