Tork Konvertörü Tamir Fiyatı 2022

Türbin , yani Tork konvertörü tamiri oldukça profesyonellik isteyen bir iş dalıdır. Konvertör tamiri kesinlikle uzman bir kişi tarafından yapılmalı ve tamir sonrası gerekli tüm kontrol ve ayarların sağlanması gereklidir. Ülkemizde tork konvertörü tamiri sık sık yapılmakta olan bir uygulamadır. Sıfır fiyatlarına bakıldığı zaman tamir ile arasında aşırı fiyat farkı oluştuğundan ötürü kullanıcılar türbin tamiri, tork konvertör tamiri yaptırmayı daha avantajlı bulmaktadır.

Tork Konvertör Tamir Fiyatı Ne Kadar?

Tork konvertör tamiri fiyatları, ustanın tecrübesine, firmanın kurumsallığına ve konvertördeki uygulanacak işe göre farklılık göstermektedir. Tork konvertörü içerisinde sprag, ring ve balata gibi parçaların değişmesine göre fiyatlar şekillenecektir.

4 ileri otomatik şanzımanlarda konvertör tamiri fiyatları ortalama olarak 800-1000 TL , 5-6 vites konvertör tamiri ise 1000-1200 TL arasında değişmektedir.

Marka ve Model Belirterek Aracınızın Tork Konvertör tamiri fiyatını yorum kısmından sorabilirsiniz.

YORUM YAP

Konvertör bütün parçalarına ayrıldıktan sonra uzman kişiler tarafından incelenir. Arızalı parçalar tespit edilir ve değiştirilir. Tork konvertör tamiri firması seçerken çok araştırmanız ve doğru ustayı bulmanız çok önemlidir. İşi bilmeyen bir kişiye gittiğiniz de masrafınız çok daha fazla artabilmektedir.

Tork Konvertörü Tamir Edilir mi ?

Tork konvertörü tamir edilebilir. Fakat tamir işi oldukça hassas ve uzmanlık gerektiren bir iştir. Tork konvertör tamirinde servis araştırması yapmalı ve profesyonel kişilerden destek almalısınız.

Tork Konvertör Tamiri Uzun Süre Dayanır mı ?

Tork konvertörü uzman bir servis tarafından yapıldığında uzun yıllar sorunsuzca dayanıklılık gösterir. Bu yüzden tamir işini uzman ellere bırakmanız da fayda vardır.

Konu başlıkları ( Konuya Geçmek İçin Okumak İstediğiniz Başlığa Tıklayın )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.