Rent Go İle Uygun Fiyatlı Araç Kiralama

Gerek şehirlerin sınırlarının giderek genişlemesi gerek iş ve özel amaçlı şehir içi ve şehir dışı ziyaretlerin artması sonucu günümüzde trafikte geçirilen süre giderek fazlalaşıyor. Herkesin özel aracı olmadığı gibi pek çok durumda toplu taşımadan yararlanmak da yapılması gereken yolculuğa ilişkin tüm ihtiyaçları karşılamayabiliyor.

Bu aşamada devreye giren rent a car hizmeti yolculukların konforunun artmasında ve gerek yolculuk zamanı gerek güzergah konusunda istenilen ayarlamaların yapılmasında çok büyük bir avantaj sağlıyor. Rent Go araç kiralama şirketi ekonomik araç kiralama hizmetleri ile dikkat çekerken geniş araç filosu sayesinde oto kiralama deneyimini bir üst noktaya taşıyor.

Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Araç kiralama hizmetinden farklı zaman dilimleri için yararlanılabilmesi, araç kiralama hizmeti almak isteyenler için konfor ve tasarruf anlamına gelir. Kısa yolculukların konforlu ve ekonomik bir şekilde gerçekleştirilmesi için günlük araç kiralama en iyi alternatiftir. Yolculuk süresine ve ihtiyaca göre Rent Go aylık araç kiralama ya da yıllık araç kiralama hizmetleri de tercih edilebilir.

Araç kiralama hizmeti, yolcu sayısına ve yolculuk özelinde değişebilen ihtiyaçlara uygun araçlarla konforlu, güvenli ve ekonomik fiyatlı yolculuk yapılmasını sağlar. Araç kiralama sayesinde satın alınan tek tip araca bağlı kalınması gerekliliği ortadan kalkar. Araç kiralayanlar, talepleri doğrultusunda Rent Go’nun farklı segmentlerde alternatifler içeren geniş araç filosundan diledikleri marka ve model aracı tercih edebilirler.

Rent Go İle Araç Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Rent Go araç kiralama sektörünün lider şirketlerinden biridir. Araba kiralama hizmetlerinde kalite, güven ve konforun adresi olan Rent Go günlük araç kiralama, aylık araç kiralama ve yıllık araç kiralama dışında kurumsal araç kiralama hizmetiyle farklı ihtiyaçları da karşılamayı hedefler.

Rent Go’nun geniş çeşitliliğe sahip zengin araç filosunda her ihtiyaca ve bütçeye uygun araç vardır. Rent Go araç kiralama şirketi olarak taşıdığı sorumluluğun bilinciyle araç yelpazesindeki tüm araçları düzenli olarak bakımdan geçirir. Ayrıca kiralama süresi sona eren araçlar yeniden kiralanmadan önce mutlaka kontrolleri tamamlanır. Yeni bir kiralama işlemi ancak bu aşamadan sonra gerçekleştirilir. Rent Go’nun hizmet ilkelerinin temelini oluşturan bu anlayış, araç kiralama süresi boyunca kiralama hizmeti alan kişilerin de trafikteki diğer kişilerin de can güvenliğinin sağlanması için bir öncelikli öneme sahiptir.

İhtiyaçlarınıza uygun en kaliteli çözümlere en uygun fiyatlarla ulaşma ayrıcalığından yararlanmak için Rent Go internet sitesi, mobil uygulaması ya da Türkiye’nin dört bir yanındaki Rent Go rent a car ofisleri aracılığıyla araç kiralama yapabilirsiniz. Rent Go’nun ülkemizdeki pek çok havaalanında bulunan araç kiralama ofislerinden kiralık araçlarınızı teslim alarak uçak yolculuğunun devamındaki seyahat sürecinizde de konforu üst noktalara taşıyabilirsiniz.

Araç Kiralama Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oto kiralama sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli arasında aracın güvenilirliği ve konforu gelir. Aynı zamanda ihtiyaçları karşılayacak özelliğe sahip araçların, ekonomik fiyatlarla sunulması da çok önemlidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   İkinci el araç alırken dikkat edilmesi gerekenler

Araç kiralama hizmetlerine gösterilen talep yaz aylarında, resmi tatillerde ya da bayramlarda yani belirli dönemlerde yoğunlaşabilir. Bu tür dönemlerde araç kiralama hizmeti alınacaksa mutlaka erken rezervasyon yapılmalıdır. Böylece  erken rezervasyonun sağladığı fiyat avantajından da yararlanılabilir.

Yolculuk sırasında araçta kaç kişi olacağı, aracın uzun mesafe mi kısa mesafe mi kullanılacağı gibi etkenlere göre kiralanacak araç belirlenmelidir. Eğer bebek koltuğu, navigasyon gibi ek özelliklere ihtiyaç duyuluyorsa araç kiralama şirketi bu konuda bilgilendirilmelidir.

RentGo Ofisleri Listesi

3 yaşından büyük araçlar kiralanmamalı, kiralanan araçların bakımlarının düzenli olarak yapılıp yapılmadığı, sigortasının ve kaskosunun olup olmadığı gibi noktalara dikkat edilmelidir. Ayrıca araç kiralama sözleşmesi dikkatlice okunmalıdır. Kiralanan araç teslim alınmadan önce kontrol edilmeli, herhangi bir çarpık ya da göçük varsa şirket yetkilisine bildirilmelidir. Araç kiralama hizmeti alınırken ve hizmet süresince herhangi bir sorun yaşamamak adına mutlaka kurumsal, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan araç kiralama şirketleri tercih edilmelidir.

RentGo kampanyalı nelerdir?

RentGo Kampanyalı araç kiralama fiyatları

Araç marka modelTeminat MiktarıGünlük KM limit miktarıAyalık KM limit miktarıKM Başına Aşım Ücreti
Opel Corsa ve Benzeri750 TL500 km4000 km0,65 TL
Fiat Egea ve Benzeri750 TL500 km4000 km0,65 TL
Ford Focus ve Benzeri1.500 TL500 km4000 km0,80 TL
Opel Corsa ve Benzeri750 TL500 km4000 km0,65 TL
Toyota Hilux ve Benzeri  3.500 TL400 km3500 km2,5 TL
RentGo kampanyalı nelerdir?

RentGo kampanyalı araç fiyatları gündeme geldiği zaman kiralamayı istediğiniz aracın marka ve modeli fiyatlara doğrundan etki etmektedir. Ayrıca kiralamayı istediğiniz aracın segmenti de fiyatlar üzerinde etkilidir. Bundan dolayıdır ki şayet RentGo aracılığıyla araç kiralayacaksanız öncesinde mutlaka kapsamlı bir fiyat araştırması yapmalısınız.

RentGo kampanyalı nelerdir?

RentGo kampanyaları söz konusu olduğuz aman karşımıza farklı alternatif seçenekler çıkmaktadır. Özellikle uygun fiyatlı bir şekilde araç kiralamayı istediğiniz zaman RentGo avantajlı fırsatları sunmaktadır. Güncel RentGo kampanyaları söz konusu olduğu zaman aşağıdaki kampanya fırsatlarından söz edebiliriz;

  • Miles&Smiles Kampanyası
  • Pegasus BolBol & Rent Go İş Birliği
  • Online Ödemelerde %30 İndirim Fırsatı

RentGo kampanyaları kapsamında yer alan Miles&Smiles Kampanyasına dahil olduğunuz zaman tam 5 bin mil kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Yine RentGo kampanyaları arasında yer alan Pegasus BolBol & Rent Go İş Birliği kampanyasında 20 bin bolpuan şansı elde ediyorsunuz. Bununla birlikte online ödeme yaptığınız zaman yüzde 30’a varan indirim fırsatlarından da yararlanma ihtimaliniz bulunuyor.

RentGo kampanyalı nelerdir?

RentGo Araç kiralama şartları

RentGo Araç kiralama şartları söz konusu oluğu zaman karşımıza geniş kapsamlı alternatif seçenekler çıktığından, araç kiralama işlemi incesinde detaylı bir fiyat araştırması yapıyor olmanızı öneriyoruz. Audi A3 ve Benzeri bir araç kiralamayı istediğiniz zaman 2 bin TL teminat ödemeniz gerekiyor.  2000 Volkswagen Caravelle ve Benzeri araçlar için bu rakam 2 bin 500 TL oluyor. Ayrıca DS9 ve Benzeri 3 bin 500 TL ve Audi Q3 ve benzeri araçlar için de 2 bin 500 TL teminat ödemesi yapmak durumundasınız. Bir de Volvo XC60 ve Benzeri bir araç kiralıyorsanız böyle durumlarda da en az 2 bin 500 TL teminat talep edilmektedir. Bir de RentGo ile araç kiraladığınız zaman günlük km limitleri de vardır.

RentGo Araç kiralama şartları

RentGo günlük km limitleri listesi

GünKilometre limiti
1400 km
2750 km
31.50 km
41.350 km
51.450 km
61.950 km
72.350 km
15 ve üzeri3.500 km

RentGo ile araç kiraladığınız zaman araç grubunuz D,E,G,I,M,S,U,UL ya da X ise sizden kiralama işlemi için çift kredi karı talebinde bulunulmaktadır.

RentGo günlük km limitleri listesi

RentGo Ofisleri Listesi

ŞehirAdres
Adana Şakirpaşa HavalimanıAdana Şakirpaşa Havalimanı Gelen Yolcu Terminali Seyhan/Adana
Ankara Esenboğa HavalimanıAnkara Esenboğa Havalimanı İç hatlar Gelen Yolcu Terminali Akyurt/Ankara
Antalya HavalimanıAntalya Havalimanı İç Hatlar Gelen Yolcu Terminali, Muratpaşa /Antalya
İstanbul Bağdat CaddesiFenerbahçe Mah. Bağdat Cad. Hisar Apt. No: 162/ A/5 34726 Kadıköy/İstanbul
İzmir Adnan Menderes Havalimanıİzmir Adnan Menderes Havalimanı Gelen Yolcu Terminali Gaziemir/İzmir
Kayseri HavalimanıKayseri Havalimanı Dış Hatlar Gelen Yolcu Terminali Kocasinan/Kayseri
RentGo günlük km limitleri listesi