Nissan Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Nissan güncel kampanyalı fiyat listesi konunda merak edilenleri bu yazımızda bulabilirsiniz! Avrupa araç piyasasında ve Uzak Doğu araç piyasasında önemli bir yere sahip olan Nissan araçlar her daim konforlu özellikleriyle sürücülere en iyiyi sunuyorlar. Fonksiyonel özellikleriyle ve donanımsal iç dizayn yapılarıyla araçların son günlerde oldukça fazla tercih edeni bulunuyor. Nissan araçların piyasada değerleri her geçen gün artış gösteriyor. Yeni araba almayı düşünen kişilerin ilk tercih ettiği araç markası olan Nissan marka araçların fiyatları kişiler tarafından merak ediliyor. Sizler için Nissan marka araçların fiyatlarını araştırdık ve derledik. İşte Nissan güncel kampanyalı fiyat listesi!

The new Nissan Qashqai: premium crossover enhancements deliver outstanding new design, technology and performance

Nissan Qashqai Fiyat Listesi ve Özellikleri

3 varyans sistemiyle piyasaya sürülen Nissan Qashqai araçlar 1332 motor hacimleriyle biliniyorlar ve şanzıman tipi olarak ise 6 ileri ile X-Tronic CVT şanzıman tiplerine sahip olmalarıyla piyasada aktif olarak ön planda oluyorlar. Çekiş özellikleri bakımından 4×2 ve 4×4 olmak üzere 2 değişik düzeyi bulunuyor.  Maksimum PS özellikleri aracın 158 olarak belirlenmiştir, maksimum tork gücü ise 260 ile 270 arasında değişen değerlere sahiptir. Yakıt tüketimi olarak araçların ortalama olarak 6.4 ile 7.0 yakıt tükettikleri biliniyor. Maksimum hız 206 ve 190 arasında değişiyor. Nissan Qashqai Fiyat Listesi için tıklayınız;

MarkaModelFiyat
Nissan QashqaiTronic CVT1.042.200TL
Nissan QashqaiCVT Skypack1.071.500TL
Nissan Juke Fiyat Listesi ve Özellikleri

Nissan Juke Fiyat Listesi ve Özellikleri

Nissan Juke araçlar 999 cc motor hacmiyle piyasada varlık gösteriyorlar. Şanzıman özellikleri ise 6 ileri ve 7 ileri özelliklere sahiptirler. Maksimum güç olarak 115 BG sahip olmalarıyla piyasada varlık gösteriyorlar. Bunlardan başka araçların 200 nm tork gücüne sahip oldukları ve yakıt tüketimi olaraksa 5.1 litre ortalama yakıt tükettiklerini bilmekteyiz.

İlginizi Çekebilir; Mitsubishi Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi 2023

Maksimum hız kapasiteleri araçların 180 km-s olarak belirlenmiştir, 422 litre bagaj hacmine sahip olmalarıyla piyasada ön plana çıkan araçlardandır. Boş ağırlıkları araçların 1.187 kilogram olarak ölçülmüştür. Nissan Juke Fiyat Listesi için tıklayınız!

MarkaModelFiyat
Nissan JukeTekna Düz Vites485.400TL
Nissan JukeTekna DCT565.400TL
Nissan Micra Fiyat Listesi ve Özellikleri

Nissan Micra Fiyat Listesi ve Özellikleri

Nissan Micra araçlar benzinli marka araçlar olarak ön plana çıkan son nesil araçlar olarak bilinmektedir. T-92 CVT özellikleriyle bilinen bu araçlar TEKNA versiyon adıyla piyasaya sürülmüştür. Otomatik vitesli araçlar olarak ön plana çıkan araçların günümüzde 3999 uzunlukları ve 1743 genişlikleri bulunan yükseklik 1455 mm düzeyindedir. 5 kapı sayısı bulunan 300 bagaj hacimleri bulunan araçların günümüz koşullarında donanımsal özellikleri oldukça yüksektir. 4/5 güvenlik puanları vardır. 92 HP gücüne sahiptirler ve 999 cc motor hacmiyle piyasanın en görkemli araçlarıdırlar. Nissan Micra Fiyat Listesi için tıklayınız;

MarkaModelFiyat
Nissan MicraTekna 1.0 GT457.900TL

 Böylece Nissan güncel kampanyalı fiyat listesi hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaştık! Siz de yorumlarınızla katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum yapın