Opel Insignia Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Opel Insignia fiyat listesi ve özellikleri 2023 yılında da merak edildiğinden bu yazımızda bu soruya yer verdik! Opel Insignia araçları, mükemmel bir fonksiyon ve konfor karışımı sağlamak için tasarlanmıştır. Araçlar, onları hem sportif hem de güvenilir kılan bir dizi teknik özelliğe sahiptir. Opel Insignia araçları, rüzgar direncini azaltmaya ve performansı artırmaya yardımcı olan şık, aerodinamik bir tasarıma sahiptir. Araçlar, sürücülere verimli güç ve tork sağlayan yeni turbo şarjlı 2.0L motor gibi bir dizi gelişmiş motorla donatılmıştır.

 Opel Insignia ayrıca sabit hız kontrolü ve şerit yardımı sistemi gibi çeşitli sürücü destek sistemleri ile donatılmıştır. Bu sistemler sürücüye daha fazla güvenlik, konfor ve rahatlık sağlamaya yardımcı olur. Buna ek olarak, araçlarda otomatik acil durum freni, kör nokta uyarısı, trafik işareti tanıma ve uyarlanabilir sabit hız kontrolü vardır.

Süspansiyon ve frenleme açısından Opel Insignia, MacPherson amortisör bağlantılarına, çekiş kontrolüne ve elektronik stabilite kontrolüne sahiptir. Araçlar ayrıca ABS frenleri ve dinamik denge kontrolünün yanı sıra dört tekerlekten çekişli modellerde fren desteği ile birlikte gelir. Araçlar ayrıca iç mekana lüks bir dokunuş katan bir NAPPA deri döşemeye sahiptir.

Opel Insignia Kampanyalı Fiyat Listesi

Opel Insignia Yakıt Tüketimi

Opel Insignia, olağanüstü düzeyde lüks ve performans sunan modern ve şık bir araçtır. Burada, aracın teknik özellikleri hakkında bir fikir veriyoruz. Opel Insignia, 206 PS (2003 -2011) ve 260 PS (2012 ‘den itibaren) maksimum güç çıkışı sağlayan 2.0L SIDI Turbo benzinli motorla güçlendirilmiştir. Araç, 6 ileri otomatik şanzıman sistemine ve önden çekiş sistemine sahiptir ve mükemmel manevra kabiliyeti sağlar. Ortalama yakıt tüketimi araçların 6.7 litredir.

İlginizi Çekebilir; Opel Crossland Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Güvenlik özellikleri, Elektronik Denge Programı, Adaptif Sabit Hız Kontrolü, Yokuşta Kalkış Yardımı ve Çekiş Kontrol Sistemi ile gösterildiği gibi Insignia’nın ayrılmaz bir parçasıdır. Araç, çarpışma durumunda maksimum güvenlik sağlayan yedi hava yastığını destekleyebilir. Buna ek olarak, araç ayrıca kullanıcının çeşitli ayarları yapılandırmasına, yerleşik navigasyona erişmesine ve araç performans verilerini gözden geçirmesine olanak tanıyan bir yerleşik bilgisayar sistemine sahiptir.

Bilgi – eğlence sistemi ayrıca Apple CarPlay ve Android Auto’yu da destekleyerek sürücülerin akıllı telefonlarına rahatça erişmelerini sağlıyor. Son olarak, Opel Insignia, deri döşeme ve otomatik klima kontrolüne sahip etkileyici ve lüks bir iç mekana sahiptir. Araç bol miktarda depolama alanına sahiptir ve yüksek bir işçilik standardına sahiptir. Opel güncel fiyat listesi için tıklayınız!

Opel Insignia Kampanyalı Fiyat Listesi
Opel Insignia Kampanyalı Fiyat Listesi

Opel Insignia Kampanyalı Fiyat Listesi

Araçlar, gelişmiş güç aktarma organlarından başlayarak bir dizi yenilikçi teknolojiye sahiptir. Motorlar son derece verimlidir, iyi yakıt ekonomisi ve performans sağlar. Motorlar da dayanıklıdır ve aracınızın uzun süre mükemmel bir şekilde çalışacağından emin olmanıza yardımcı olur. Güvenlik de bu araçların tasarımının önemli bir parçasıdır. Tüm modeller, bir dizi hava yastığı ve etkileyici bir dizi gelişmiş sürücü destek sistemi ile birlikte gelir ve bir kaza durumunda güvende olmanıza yardımcı olur.

Bazı modeller ayrıca otomatik acil durum freni, şerit tutma yardımı ve uyarlanabilir sabit hız kontrolü sunar. Insignia araçları, ışık yayan diyot farlar ve otomatik park teknolojileri gibi gelişmiş malzemeler ve özelliklerle tasarım açısından da oldukça gelişmiştir. İç konfor ve rahatlık Opel mühendisleri için de en önemli unsurdur. Opel Insignia fiyat listesi ve özellikleri Edition;

MarkaModelFiyat
Opel InsigniaEdition1.250.900TL
Opel InsigniaElegance1.280.400TL
Opel Insignia Kampanyalı Fiyat Listesi

Opel Insignia ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Opel Insignia ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Opel Insignia, kaza riskini azaltan ve sürücünün kontrol altında kalmasına yardımcı olan çok çeşitli gelişmiş sürücü destek sistemleri özellikleriyle ile tanınır. Bu ADAS radar destekli sabit hız kontrolü ve şerit tutma yardımının yanı sıra bir çarpışma uyarı sistemi ve şerit değiştirme yardımlı kör nokta tespiti içerir.  Ayrıca, Insignia, dar alanlarda yedekleme ve manevra yapmayı kolaylaştırmak için opsiyonel bir arka görüş kamerası ve sürücüye navigasyon, hız limitleri ve mevcut araç durumu hakkında önemli bilgiler sağlamak için bir head – up ekran (Hud) ile birlikte gelir.  Insignia ayrıca akıllı telefon entegrasyonu için Apple CarPlay ve Android Auto ve multimedya eğlence için kapsamlı bir bilgi – eğlence sistemi içeren bir dizi modern bağlantı seçeneğiyle birlikte geliyor. Opel Insignia fiyat listesi ve özellikleri ÖTV;

MarkaModelFiyat
Opel InsigniaEdition1.125.353TL
Opel InsigniaElegance1.035.455TL
Opel Insignia ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın