Opel Mokka Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Opel Mokka fiyat listesi ve özellikleri söz konusu olduğu zaman merak ettiğiniz ne varsa bu yazımızda var! Opel Mokka, güvenilir, verimli ve konforlu bir araba arayanlar için mükemmel bir araçtır. Teknik özellikleri ile otomobiller herkese hitap eden bir araç olarak ön plana çıkıyor. Mokka, üç farklı motor boyutunda mevcuttur – 1.6L, 1.8L ve 2.0L – bol miktarda güç ve performans sağlar. 1.6l motorda, Mokka saatte 115 mil hıza ulaşabilir ve 2.0l motorda saatte 140 mil hıza ulaşabilir.

Mokka ayrıca, 1,6 litrelik motoruyla galon başına 43 mile kadar ulaşan etkileyici yakıt verimliliği ve galon başına 37 mile kadar ulaşan 1,8 litrelik ve 2,0 litrelik motorlarıyla etkileyici bir yakıt verimliliği sunuyor.

Güvenlik özellikleri açısından Mokka, Elektronik Stabilite Kontrolü, Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi ve Çekiş Kontrol Sistemi gibi bir dizi teknolojiyi içerir. Ayrıca altı hava yastığının yanı sıra viraj alırken bile sabit bir hızın korunmasına yardımcı olan bir sisteme sahiptir. Araçlar ayrıca, yolcular için bol miktarda alan sağlayan beş kişilik düzeni ile bol miktarda alan sunar. Otomobil ayrıca bagajda 16,2 metreküpe kadar depolama alanı ile bol miktarda depolama alanı sunuyor.

Opel Mokka Fiyat Listesi ve Özellikleri

Opel Mokka Yakıt Tüketimi

Opel Mokka, çeşitli son teknoloji teknik özelliklere sahip yenilikçi bir araçtır. Araçların motoru, 5500 dev/dak’da etkileyici 103 kW güç ve 2000 dev/dak’da 200 Nm tork üreten 1.4 L turbo şarjlı doğrudan enjeksiyonlu 4 silindirli benzinli motordur. Bu motor 6 ileri otomatik şanzımanla eşleştirilmiştir ve yumuşak ve duyarlı bir sürüş sunar.

Mokka ayrıca önden çekişli ve seçilebilir çekiş kontrol sistemine sahip opsiyonel dört tekerlekten çekiş sistemine sahiptir. Bu sistem, kaygan yüzeylerde stabilitenin ve kontrolün korunmasına yardımcı olur. Bir dizi aktif ve pasif güvenlik özelliği ile Opel Mokka’da güvenlik her şeyden önemlidir.

İlginizi Çekebilir; Opel Yeni Grandland Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

 Aktif güvenlik özellikleri arasında, aracın işaretli şerit çizgilerinde ortalanmasına yardımcı olan Aktif Şerit Yardımı ve öndeki araçtan sabit bir hız ve mesafe sağlayan Adaptif Sabit Hız Kontrolü bulunur. Araçlar ayrıca yolcuların güvenliğini sağlamak için hava yastıkları, kilitlenme önleyici frenler ve elektronik stabilite kontrolü gibi bir dizi pasif güvenlik özelliğine sahiptir. Opel Mokka’nın dış cephesi, açısal bir tasarıma ve alçak, dinamik bir duruşa sahip şık aerodinamik özelliklere sahiptir. Opel güncel fiyat listesi için tıklayınız!

Opel Mokka Kampanyalı Fiyat Listesi

Opel Mokka Kampanyalı Fiyat Listesi

Opel Mokka, Alman otomobil şirketi olan Opel tarafından üretilen küçük model bir SUV araçtır. 2012 yılından bu yana çeşitli ülkelerde satılmaktadır. Şık, sportif bir görünüme ve bir dizi motor seçeneğine sahip olan Mokka, güvenilir ve verimli bir otomobil arayan sürücüler için mükemmel bir seçimdir.

Araçlar, 1.4 litrelik ve 1.6 litrelik turboşarjlı motorlar da dahil olmak üzere bir dizi benzinli motorla birlikte sunulmaktadır. Otomobil ayrıca 1.6 litrelik CDTi dizel gibi bir dizi dizel motorla birlikte geliyor. Her iki motor da iyi yakıt ekonomisi ve performans sunar.Otomobiller ayrıca 7 inçlik dokunmatik ekranlı bilgi – eğlence sistemi, geri vites kamerası ve klima dahil olmak üzere bir dizi gelişmiş teknik özellik ile de mevcuttur. Diğer güvenlik özellikleri Elektronik Denge Kontrolü, Çekiş Kontrolü ve Yokuş İniş Kontrolünü içerir. Opel Mokka fiyat listesi ve özellikleri Elegance için;

MarkaModelFiyat
Opel MokkaElegance917.900TL
Opel MokkaGS954.900TL
Opel Mokka Kampanyalı Fiyat Listesi
Opel Mokka ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Opel Mokka ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Araçlar günümüzde sürücülere etkileyici bir sürüş deneyimi sunar ve şık, konforlu ve verimli bir araç arayanlar için ideal bir seçimdir. Ürün yelpazesi, 1.4 litrelik benzinli motordan daha güçlü 1.6 litrelik dizel motora kadar çeşitli motor seçeneklerini içerir. Her iki motor da etkileyici bir güç sunarken, aynı zamanda mükemmel yakıt verimliliği sağlar.

Seri ayrıca gelişmiş süspansiyon sistemi ve Elektronik Denge Kontrolü (ESC) sayesinde etkileyici yol tutuş ve kontrol sunar. Bu, sürücünün daha yumuşak bir sürüşün ve daha iyi bir viraj alma kabiliyetinin keyfini çıkarmasını sağlar. Otomobiller ayrıca ıslak veya buzlu yollarda kayma riskini azaltan Elektronik Çekiş Kontrolü (ETC) gibi yenilikçi güvenlik özellikleri ile donatılmıştır. Opel Mokka fiyat listesi ve özellikleri için;

MarkaModelFiyat
Opel MokkaElegance805.545TL
Opel MokkaGS836.343TL
Opel Mokka ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın