Peugeot Expert Traveller Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Peugeot Expert Traveller fiyat listesi ve özellikleri söz konusu olduğu zaman farklı paket seçeneklerine göre farklı fiyatlardan söz edebiliriz. Peugeot Expert Traveller araçlar günümüzde sürücüler tarafından sıklıkla tercih edilen son model araçlar olarak ön plana çıkmaktadır. Peugeot Expert Traveller, 130hp ve 300Nm tork üreten 1.6l Blue HDi dizel motor özelliklerine sahip durumdadır. Araçların günümüzde motor kapasiteleri, verimli performans sağlayan altı ileri manuel şanzıman ile eşleştirilmiştir.

Peugeot Expert Traveller, 44,2 MPG’ye kadar yakıt ekonomisine sahiptir. Aynı zamanda sadece 119 g/km CO2 emisyonuna sahiptir. Ayrıca, yolculuğunuzu mümkün olduğunca güvenli ve verimli hale getirmeye yardımcı olacak bir dizi sürücü destek sistemine sahiptir. Bunlar arasında adaptif sabit hız kontrolü, otomatik acil durum freni, yol işareti tanıma, şerit yardımı ve hız sınırı tanıma özellikleri bulunmaktadır.

Peugeot Expert Traveller araçlar aynı zamanda teknolojik özellikleriyle de ön plana çıkmayı başarmaktadır.. Buna panoramik bir açılır tavan, satnav özellikli yedi inçlik renkli dokunmatik ekran ve uyumlu cihazlar için kablosuz şarj dahildir. Araçlarda günümüzde aynı zamanda dijital klima başta olmak üzere hız frenleme sistemi, yokuş kalkış desteği, ESC sistemi gibi özellikler mevcut durumdadır.

Peugeot Expert Traveller Fiyat Listesi ve Özellikleri

Peugeot Expert Traveller Yakıt Tüketimi

Peugeot Expert Traveller, araçlar günümüzde sürücülere en iyi performansı sunmayı başaran kaliteli araçlardır. Araçlar teknik özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.  Markanın araçları aynı zamanda teknik özellikleriyle de ilgileri üzerine çekmektedir. Peugeot Expert Traveller, maksimum 100 beygir gücü ile etkileyici bir performans sunan 1.6l BlueHDi dizel motor özelliklerine sahiptir. 68.9mpg’ye kadar yakıt verimliliğine sahip 6 ileri manuel şanzıman özellikleriyle ön plana çıkmaktadır..

İlginizi Çekebilir; Peugeot 208 Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Araç, 800 kg’a kadar geniş bir taşıma kapasitesine ve 2.000 kg’a kadar konforlu bir çekme kapasitesine sahiptir. Güvenlik açısından, Peugeot Expert Traveller yokuşta kalkış desteği, ayarlanabilir hız sınırlayıcı, kilitlenmeyi önleyici fren sistemi, elektronik stabilite programı ve yandan darbe koruma sistemi gibi özelliklere sahiptir. Ayrıca şerit değiştirme uyarı sistemi ve kör nokta izleme sistemi gibi bir dizi sürücü yardım özelliğine sahip durumdadır.

Araçlarda Apple CarPlay ve Android Auto özellikli 7 inç dokunmatik Multimedya ekrana, Bluetooth bağlantısı vardır. Ek olarak araçlar DAB radyo, navigasyon ve arka görüş kamerası gibi bir dizi teknolojik donanımsal özelliklere sahiptir. Peugeot Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Peugeot Expert Traveller Kampanyalı Fiyat Listesi

Peugeot Expert Traveller Kampanyalı Fiyat Listesi

Peugeot Expert Traveller’ın motor seçenekleri oldukça kalitelidir. Temel model, 75bhp pik güç çıkışı ve 223Nm maksimum torka sahip 1.6 litrelik dört silindirli HDi dizel motor özelliklere sahiptir. Ayrıca 120 bg azami güç çıkışı ve 300 Nm maksimum torka sahip 2.0 litrelik dört silindirli HDi dizel motor da bulunmaktadır.  Güvenlik özellikleri söz konusu olduğunda, Peugeot Expert Traveller araçlar sürücülere en iyiyi sunmaktadır. 

Standart olarak ABS ve Elektronik Denge Kontrolünün yanı sıra sürücü, yolcu hava yastığı sistemi araçlarda mevcut durumdadır. Ayrıca arka park kamerası ve lastik basıncı izleme sistemi gibi özelliklere sahiptir. Araç ayrıca 6.3 metreküpe kadar etkileyici bir bagaj kapasitesine sahiptir. Peugeot Expert Traveller fiyat listesi ve özellikleri ALLURE için;

MarkaModelFiyat
Peugeot Expert TravellerALLURE912.000TL
Peugeot Expert Traveller Kampanyalı Fiyat Listesi
Peugeot Expert Traveller ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Peugeot Expert Traveller ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Markanın araçlarının teknik özellikler söz konusu olduğunda, Peugeot Expert Traveller çok çeşitli seçenekler sunmaktadır. 1.6 litrelik BlueHDi dizel motor üç güç çıkışında mevcuttur: 90, 120 ve 150 beygir gücü özelliklerine sahiptir. 130 beygir gücü versiyonu 6 vitesli manuel şanzımanla, 120 ve 150 beygir gücü versiyonları 6 vitesli otomatik şanzıman sistemleri vardır.

Araçların günümüzde maksimum tork çıkışı 270Nm’dir. Bu özelliklere ek olarak araçlar, hız sabitleme sistemi ve sürücü hava yastıkları, lastik hava basıncı izleme sistemine de sahiptir.  Markanın araçlarının günümüzde ÖTV oranları %80 olarak belirlenmiştir. %90 engeli bulunan T.C. vatandaşları araçları ÖTV’siz olarak satın alma ayrıcalığına sahiptir. %45 ile %89 engeli bulunanlar ise araçları %28 ÖTV indirimli olarak satın alabilmektedir. Peugeot Expert Traveller fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Peugeot Expert TravellerALLURE813.215TL
Peugeot Expert Traveller ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın