Peugeot SUV 2008 Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Peugeot SUV 2008 fiyat listesi ve özellikleri söz konusu olduğu zaman karşımıza birden fazla fiyat seçeneği çıkar! Peugeot SUV 2008 araçlar günümüzde 2,2 litrelik turbo dizel motorla güçlendirilmiştir. 218/saat azami hıza sahiptir. Motor, yumuşak vites değiştirme ve sağlam performans sağlayan beş ileri manuel şanzımana uyarlanmıştır. Güvenlik açısından, Peugeot SUV 2008 çekiş kontrolü, stabilite kontrolü ve kilitlenme önleyici frenlerle donatılmıştır.

Ayrıca hem sürücü hem de yolcu için bir hava yastığı sistemi vardır. Peugeot SUV 2008, her türlü arazide üstün çekiş sağlayan dört tekerlekten çekiş sistemine sahiptir. Aynı zamanda gelişmiş yol tutuş ve konfor için ayarlanabilir bir süspansiyona sahiptir. Peugeot SUV 2008 ‘in iç kısmı hem yolcular hem de kargo için bolca yer sunuyor.

Araçlarda günümüzde geniş bir kabinin yanı sıra daha fazla rahatlık için merkezi bir konsol sunar. SUV ayrıca kullanımı kolay bir dokunmatik ekran bilgi- eğlence sistemine sahiptir. Genel olarak, Peugeot SUV 2008, sürüş deneyiminizi daha keyifli hale getirmek için birçok özelliğe sahip güvenilir ve güçlü bir araçtır. Üstün performansı ve birçok özelliği ile hem taşıtlar hem de açık hava maceracıları için mükemmel bir seçimdir.

Peugeot SUV 2008 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Peugeot SUV 2008 Yakıt Tüketimi

Peugeot SUV 2008, herhangi bir sürücü için mükemmel bir seçim olmasını sağlayan çeşitli teknik özellikler sunan popüler bir kompakt spor araçtır. Motoru 2.0 litrelik, 4 silindirli, 150 beygir gücü ve 170 nm tork üretiyor. Bu motor, ön tekerleklere güç aktarmaya yardımcı olan 4 ileri otomatik şanzımana bağlanmıştır. Araçlar günümüzde piyasanın en güçlü özelliklerine sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Araçların süspansiyonu, MacPherson amortisörlerinden ve pürüzsüz bir sürüş sağlamak için bağımsız bir arka süspansiyondan oluşur. SUV ayrıca büyük yakıt ekonomisi sunuyor.

Araçta ayrıca güvenlik sağlamak için kilitlenmeyi önleyici fren sistemi ve elektronik stabilite kontrol sistemi bulunmaktadır. Araçların dış tasarımı da şık ve modern bir tasarıma sahiptir. Geniş bir tekerlek tabanına ve düşük bir ağırlık merkezine sahiptir, bu da sıkı dönüşlerde iyi bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Otomobillerin dış kısmı ayrıca geniş, açık bir bagaj alanına ve geniş bir arka kapağa sahiptir. Peugeot Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Peugeot SUV 2008 Kampanyalı Fiyat Listesi

Peugeot SUV 2008 Kampanyalı Fiyat Listesi

2008 SUV, 82 beygir gücü ve 117 nm tork üreten 1.2 litrelik üç silindirli benzinli bir motorla çalışıyor. Bu motor altı ileri manuel şanzımanla eşleştirilmiştir ve araca 35 mpg’ye kadar etkileyici bir yakıt ekonomisi sağlar. 2008 ayrıca, Mac Pherson amortisörlü ön süspansiyon ve bağımsız çok bağlantılı arka süspansiyon ile rafine bir süspansiyon sistemine sahiptir. Bu süspansiyon sistemi, SUV’ye her türlü arazide yumuşak bir sürüş sağlar.

İlginizi Çekebilir; Peugeot 308 Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Güvenlik açısından, 2008 ABS, ESP ve çekiş kontrolü de dahil olmak üzere bir dizi elektronik güvenlik özelliği ile donatılmıştır. Araç ayrıca otomatik acil frenleme, kör nokta izleme ve şerit tutma yardımı gibi bir dizi gelişmiş sürücü destek sistemine sahiptir. Peugeot SUV 2008 fiyat listesi ve özellikleri Active prime için;

MarkaModelFiyat
Peugeot SUV 2008Actıve Prime716.000TL
Peugeot SUV 2008Allure871.000TL
Peugeot SUV 2008 Kampanyalı Fiyat Listesi
Peugeot SUV 2008 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Peugeot SUV 2008 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Peugeot SUV 2008 araçlarının motoru, maksimum 150 beygir gücünde 2,2 litrelik, dört silindirli bir ünitedir. Altı ileri manuel şanzıman ve dört tekerlekten çekiş sistemi ile donatılmıştır. Süspansiyon sistemi mükemmel stabilite sağlamak için tasarlanmıştır ve araç 110mph azami hıza ulaşabilir.

Peugeot SUV 2008, ABS, hava yastıkları ve hırsızlık önleme sistemi dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş güvenlik özelliğine sahiptir. Böylece aracın güvenlik konusunda da ideal bir özelliğe sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Ayrıca klima, navigasyon sistemi ve Bluetooth bağlantısı gibi bir dizi gelişmiş teknolojiye sahiptir. Aynı zamanda, bir CD çalar ve cihazları bağlamak için bir USB portu da dahil olmak üzere bir dizi eğlence özelliğine sahiptir. Araçların günümüzde ÖTV oranları %80 olarak belirlenmiş düzeydedir. Peugeot SUV 2008 fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli;

MarkaModelFiyat
Peugeot SUV 2008Actıve Prime604.545TL
Peugeot SUV 2008Allure734.434TL
Peugeot SUV 2008 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın