Peugeot Expert Van Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Peugeot Expert Van fiyat listesi ve özellikleri paket tercihlerine göre değişiyor. Peugeot Expert Van araçlar günümüzde güvenilir ve verimli bir araçtır. Malları, insanları veya ekipmanı taşımanız gerekip gerekmediğine bakılmaksızın, bu minibüs operasyonlarınızın sorunsuz çalışmasını sağlayacak özelliklere sahiptir. Peugeot Expert Van, onu ulaşım için ideal bir seçim haline getiren bir dizi teknik özelliğe sahiptir.

Maksimum 2.000 kg kapasiteye ve maksimum 1.400 kg taşıma kapasitesine sahiptir, bu da hantal eşyaları taşımak için uygun hale getirir. Ayrıca yumuşak ve verimli vites değiştirme sağlayan 4 ileri manuel şanzımana sahiptir. Peugeot Expert Van, 120 bg’ye kadar güç üretebilen 2.0 litre HDi turboşarjlı dizel motora sahip etkileyici bir motora da sahip. Bu motor aynı zamanda 5.8 litre/100km ortalama yakıt tüketimi ile iyi yakıt ekonomisi sağlar.

Peugeot Expert Van ayrıca kilitlenmeyi önleyici fren sistemi, çekiş kontrolü ve elektronik denge kontrolü gibi bir dizi güvenlik özelliği ile birlikte gelir. Bu özellikler, bir kaza durumunda sürücü ve yolcuların güvenliğini sağlamaya yardımcı olur. Etkileyici teknik özelliklerin yanı sıra Peugeot Expert Van, konforlu bir iç mekan da sunuyor.

Peugeot Expert Van Fiyat Listesi ve Özellikleri

Peugeot Expert Van Yakıt Tüketimi

Peugeot Expert Van, hem işletmeler hem de bireyler için popüler bir seçimdir. Etkileyici teknik özellikleri ve güvenilirliği ile bilinir. Peugeot Expert Van, Standart ve Uzun olmak üzere iki gövde stiline sahiptir. Standart 4.6m uzunluğa ve 1.9m yüksekliğe sahiptir. Beş yolcuya kadar oturabilir ve 6.1m³ kargo kapasitesine sahiptir. Long 4,95m uzunluğa ve 1,95m yüksekliğe sahiptir.

İlginizi Çekebilir; Peugeot Partner Van Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Dokuz yolcuya kadar oturabilir ve 7.3m³ kargo kapasitesine sahiptir. Peugeot Expert Van çeşitli motor seçeneklerine sahiptir. 90hp üreten 1.6l HDi dizel motor ve 120hp gücünde 1.6l VTi benzinli motor var. Her iki motor da manuel 5 ileri şanzıman ile donatılmıştır. Peugeot Expert Van ayrıca güvenlik özellikleri ile de donatılmıştır.

ABS, Elektronik Denge Kontrolü ve sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları vardır. Ayrıca ters park sensörleri, hırsızlık önleme alarmı ve bir arka görüş kamerası vardır. Peugeot Expert Van, şehir içi sürüş için yaklaşık 4.4L/100km ve otoyol sürüşü için 5.4L/100km yakıt ekonomisine sahiptir. Ayrıca 70L’ye kadar yakıt alabilen büyük bir yakıt deposuna sahiptir. Peugeot Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Peugeot Expert Van Kampanyalı Fiyat Listesi

Peugeot Expert Van Kampanyalı Fiyat Listesi

Peugeot Expert Van, güçlü ve güvenilir bir şasi üzerine inşa edilmiştir ve en zorlu işler için çok uygundur. 1.6 litre veya 2.0 litre motor seçenekleri ile bir dizi verimli dizel motorla güçlendirilmiştir. Manuel ve otomatik şanzıman seçenekleriyle de mevcuttur ve sürüş ihtiyaçlarınız için en iyi ayarı seçmenizi sağlar.

 Ayrıca çekiş kontrolü, acil fren yardımı ve geri vites kamerası gibi bir dizi güvenlik özelliği ile donatılmıştır. Peugeot Expert Van’ın içi pratik ve konforlu bir ortam düşünülerek tasarlanmıştır. Apple CarPlay ve Android Auto ile geniş bir bilgi – eğlence sistemi gibi bir dizi kullanışlı özelliğe sahiptir ve hareket halindeyken bağlı kalmanızı sağlar. Peugeot Expert Van fiyat listesi ve özellikleri MT serisi için;

MarkaModelFiyat
Peugeot Expert VanMT585.000TL
Peugeot Expert Van6MT610.000TL
Peugeot Expert VanEAT8711.000TL
Peugeot Expert Van Kampanyalı Fiyat Listesi
Peugeot Expert Van ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Peugeot Expert Van ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Peugeot Expert van, sağlam bir çelik çerçeve üzerine inşa edilmiştir ve van tamamen yüklendiğinde bile mükemmel stabilite sağlayan sağlam bir süspansiyon sistemine sahiptir. Minibüs, kısa veya uzun dingil mesafesine sahiptir ve 120 bg’ye kadar üretim yapabilen 1.6 litrelik HDI motorla çalışır. Peugeot Expert minibüsü maksimum 1,3 ton taşıma kapasitesine sahiptir ve çok çeşitli malların sorunsuz bir şekilde taşınmasına olanak tanır.

Araçlar ayrıca yumuşak, verimli vites geçişleri ve gelişmiş yakıt ekonomisi sağlayan otomatik bir şanzıman ile donatılmıştır. Van ayrıca ABS frenleri ve ESP stabilite kontrolü gibi zorlu arazide sürüş sırasında ek güvenlik sağlayan bir dizi güvenlik özelliği ile donatılmıştır. Araçlar ayrıca klima, ısıtmalı koltuklar ve arka park sensörleri gibi bir dizi konfor özelliğine sahiptir. Peugeot Expert Van fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle beraber;

MarkaModelFiyat
Peugeot Expert VanMT475.454TL
Peugeot Expert Van6MT497.656TL
Peugeot Expert VanEAT8532.435TL
Peugeot Expert Van ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın