Peugeot Boxer Van Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Peugeot Boxer Van fiyat listesi ve özellikleri söz konusu olduğu zaman paketlere göre fiyat da değişiyor. Peugeot Boxer Van araçlar günümüzde genellikle ticari amaçlar doğrultusunda kullanılmaktadır. Güvenilir, verimli ve güçlü bir minibüs arayanlar için ideal bir seçim olmasını sağlayan çok çeşitli teknik özelliklere sahiptir. Peugeot Boxer Van, 130 bg’ye ve 350 Nm’ye kadar tork sunan 2.2 litrelik HDi dizel motora sahiptir.

Markanın araçları aynı zamanda her türlü arazide sorunsuz bir sürüş konforu sağlamaktadır. Değişken dingil mesafesi seçenekleri ve yük kapasiteleri yelpazesi, bir dizi mal ve ekipmanı taşıması gereken sürücüler için mükemmel bir seçimdir. Araç ayrıca sürücüleri ve yolcuları güvende tutmak için bir dizi güvenlik özelliğine sahiptir.

ABS kilitlenmeyi önleyici fren sistemi, acil durum fren destek sistemi ve yokuşta tutma sistemi, sürücü yorgunluk uyarısı ve şerit değiştirme uyarı sistemi gibi bir dizi sürücü destek sistemine sahiptir. Peugeot Boxer Van ayrıca, kaliteli bir minibüs arayanlar için mükemmel bir seçim olmasını sağlayan bir dizi teknolojik özelliğe sahiptir. Bluetooth bağlantısı, bir USB bağlantı noktası, bir ters park kamerası ve bir dizi sürücü yardım sistemine sahiptir.

Peugeot Boxer Van Fiyat Listesi ve Özellikleri

Peugeot Boxer Van Yakıt Tüketimi

Peugeot Boxer Van, araçlar günümüzde sürücülere en iyi yol sürüş deneyimini sunmasıyla ön plana çıkaran ticari sınıf araçlardır. Bu minibüs sürücülere olağanüstü konfor ve performans sunmak için tasarlanmıştır. Genellikle minibüs işletme sahipleri tarafından tercih edilen ticari bir araç olarak bilinir.. Teknik özellikler söz konusu olduğunda, Peugeot Boxer Van, 120bhp üreten 2.2 litrelik HDI dizel motor veya 150bhp üreten 3.5 litrelik HDI dizel motor özelliklerine sahiptir.

Her iki motor da altı ileri manuel şanzımana sahiptir. Aynı zamanda 47.9mpg’ye kadar etkileyici bir yakıt ekonomisine sahiptir. Araçlar ayrıca elektronik olarak kontrol edilen bir süspansiyon sistemine ve standart olarak bir kilitlenme önleyici fren sistemine (ABS) sahiptir.

Diğer özellikler arasında ön ve arka sis lambaları, hidrolik direksiyon, sabit hız kontrolü ve Bluetooth ve USB bağlantılı bir ses sistemi bulunmaktadır. Güvenlik açısından araçlar, sürücü ve yolcu hava yastıkları, hız sınırlayıcı, şerit değiştirme uyarısı ve fren desteği ile donatılmıştır. Ayrıca ek güvenlik için bir alarm sistemi araçlarda günümüzde vardır. Günümüzde bu araçlar her açıdan sürücülere kalite sunmaktadır. Peugeot Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Peugeot Boxer Van Fiyat Listesi ve Özellikleri

Peugeot Boxer Van Kampanyalı Fiyat Listesi

Markanın araçları bugün piyasadaki çok yönlü ve güvenilir araçlardan birisi olarak ön plana çıkmaktadır. Teknik özellikler söz konusu olduğunda, Peugeot Boxer araçları 1,6 litreden 2,2 litre hacme kadar çeşitli motor boyutlarına sahiptir. Seçilen motora bağlı olarak, çıkış gücü 95 ila 120 beygir gücü arasında değişebilir. Minibüsler ayrıca standart olarak altı ileri manuel şanzıman özelliklerine sahiptir.Aynı zamanda araçlarda opsiyonel olarak otomatikleştirilmiş manuel şanzıman (AMT) bulunur.

İlginizi Çekebilir; Peugeot Boxer Minibüs Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Araçlardaki güvenlik son derece önemlidir. Bu nedenle standart olarak çeşitli sürücü destek sistemleri araçlarda günümüzde bulunmaktadır. Buna özelliklere günümüzde ABS sistemi, elektronik stabilite kontrolü ve çekiş kontrolü dahildir. Aynı zamanda günümüzde araçların kampanyalı fiyat listesi donanım paketine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Peugeot Boxer Van fiyat listesi ve özellikleri L2H2 için;

MarkaModelFiyat
Peugeot Boxer VanL2H2603.000TL
Peugeot Boxer VanL4H3681.000TL
Peugeot Boxer Van Kampanyalı Fiyat Listesi
Peugeot Boxer Van Kampanyalı Fiyat Listesi

Peugeot Boxer Van ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Günümüzde markanın araçları, güç ve verimlilik sunan kaliteli motor sistemine sahip olmasıyla ön plana çıkmaktadır. Turbo şarjlı 2.2 litrelik dizel motor serinin en popüler motoru olarak ön plana çıkmaktadır. Maksimum 130bhp güç çıkışı ve maksimum 300Nm tork sağlar. Diğer motor seçenekleri arasında maksimum 128bhp güç çıkışına ve maksimum 220Nm torka sahip özellikler mevcuttur. 2.0 litrelik benzinli ünite ve maksimum 154bhp güç çıkışı ve maksimum 360Nm torka sahip 2.5 litrelik dizel ünite bulunmaktadır.

Araçlarda günümüzde ayrıca manuel ve otomatik şanzıman seçenekleri bulunmaktadır. 5 ileri manuel şanzıman güvenilir vites değişimleri sağlarken, 6 ileri otomatik şanzıman gelişmiş yakıt verimliliği sunmaktadır. Araçların ÖTV oranları günümüzde %80 olarak belirlenmiş durumdadır. Peugeot Boxer Van fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Peugeot Boxer VanL2H2544.454TL
Peugeot Boxer VanL4H3567.545TL
Peugeot Boxer Van Kampanyalı Fiyat Listesi
Yorum yapın