Peugeot Partner Van Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Peugeot Partner Van fiyat listesi ve özellikleri konusunda detaylı bilgileri bu yazımızda sizlerle paylaştık! Peugeot Partner Van serisi, kompakt bir modelden büyük bir minibüs boyutuna kadar çeşitli boyutlarda gelir. İkincisi, büyük miktarlarda kargo veya yolcu taşımak isteyenler için idealdir, daha küçük boyut ise daha dar alanlara sığabilecek bir şeye ihtiyaç duyanlar için mükemmeldir. Tüm Partner Van modelleri, benzinli veya dizel seçenekleri ve manuel veya otomatik şanzıman seçenekleri ile aynı motorlara sahiptir.

Yük kapasitesi açısından, Partner Van serisi 1270 kg’a kadar yük kapasitesi sunarak işletmelerin büyük miktarlarda malları kolaylıkla taşımasına olanak tanır. Ek olarak, Peugeot kamyonetler geniş yükleme kapılarına ve sürgülü yan kapılara sahiptir, bu da kolay ve verimli yükleme ve boşaltma sağlar. Araçlar ayrıca çeki demiri, portbagaj ve kargo bariyeri gibi çeşitli isteğe bağlı ekstralarla birlikte gelir.

Güvenlik açısından Peugeot Partner Van serisi, ABS frenleri, Elektronik Denge Kontrolü ve ISO – FIX çocuk koltuğu bağlantıları dahil olmak üzere en son teknoloji ve özellikleri sunar. Partner serisinde ayrıca hava yastıkları, park sensörleri ve şerit değiştirme uyarı sistemleri gibi opsiyonel güvenlik donanımları da bulunmaktadır.

Peugeot Partner Van Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Peugeot Partner Van Yakıt Tüketimi

Peugeot Partner Van, işletmeler için ideal seçim olmasını sağlayan güvenilir, sağlam ve verimli bir araçtır. Maksimum 75hp çıkışa sahip 1.6l HDi dizel motor ile güçlendirilmiştir. Motor, 5 ileri manuel şanzımanla eşleştirilmiştir ve galon başına ortalama 55,4 mil ile mükemmel yakıt ekonomisi sağlar. Peugeot Partner Van, maksimum güvenlik için ABS fren sistemi, elektronik stabilite kontrolü ve hava yastıkları ile donatılmıştır. Ayrıca ayarlanabilir direksiyon simidi, elektrikli camlar ve arka park sensörleri vardır.

İlginizi Çekebilir; Peugeot Expert Van Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Dış mekan özellikleri arasında kendine özgü bir ızgara ve sis lambaları bulunurken, iç mekan üç kişilik konforlu bir oturma kapasitesine, tam genişlikte bir bagaj alanına ve çok çeşitli saklama bölmelerine sahiptir. Tüm modeller klima, hidrolik direksiyon ve sabit hız kontrolü dahil olmak üzere çok çeşitli özelliklere sahiptir. Yük alanı, 1.8m³’ e kadar bir kapasiteye sahiptir ve bu da bol miktarda depolama alanı sağlar. Genel olarak Peugeot Partner Van, işletmeler ve ticari kullanım için mükemmel bir seçimdir ve güvenilirlik ve maksimum depolama kapasitesi sağlar. Peugeot Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Peugeot Partner Van Kampanyalı Fiyat Listesi

Peugeot Partner Van Kampanyalı Fiyat Listesi

Peugeot Partner Van, hem işletmeler hem de aileler için mükemmel olan çok amaçlı bir araçtır. Üç farklı boyutta gelir, böylece ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Standart boyut, kübik kapasitenin geniş bir düzenlemesi ve 1000 kg’a kadar taşıma kapasitesi ile en fazla esnekliği sunar.  

Maksimum 4.4 metre uzunluğa ve 1.8 metre genişliğe sahiptir. Ayarlanabilir kumaş koltuklar, Bluetooth bağlantısı ve arka park sensörleri ile konforlu bir iç mekana sahiptir.

Motor, 5 ileri manuel şanzımanlı 1.6 litrelik bir dizeldir. Uzun versiyon, 1400 kg’a kadar daha fazla yük kapasitesi sunarken, sırasıyla 4.4 metre ve 1.8 metre uzunluğunu ve genişliğini koruyor. Aynı zamanda Standart modelle aynı motor ve şanzımana sahiptir, ancak iç mekan dokunmatik ekranlı bilgi – eğlence sistemi, geri vites kamerası ve ısıtmalı sürücü koltuğu ile geliştirilmiştir. Peugeot Partner Van fiyat listesi ve özellikleri Uzun Comfort için;

MarkaModelFiyat
Peugeot Partner VanUzun Comfort483.000TL
Peugeot Partner Van Kampanyalı Fiyat Listesi
Peugeot Partner Van ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Peugeot Partner Van ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Peugeot Partner Van, küçük işletme sahipleri için mükemmel olan güvenilir ve verimli bir hafif ticari araçtır. Etkileyici bir teknik özellikler yelpazesi sunar, bu da malları ve malzemeleri güvenli ve güvenli bir şekilde taşıması gerekenler için ideal bir seçimdir. Peugeot Partner Van’ın iki farklı gövde stili mevcuttur: bir panelvan ve bir mürettebat minibüsü. Her iki gövde tipi de mükemmel yük kapasitesi ve 1.6 litre veya 2.0 litre dizel motor seçeneği sunar.

Tüm motorlar 5 ileri manuel şanzıman ve güç destekli direksiyonun yanı sıra klima ile birlikte gelir. Peugeot Partner Van, aracın dengesini korumaya ve kayma veya kayma riskini en aza indirmeye yardımcı olan Peugeot’nun ‘Proaktif Denge Kontrol Sistemi’ ile donatılmıştır. Ayrıca, durma noktasından başlarken geriye doğru kaymayı önlemeye yardımcı olan ‘Yokuşta Kalkış Yardımı’nın rahatlığını da sunar. Peugeot Partner Van fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli olarak;

MarkaModelFiyat
Peugeot Partner VanUzun Comfort354.344TL
Peugeot Partner Van ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın