Peugeot Boxer Minibüs Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Peugeot Boxer Minibüs fiyat listesi ve özellikleri konusunda detaylı bir araştırma yaparak, merak edilenleri sizlerle paylaştık. Peugeot Boxer Minibüs, araçlar günümüzde taşımacılık amacıyla kullanılan ticari sınıf araçlar olarak ön plana çıkmaktadır. Çeşitli ihtiyaçlar için güvenilir ve verimli bir araç olmasını sağlayan çok çeşitli teknik özelliklere sahiptir. Peugeot Boxer Minibüs, 100 beygir gücü ve 122 mph’ye kadar maksimum hız sağlayan 2.2HDi bir motora sahiptir. Araç ayrıca otomatik şanzıman özelliklerine sahiptir. Dolayısıyla bu özellikleri aracın sürücülerin aracı sürmesini kolaylaştırır.

Dış tasarım açısından Peugeot Boxer Minibüs son derece kaliteli bir tasarım yapısına sahip durumdadır. Araç ayrıca yolda güçlü bir sürüş konforu sağlamaya yardımcı olan geniş bir ön ızgaraya sahiptir. Markanın araçları günümüzde geniş bölmeleriyle her daim ideal araçlar olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

Peugeot Boxer Minibüsün iç bölmesi geniş olacak şekilde tasarlamıştır. Araç, gerektiğinde üçüncü bir sıra ekleme seçeneği ile iki sıra rahat koltuklara sahiptir. Minibüs ayrıca rahat bir sürüş deneyimi sağlamak için yeterli ayak boşluğuna sahiptir. Güvenlik açısından, Peugeot Boxer Minibüs, yolcuların her zaman güvende kalmasını sağlayan bir dizi güvenlik özelliğine sahip durumdadır.

Peugeot Boxer Minibüs Fiyat Listesi ve Özellikleri

Peugeot Boxer Minibüs Yakıt Tüketimi

Peugeot Boxer Minibüs, insanları, ekipmanları taşımak için son derece kaliteli bir araç olarak piyasada varlık göstermektedir. Araçlar günümüzde kaliteli özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Dolayısıyla bu da onu yüksek kaliteli bir araç arayan herkes için mükemmel bir seçenek haline getirir. Peugeot Boxer Minibüs, 130 bg’ye kadar üretim yapabilen 2.0 litrelik Euro 6.2 HDi dizel motora sahiptir. Motor, altı ileri manuel şanzımana eşleştirilerek 106mph azami hıza ulaşmasını sağlar. Ortalama yakıt tüketimi özellikleri incelendiğinde araçların yakıt tüketimlerinin 5.8 litre olduğu bilinmektedir.

Güvenlik söz konusu olduğunda, Peugeot Boxer Minibüs, yolcuları güvende tutmak için tasarlanmış bir dizi özelliğe sahiptir. Bunlar; Elektronik Denge Kontrolü, Kilitlenme Önleyici Fren Sistemi, Çekiş Kontrolü ve Sabit Hız Kontrolü gibi özellikler olarak ön plana çıkmaktadır.

Araçların günümüzde dijital klima sistemi başta olmak üzere birçok farklı özelliği bulunuyor. Yol tutuş özelliği, yokuş kalkış desteği, alaşımlı jantlar araçlarda bulunan özellikler olarak ön plana çıkmaktadır. Bunun yanında serinin araçlarının en önemli özelliği ticari amaçlarla kullanılmasıdır. Ticari araç arayan kişiler için serinin araçları son derece ideal bir seçim olarak ön plana çıkmayı başarmaktadır. Böylelikle son günlerde ticari faaliyetlerinin hız kazanmasıyla markanın araçlarına olan ilgi artmış durumdadır. Peugeot Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Peugeot Boxer Minibüs Kampanyalı Fiyat Listesi

Peugeot Boxer Minibüs Kampanyalı Fiyat Listesi

Peugeot Boxer Minibüs, büyük grupları taşımak için mükemmel bir araçtır. Konforlu bir sürüşün yanı sıra, boyut ve gücün harika bir kombinasyonunu sürücülere sunmaktadır. Araç, 130 beygir gücü ve 250 Nm tork üreten 2.2 litrelik dizel motora sahiptir. Dolayısıyla araçlar her açıdan kişiye kaliteli bir sürüş deneyimi sunmayı başarmaktadır.

İlginizi Çekebilir; Peugeot Boxer Van Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Minibüs, 3.2m ve 3.9m olmak üzere iki farklı dingil mesafesi özelliğine sahiptir. Bu, ek yolcular ve bagaj için daha fazla alan ve manevra için daha fazla esneklik özelliği sağlamaktadır. Peugeot Boxer Minibüs, 3.500 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Minibüs ayrıca ABS, Stabilite Kontrol Sistemi ve Acil Durum Fren Desteği de dahil olmak üzere bir dizi güvenlik özelliğine sahiptir. Peugeot Boxer Minibüs fiyat listesi ve özellikleri L4H2 için;

MarkaModelFiyat
Peugeot Boxer MinibüsL4H2900.000TL
Peugeot Boxer MinibüsL4H2 Okul925.000TL
Peugeot Boxer Minibüs Kampanyalı Fiyat Listesi
Peugeot Boxer Minibüs ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Peugeot Boxer Minibüs ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Günümüzde minibüs iki boyutta mevcuttur. Bunlar standart boyut ve XL boyutu olarak ön plana çıkmaktadır. Standart boyut 4.5 metre uzunluğa sahiptir ve dokuz yolcu taşıyabilir. XL boyutu için uzunluk 5.2 metredir ve 12 yolcuya kadar taşıyabilir. Her iki boyut da 1,9 metre genişliğe sahiptir. Günümüzde bu araçlar, güvenlik özellikleri ve sağlamlığı ile ön plana çıkmaktadır. Güvenli bir yolculuk sağlamak için hava yastıkları, kilitlenme önleyici frenler ve elektronik stabilite kontrol sistemi ile donatılmıştır.

Araç ayrıca 150 bg’ye kadar üretim yapabilen güçlü bir motora sahiptir. Yakıt verimliliği açısından, Peugeot Boxer Minibüs kısa yolculuklar veya hafif yükler için son derece uygun araçlar olarak ön plana çıkmaktadır. 70 litre yakıt deposu kapasitesine sahiptir. Aynı zamanda ortalama 44 mpg yakıt tüketimi sağlayabilir. Peugeot Boxer Minibüs fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimli bir şekilde;

MarkaModelFiyat
Peugeot Boxer MinibüsL4H2833.323TL
Peugeot Boxer MinibüsL4H2 Okul876.656TL
Peugeot Boxer Minibüs ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın