Oto Cam Filmi Fiyatları 2022 Güncel

Oto cam filmi her araç kullanıcısı tarafından tercih edilen kaplama ürünlerinden birisidir. Genellikle her beş araçtan birinde görülen bir kaplama çeşididir. Oto cam filmi uygulaması basit ve oldukça uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Bu işle uğraşan yerler genellikle cam filmi kaplamasını 35- 40 dakika gibi kısa sürede bitirip teslim edebilmektedir. Cam filmi fiyatları ise genellikle uygun olmaktadır. Büyük araçlarda bu fiyatlar biraz daha fazla olabilmektedir. Çizilmez Amerikan cam filmleri adı altında duyduğumuz bu filmlerde birçok marka mevcuttur.

Polyesterden oluşan cam filmleri ışığı geçirgen bir yapıya sahiptir. Çizilmez özelliğe sahip olan araç cam filmi kaplamaları araçta bulunan kişileri UV ışınlarına karşı korumaktadır. Araba cam filmi istenilen renkte olabilmektedir. Araç sahibinin isteklerine göre otomobillere uygulanabilmektedir. Genellikle en çok tercih edilen cam filmi kaplaması siyah renkte olmaktadır. Gizlilik gibi ihtiyaçlara en iyi şekilde çözüm sunan cam filmleri ve özelliklerinden en net şekilde bahsedelim.

2022 Oto Cam Filmi Fiyatları

Araba cam film fiyatları tabloda belirtilmektedir. Fiyatlar cam filmi uygulaması yapan işletmelerden alınmak ile beraber cam filmi markaları bilinmemektedir. Oto cam film fiyatları markasına göre değişmektedir. Tabloda ise minimum araç film kaplama fiyatları yer almaktadır. Araç cam filmi çeken bir yere gittiğiniz zaman komple cam filmi kaplama işçiliği ile ödeyeceğiniz en düşük tutarlar alttaki gibidir. Araçta istediğiniz film renk tonu da fiyatı etkilemektedir. 1 ve 2 numaralı renk tonları açık renktir ve ve dışarı taraftan iç taraf dikkatli bakıldığında görünür haldedir. 3 ve 4 numaralı cam filmleri ise dışarıdan iç tarafı görmek mümkün değildir ve çok koyudurlar.

Araç MarkasıRenk TonuUygun FiyatlıYüksek kaliteli cam filmi
Hyundai Accent3690₺1600₺ – 1100₺ arası
Opel Astra26500₺1640₺- 1950₺ arası
BMW sedan1890₺1900₺- 2600₺ arası
Fiat Egea3680₺1640₺- 1960₺ arası
Toyota Corolla2640₺1600₺- 1800₺ arası
Renault Megane3670₺1600₺- 1900₺ arası
VW Passat1700₺1800₺- 2400₺ arası
Skoda Fabia3600₺1600₺- 1900₺ arası
Skoda Octavia 3770₺1640- 1980₺ arası
Mercedes3750₺1900₺- 2600₺ arası
2022 Oto Cam Filmi Fiyatları

En Kaliteli 4 Cam Filmi

Piyasada bulunan kaliteli oto cam film çeşitlerini sizler için bir araya getirdik. Oto cam filmleri kalite olarak değişebilmektedir. Kimi cam filmleri kısa sürede solgunlaşmakta ve UV geçirgenliği artabilmektedir. UV koruma olarak, renk olarak 5 kaliteli cam filmi markasını sizler için listeledik.

Ziebart Oto Cam Filmi

Çizilme, solma ve kabarma gibi olumsuz durumlara karşı ömür boyu garanti sunan Ziebart cam filmleri oldukça fazla tercih edilen cam filmleri arasında yer alıyor. Bu cam filmi %99 oranında UV zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlamaktadır. Güneş ışığından ve yakıcı etkisine karşı ise %65 oranında ciddi bir koruma sağlamaktadır. Olası bir kaza halinde camın dağılmasını engeller. Ziebart cam filmleri sayesinde sıcaklıktan kurtulabilir ve rahatlıkla yolculuk yapabilirsiniz. Ziebart Oto Cam Filmi fiyatlarını net olarak buradan verememekteyiz. Ziebart ile iletişime geçtiğiniz de net olarak bilgi alabilirsiniz.

Ziebart Cam filmi özellikleri

 • Güneşin yakıcı etkisine karşı %65 koruma
 • Zararlı UV ışınlarına karşı %99 koruma
 • Kaza anında camın dağılmasını engeller
 • Net görüş alanı

Sonax Cam Filmi

Adını sık sık duymuş olduğunuz bu markanın cam filmleri oldukça kaliteli ve uzun ömürlüdür. Oldukça fazla bayisi bulunmaktadır ve neredeyse her zaman destek alacağınız bir markadır. En tercih edilen ürünü ise Auton Carbon filmidir. 65 noktada merkezi bulunmakta olan kaliteli bir firmadır. Sonax Cam Filmi fiyatları araçların boyutlarına, hatlarına göre değişiklik göstereceği için net bir fiyat verilmemektedir.

Auton Carbon Cam filmi özellikleri

 • Sonax cam filmi net bir görüş alanı sunmaktadır.
 • Cildinizi zararlı UV ışınlarına karşı büyük oranda korumaktadır.
 • Sürüş konforunu net bir şekilde artırır.
 • Yakıtta tasarruf sağlar.
 • Yapışkanları oldukça kalitelidir.

3M Cam Filmi

Özellikle Crystalline Serisi çok kullanılan cam filmleri arasında yer almaktadır. Metalleştirilmemiş olan bu cam filmleri birçok renk seçeneği ile uygulanabilmektedir. UV ışınlarına karşı çok iyi bir filtrelemeye sahiptir. Aracın Orijinal görünümünü bozmadan uygulanana en kaliteli cam filmi markalarından birisidir. 3M Cam Filmi Fiyatları araçlarda değişiklik göstereceğinden burada net fiyat verememekteyiz. Marka ile iletişime geçtiğiniz zaman net fiyat öğrenebilirsiniz.

3M Cam filmi özellikleri

 • Mor renge dönüşmeyen kaliteli bir üründür.
 • Zararlı UV ışınlarına karşı %99 koruma sunar.
 • Güvenli ve net bir görüş alanı sunar.
 • Işığın araç içine girmesini sağlarken ısıyı ise dışarıda tutarak araç içini sıcaklıktan korur.

LLumar Cam Filmi

LLumar oto cam filmi oldukça kaliteli hammaddeler ile hazırlanan kaliteli bir üründür. Otomobili estetik olarak kusursuz bir hale getirebilmektedir. Işık ev ısıyı en iyi şekilde filtre eden bu oto cam filmi, Ülkemiz de oldukça tercih edilen, beğenilen markalar arasında yer almaktadır. Parlamayı minimuma indiren LLumar cam filmi ATC Serisi, ATR Serisi ,CTXI Serisi, AIR, PP Serisi, Safety SCL Serisi, IRX Serisi olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır. LLumar oto cam filmi fiyatlarını net olarak konumuzdan paylaşamıyoruz. Bu markayı aradığınız zaman detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Llumar cam filmi kullanıcı yorumlarını da inceleyerek bu marka hakkında bilgi sahibi ve kullanıcı deneyimlerini görebilirsiniz.

LLumar Cam filmi özellikleri

 • Uv ışınlarına karşı %99 oranında bir koruma sağlamaktadır.
 • Parlamayı engelleyerek gözlerin yorulmasını engeller.
 • Konforlu bir sürüş ve güvenlik sağlar.
 • Cilt kanserine karşı üstün koruma sağlar.

Araç cam filmi ne kadar diye merak eden kullanıcılarımız için bu bilgileri paylaştık. Unutmayın ki cam filmi çektireceğiniz yerde markasını ve renk tonunu belirttikten sonra fiyat bilgisi alabilirsiniz. Özellikle sonrasında oluşabilecek kabarma , solma gibi durumlarda neler yapılacağını firma ile başından konuşmanız gerekir. Bu bilgileri netleştirdikten sonra bütçenize göre olan araç cam filmini aracınıza uygulatabilirsiniz.

Oto Cam Filmi Fiyatları

Oto cam filmi fiyatları camlara uygulanacak olan cam filmin markasına göre şekillenir. Profesyonel markaların ürünleri ortalama bir arabada 1600 TL’ den başlayarak 3500 TL’ye kadar çıkabilir.

Araç cam filmi Güneşi engeller mi ?

Araç cam filmleri araç içerisine güneş ışınlarının girmesini engeller. Bu sayede araç torpidosu, koltukları ve diğer tüm aksamlar güneşten korunmuş olur. Kaliteli cam filmleri ile araç içerisini tamamen güneşten uzak tutabilirsiniz.

Yorum yapın