Oto Cam Filmi Fiyatları 2023 Güncel

Oto cam filmi her araç kullanıcısı tarafından tercih edilen kaplama ürünlerinden birisidir. Genellikle her beş araçtan birinde görülen bir kaplama çeşididir. Oto cam filmi uygulaması basit ve oldukça uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Bu işle uğraşan yerler genellikle cam filmi kaplamasını 35- 40 dakika gibi kısa sürede bitirip teslim edebilmektedir. Cam filmi fiyatları ise genellikle uygun olmaktadır. Büyük araçlarda bu fiyatlar biraz daha fazla olabilmektedir. Çizilmez Amerikan cam filmleri adı altında duyduğumuz bu filmlerde birçok marka mevcuttur.

Polyesterden oluşan cam filmleri ışığı geçirgen bir yapıya sahiptir. Çizilmez özelliğe sahip olan araç cam filmi kaplamaları araçta bulunan kişileri UV ışınlarına karşı korumaktadır. Araba cam filmi istenilen renkte olabilmektedir. Araç sahibinin isteklerine göre otomobillere uygulanabilmektedir. Genellikle en çok tercih edilen cam filmi kaplaması siyah renkte olmaktadır. Gizlilik gibi ihtiyaçlara en iyi şekilde çözüm sunan cam filmleri ve özelliklerinden en net şekilde bahsedelim.

2023 Oto Cam Filmi Fiyatları

Araba cam film fiyatları tabloda belirtilmektedir. Fiyatlar cam filmi uygulaması yapan işletmelerden alınmak ile beraber cam filmi markaları bilinmemektedir. Oto cam film fiyatları markasına göre değişmektedir. Tabloda ise minimum araç film kaplama fiyatları yer almaktadır. Araç cam filmi çeken bir yere gittiğiniz zaman komple cam filmi kaplama işçiliği ile ödeyeceğiniz en düşük tutarlar alttaki gibidir. Araçta istediğiniz film renk tonu da fiyatı etkilemektedir. 1 ve 2 numaralı renk tonları açık renktir ve ve dışarı taraftan iç taraf dikkatli bakıldığında görünür haldedir. 3 ve 4 numaralı cam filmleri ise dışarıdan iç tarafı görmek mümkün değildir ve çok koyudurlar.

Araç MarkasıRenk TonuUygun FiyatlıYüksek kaliteli cam filmi
Hyundai Accent32890₺2600₺ – 3100₺ arası
Opel Astra22900₺3640₺- 3950₺ arası
BMW sedan11890₺2900₺- 3600₺ arası
Fiat Egea31680₺2640₺- 3960₺ arası
Toyota Corolla21640₺2600₺- 3800₺ arası
Renault Megane31670₺2600₺- 3900₺ arası
VW Passat11700₺2800₺- 3400₺ arası
Skoda Fabia31600₺2600₺- 3900₺ arası
Skoda Octavia 31770₺2640- 3980₺ arası
Mercedes31750₺2900₺- 3600₺ arası
2023 Oto Cam Filmi Fiyatları

En Kaliteli 4 Cam Filmi

Piyasada bulunan kaliteli oto cam film çeşitlerini sizler için bir araya getirdik. Oto cam filmleri kalite olarak değişebilmektedir. Kimi cam filmleri kısa sürede solgunlaşmakta ve UV geçirgenliği artabilmektedir. UV koruma olarak, renk olarak 5 kaliteli cam filmi markasını sizler için listeledik.

Ziebart Oto Cam Filmi

Çizilme, solma ve kabarma gibi olumsuz durumlara karşı ömür boyu garanti sunan Ziebart cam filmleri oldukça fazla tercih edilen cam filmleri arasında yer alıyor. Bu cam filmi %99 oranında UV zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlamaktadır. Güneş ışığından ve yakıcı etkisine karşı ise %65 oranında ciddi bir koruma sağlamaktadır. Olası bir kaza halinde camın dağılmasını engeller. Ziebart cam filmleri sayesinde sıcaklıktan kurtulabilir ve rahatlıkla yolculuk yapabilirsiniz. Ziebart Oto Cam Filmi fiyatlarını net olarak buradan verememekteyiz. Ziebart ile iletişime geçtiğiniz de net olarak bilgi alabilirsiniz.

Ziebart Cam filmi özellikleri

 • Güneşin yakıcı etkisine karşı %65 koruma
 • Zararlı UV ışınlarına karşı %99 koruma
 • Kaza anında camın dağılmasını engeller
 • Net görüş alanı

Sonax Cam Filmi

Adını sık sık duymuş olduğunuz bu markanın cam filmleri oldukça kaliteli ve uzun ömürlüdür. Oldukça fazla bayisi bulunmaktadır ve neredeyse her zaman destek alacağınız bir markadır. En tercih edilen ürünü ise Auton Carbon filmidir. 65 noktada merkezi bulunmakta olan kaliteli bir firmadır. Sonax Cam Filmi fiyatları araçların boyutlarına, hatlarına göre değişiklik göstereceği için net bir fiyat verilmemektedir.

Auton Carbon Cam filmi özellikleri

 • Sonax cam filmi net bir görüş alanı sunmaktadır.
 • Cildinizi zararlı UV ışınlarına karşı büyük oranda korumaktadır.
 • Sürüş konforunu net bir şekilde artırır.
 • Yakıtta tasarruf sağlar.
 • Yapışkanları oldukça kalitelidir.

3M Cam Filmi

Özellikle Crystalline Serisi çok kullanılan cam filmleri arasında yer almaktadır. Metalleştirilmemiş olan bu cam filmleri birçok renk seçeneği ile uygulanabilmektedir. UV ışınlarına karşı çok iyi bir filtrelemeye sahiptir. Aracın Orijinal görünümünü bozmadan uygulanana en kaliteli cam filmi markalarından birisidir. 3M Cam Filmi Fiyatları araçlarda değişiklik göstereceğinden burada net fiyat verememekteyiz. Marka ile iletişime geçtiğiniz zaman net fiyat öğrenebilirsiniz.

3M Cam filmi özellikleri

 • Mor renge dönüşmeyen kaliteli bir üründür.
 • Zararlı UV ışınlarına karşı %99 koruma sunar.
 • Güvenli ve net bir görüş alanı sunar.
 • Işığın araç içine girmesini sağlarken ısıyı ise dışarıda tutarak araç içini sıcaklıktan korur.

LLumar Cam Filmi

LLumar oto cam filmi oldukça kaliteli hammaddeler ile hazırlanan kaliteli bir üründür. Otomobili estetik olarak kusursuz bir hale getirebilmektedir. Işık ev ısıyı en iyi şekilde filtre eden bu oto cam filmi, Ülkemiz de oldukça tercih edilen, beğenilen markalar arasında yer almaktadır. Parlamayı minimuma indiren LLumar cam filmi ATC Serisi, ATR Serisi ,CTXI Serisi, AIR, PP Serisi, Safety SCL Serisi, IRX Serisi olmak üzere çeşitlere ayrılmaktadır. LLumar oto cam filmi fiyatlarını net olarak konumuzdan paylaşamıyoruz. Bu markayı aradığınız zaman detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Llumar cam filmi kullanıcı yorumlarını da inceleyerek bu marka hakkında bilgi sahibi ve kullanıcı deneyimlerini görebilirsiniz.

LLumar Cam filmi özellikleri

 • Uv ışınlarına karşı %99 oranında bir koruma sağlamaktadır.
 • Parlamayı engelleyerek gözlerin yorulmasını engeller.
 • Konforlu bir sürüş ve güvenlik sağlar.
 • Cilt kanserine karşı üstün koruma sağlar.

Araç cam filmi ne kadar diye merak eden kullanıcılarımız için bu bilgileri paylaştık. Unutmayın ki cam filmi çektireceğiniz yerde markasını ve renk tonunu belirttikten sonra fiyat bilgisi alabilirsiniz. Özellikle sonrasında oluşabilecek kabarma , solma gibi durumlarda neler yapılacağını firma ile başından konuşmanız gerekir. Bu bilgileri netleştirdikten sonra bütçenize göre olan araç cam filmini aracınıza uygulatabilirsiniz.

2 numara cam filmi muayeneden geçer mi?

2 numara cam filmi yüzde kaç?

Araç cam filmleri üretim özelliklerine göre farklı kullanım özeliklerine sahiptir. Mesela 1 numara cam filmi kullandığınız zaman görüş durumu ortalama yüzde 85 civarındadır. 2 numaralı cam filmdeyse bu görüş durumu ortalama olarak yüzde 70 oranındadır. Burada 1 numaralı cam filmi kullandığınız zaman herhangi bir ceza durumuyla karşılaşmayacağınızı ifade edebiliriz. Burada arka camlardaki cam filmi seviyelerine de dikkat ediyor olmak gerekmektedir. Bu arada genel kurallara baktığımız zaman trafik kuralları çerçevesinde bir aracın ön camındaki görüşün 180 dereceye denk gelmesi gerekmektedir. Bundan dolayı bir araçta yüzde 70 oranında bir ışık geçirgenliğinin bulunuyor olması herhangi bir ceza durumuna düşmemeniz anlamına gelecektir.

2 numara cam filmi yüzde kaç?

3 numara oto cam filmi yasak mı?

Oto cam filmlerinde genel kriter aracınızın genel görüş mesafesini etkileyip etkilemediğidir. Yani standartlara göre aracınızın görüş mesafesini büyük ölçüde düşüren cam filmleri doğal olarak yasaktır. Bu aşamada 1 numaralı cam filmiyle 2 numaralı cam filminin görüş mesafesi konusunda geçer nota sahip olduğundan bu iki numaralı cam filmlerini kullanabilirsiniz. Ancak 3 numaralı ve 4 numaralı cam filmlerini kullanmak araçlar için kesinlikle yasaktır. Bu cam filmlerinin montajı da yasaklanmış durumdadır. Bununla birlikte bu durum ön camdaysa tüm cam filmleri için geçerlidir. Yani aracınızın ön camına kesinlikle cam filmi yaptırmamalısınız. Aksi takdirde ceza işlem kaçınılmaz olacaktır.

3 numara oto cam filmi yasak mı?

%35 cam filmi kaç numara?

Yüzde 35; 4 numaralı cam filmidir. Bu aşamada cam filmlerinin farklı numaralar halinde karşımıza çıktıklarını ifade edebiliriz. 1 numaralı cam filmi yüzde 85 oranında ışık geçirgenliğine sahip olan bir film seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Yüzde 70 oranında ışık geçirgenliğine sahip olan 2 numara cam filmi; sürücünün görüş mesafesini etkilememektedir. Ancak 3 numaralı ve sonrasındaki 4 numaralı cam filmleri araçlardaki görüş mesafesini doğrudan etkiler. Çünkü 3 numaralı cam filmleri yüzde 55 ışık geçirgenliğine sahipken 4 numaralı cam filmi yüzde 40 oranında bir ışık geçirgenliğine sahiptir. Dolayısıyla bu tarz cam filmlerinin kullanılması görüş mesafesini olumsuz etkilediğinden yasaklanmıştır.

%35 cam filmi kaç numara?

En iyi cam filmi kaç numara?

Cam filmleri 1, 2, 3 ve 4 olmak üzere 4 farklı formda karşımıza çıkar. Bu numaralar ışık geçirgen oranlarına göre sınıflanmıştır. 1 ve 2 numaralı cam filmleri genel kriterleri karşılayan bir özeliğe sahiptir. 3 ve 4 numaralı cam filmleriyse ışık geçirgenliği az olduğu için araçlar için yasak olan cam filmleridir. En iyi cam filmi numarasına gelince bu biraz da kullanıcıdan kullanıcıya değişmektedir. Ancak genel olarak kullanıcıların en çok 2 numara cam filmini tercih ettikleri bilinmektedir. Çünkü 2 numaralı cam filminin kullanımı oldukça rahattır. Üstelik bu cam filmi 1 numara cam filmine göre daha mat bir görünüme sahiptir. Bundan dolayıdır ki araç sahipleri en çok 1 numaralı cam filmini tercih etmektedir.

En iyi cam filmi kaç numara?

3 numara cam filmi cezası ne kadar?

3 numaralı cam filmi kullanmak kesinlikle yasaktır. Bu durumun doğal sonucu olarak aracınıza 3 numaralı cam filmi taktırsanız ve bu tespit edilirse ceza ödersiniz. Şayet aracınızda cam filmi numarası 3 ise bu durumda 427 TL tutarında bir para cezası ödemek durumundasınız. Çünkü bu tür cam filmleri ışık geçirgenliği düşük olan cam filmleridir. Bundan dolayıdır ki 3 ve 4 numaralı cam filmlerini aracınızda kullanıyor olmanız para cezasını da beraberinde getirecektir. Üstelik bu tarz bir ceza aldığınız zaman aracınızdaki cam filmini kaldırmanız gerekir. Diğer türlü aynı şekilde yine kontrollere takıldığınız zaman yine ceza alırsınız!

3 numara cam filmi cezası ne kadar?

2 numara cam filmi muayeneden geçer mi?

Araçlarda 1 ve 2 numaralı cam filmlerini kullanıyor olmada bir sorun bulunmaz. Dolayısıyla aracınızda 2 numaralı bir cam filmi kullanıyorsanız aracınız gayet doğal olarak muayeneden geçecektir. Burada temel kriter güneş ışığı geçirgenliği oranlarıdır. Çünkü güneş ışığı geçirme oranı yüzde 70 ve üzeri olan cam filmleri muayeneden geçmektedir. Bu kapsamda 1 numaralı cam filmi yüzde 85 oranında ışık geçirgenliğine sahip bir cam filmidir. 2 numaralı cam filmiyse yüzde 70 oranında bir geçirgenliğe sahiptir. Dolayısıyla her iki cam filmi türü de araç muayenesinden rahatlıkla geçmektedir.

Oto Cam Filmi Fiyatları

Oto cam filmi fiyatları camlara uygulanacak olan cam filmin markasına göre şekillenir. Profesyonel markaların ürünleri ortalama bir arabada 1600 TL’ den başlayarak 3500 TL’ye kadar çıkabilir.

Araç cam filmi Güneşi engeller mi ?

Araç cam filmleri araç içerisine güneş ışınlarının girmesini engeller. Bu sayede araç torpidosu, koltukları ve diğer tüm aksamlar güneşten korunmuş olur. Kaliteli cam filmleri ile araç içerisini tamamen güneşten uzak tutabilirsiniz.

Yorum yapın