Peugeot 208 Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Peugeot 208 fiyat listesi ve özellikleri konusunda merak ettiklerinize bu yazımızda yanıtlar bulacaksınız! Peugeot 208, sürücülere sürekli olarak etkileyici, konforlu, güvenilir ve şık bir sürüş sunuyor. Konfor arayan sürücüler için araçlar, çeşitli teknik özelliklerde mevcuttur. Seçilen donanım seviyesine bağlı olarak, Peugeot 208 bir dizi tasarım, performans ve eğlence özelliğine sahip olabilir. İlk tasarım aşamasından itibaren Peugeot 208 ‘in dayanıklı bir otomobil olduğu biliniyor. Krom ızgara, yüksek görünürlüklü LED farlar, şık ve modern bir gövde eğriliği ve sağlam bir şasiye sahiptir.

Performans söz konusu olduğunda Peugeot 208, popüler 1.2L PureTech benzinli motorla güçlendirildiğinde 165hp’ye ulaşabiliyor. 74.3mpg’ye kadar ulaşma ve 98.4g/km’ye kadar düşük CO2 emisyonları üretme kabiliyetinin yanı sıra, sürücüler düşük işletme maliyetlerinden yararlanır.

Bunlara klima, çok fonksiyonlu direksiyon simidi, adaptif sabit hız kontrolü, arka park sensörleri ve seçilen teknik özelliklere bağlı olarak panoramik görüşe sahip geri vites kamerası dahildir. 10 inç boyutlarında renkli dokunmatik uydu navigasyon sistemi ve Apple CarPlay/Android Auto uyumluluğu gibi çok sayıda eğlence sistemine ek olarak, bir dizi güvenlik özelliği de dahildir. Bunlara şerit değiştirme uyarısı, çarpışma uyarısı ve acil frenleme, aktif şerit tutma yardımı, kör nokta izleme ve otomatik acil durum çağrısı dahildir.

Peugeot 208 Fiyat Listesi ve Özellikleri

Peugeot 208 Yakıt Tüketimi

Peugeot 208, güvenilir ve şık bir sürüş isteyenler için mükemmel olan küçük, verimli ve uygun fiyatlı bir otomobildir. Peugeot 208, beş ileri manuel şanzımanlı 1.2 litrelik VTi benzinli motorla çalışıyor ve 5.9L/100km’lik birleşik derecelendirmeyle mükemmel yakıt verimliliği sunuyor. Bu motor, 115 Nm tork ile birleştiğinde 82 KW maksimum güç çıkışı üretir.

Ekstra verimlilik için Peugeot’nun Eco – Drive sistemine bile sahiptir. Güvenlik aynı zamanda altı hava yastığının yanı sıra çekiş kontrolü, elektronik stabilite kontrolü ve kilitlenme önleyici frenler ile standarttır. Peugeot 208 ayrıca görünüm ve pratiklik açısından da çok şey sunuyor.

Manyetik Mavi, Köpekbalığı Grisi, Sedefli Beyaz ve Mees Green dahil olmak üzere altı çekici dış renk seçeneği ile birlikte geliyor. Araçlar aynı zamanda günümüzde beş yetişkin ve dört yetişkin bagajı için yer vardır. Kabin deri ile güzel bir şekilde döşenmiştir ve klima, sabit hız kontrolü ve 7 inçlik bir dokunmatik ekrana sahiptir. Ayrıca USB bağlantı noktaları, Bluetooth bağlantısı ve bir dizi gelişmiş özelliğe sahiptir. Peugeot Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Peugeot 208 Kampanyalı Fiyat Listesi
Peugeot 208 Kampanyalı Fiyat Listesi

Peugeot 208 Kampanyalı Fiyat Listesi

Markanın araçları gelişmiş özelliklerle dolu verimli bir araç arayanlar için mükemmel bir seçimdir. Teknik özellikleri, sürüş deneyiminizi her zamankinden daha iyi hale getireceğinden emin olabilirsiniz. Bu çarpıcı araç, 3 silindirli benzinli motordan 4,99L beş silindirli dizel motora kadar çok çeşitli motor seçenekleri ve kaplamalar sunar.

İlginizi Çekebilir; Peugeot Expert Combi Van Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Serinin en iyi motoru, 161bhp ve 270Nm tork üreten 1.6L turbo dizeldir. Yakıt ekonomisi açısından, günümüzde araçların motoru aşırı verimlilik sunuyor. Motor seçiminize ve kaplamanıza bağlı olarak, açık yolda kolayca 76 MPG’ye kadar çıkabilirsiniz. Aracın şerit değiştirme uyarısı ve kör nokta izleme de dahil olmak üzere gelişmiş sürücü destek sistemleri sayesinde güvenlik de iyi bir şekilde ele alınmaktadır. Ayrıca AEBS (Otonom Acil Durum Fren Sistemi) ve kilitlenme önleyici frenleme ile birlikte karşımıza çıkarlar. Peugeot 208 fiyat listesi ve özellikleri Selctıon için;

MarkaModelFiyat
Peugeot 208Selectıon645.000TL
Peugeot 208Active Prime647.500TL
Peugeot 208Allure Prime717.500TL
Peugeot 208 Fiyat Listesi
Peugeot 208 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Peugeot 208 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Günümüzde bu araçlar, etkileyici teknik özelliklere sahip modern ve şık bir araçtır. 81 kW’a kadar maksimum güç çıkışını ve 205 Nm’ye kadar maksimum torku destekleyen 1.2L PureTech benzinli motor içerir. Aynı zamanda yumuşak ve verimli vites değişimi için 8 ileri otomatik şanzımana sahiptir. Ek olarak, güvenlik ve stabilite için 208, kilitlenme önleyici frenleme ve elektronik stabilite kontrolü de dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş sürücü destek sistemi ile donatılmıştır.

208 ayrıca, çeşitli farklı tekerlek boyutları ve tasarımları da dahil olmak üzere çeşitli kişiselleştirme seçeneklerine sahip modern bir dış tasarıma sahiptir. İç konfor ve alan için 208, bir dizi oturma seçeneği ve standart olarak Apple CarPlay ve Android Auto da dahil olmak üzere bir dizi bilgi – eğlence sistemi ile mevcuttur. Peugeot 208 fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Peugeot 208Selectıon576.566TL
Peugeot 208Active Prime588.656TL
Peugeot 208Allure Prime634.540TL
Peugeot 208 ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın