Mercedes Yeni EQE Serisi Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Mercedes Yeni EQE Serisi fiyat listesi ve özellikleri gündeme geldiği zaman bu markaya ait farklı seçeneklerden söz edebiliriz. Mercedes Yeni EQE Serisi, benzersiz bir araç olarak tasarlanmıştır. Bu aracın en önemli özellikleri arasında güçlü ve verimli bir motor, düşük yakıt tüketimi ve düşük emisyonlar, güçlü bir çekiş sistemi ve konforlu bir sürüş sunmaktadır.

EQE Serisi ayrıca daha güvenli bir sürüş deneyimi sunmak için gelecek odaklı teknolojileri kullanıyor. Yeni EQE Serisi, kullanıcıların her sürüşte konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Araçlar günümüzde sürücülere, çevre dostu bir sürüş sunar. Sürücüler, ön ve arka koltuklardaki üstün rahatlık ve teknolojiyi araçlarda hissederler. Seri, üstün güvenlik benzersiz stil ve konforla donatılmıştır.

Seride benzersiz araç özellikleri, sürücüler için en iyi hizmeti sunmak için tasarlanmıştır. Araçlar aynı zamanda sürücüler çoklu teknolojileri kullanarak üstün sürüş kabiliyetini sunar. Çoklu motor seçenekleriyle, araçlarsürücülerin ihtiyaçlarına uygun bir sürüş deneyimi sunar. Serinin araçlarında günümüzde birçok donanımsal özellik ön plana çıkmayı başarıyor. Her şeyden önce araçlar serinin en iyi segmenti olmaya aday araçlar olarak biliniyorlar ve ön plana çıkıyorlar

Mercedes Yeni EQE Serisi fiyat listesi ve özellikleri

Mercedes Yeni EQE Serisi Yakıt Tüketimi

Mercedes Yeni EQE Serisi, benzinli ve dizel motor seçeneklerinin yanı sıra, pek çok özel teknik özellik sunmaktadır. Örneğin, benzinli modellerde, en yüksek performans için standart olarak sunulan iki turbo şarjlı motor seçeneği mevcuttur. Bununla birlikte, dizel modellerde, dört silindirli motor seçeneği var. Tüm modeller, otomatik şanzıman seçeneği ile gelmektedir. Bu özellik, sürüş kolaylığını artırırken, yakıt tüketimini ve emisyonları da azaltır.

Ayrıca, araçlar günümüzde, tamamen aktif bir süspansiyon sistemi sunmaktadır. Sürüş konforunu artırmak için her bir tekerlek için konforlu bir süspansiyon ayarı var. Günümüzde markanın araçlarında, benzinli ve dizel motorlu seçenekleri arasından kullanıcıların kendi seçimlerine göre bir yakıt tüketimi sağlanmaktadır. Motorun performansının yanı sıra üstün bir yakıt verimliliği de sunuyor. Serinin araçları, Daimler AG’nin En Etkin Enerji yakıt teknolojisi konseptinin bir parçası olarak tasarlanmıştır.

Yakıt tasarrufu hedefi ile birlikte, serinin araçları hem önemli yakıt tasarrufu sağlamış hem de kullanıcılara üstün bir performans sunmuştur. Araç aynı zamanda günümüzde sürücülere benzinli ve dizel motorlu seçenekleri ile çok yönlü bir kullanım sağlıyor. Mercedes Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Mercedes Yeni EQE Serisi fiyat listesi ve özellikleri

Mercedes Yeni EQE Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi

Günümüzde markanın araçları benzinli ve dizel motorlarının yakıt özellikleri çok iyi konumda bulunarak sürücülerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Hem benzinli hem de dizel motorlar çok verimli ve ekonomik bir şekilde çalışıyor. Benzinli motorlar, yakıt tüketimi ve emisyonlarını azaltmak için çok iyi tasarlanmış. Dizel motorlar ise çok düşük yakıt tüketimi ve düşük emisyonlar sağlıyor.

Araçların günümüzde kullanıcı dostu teknolojileri ile benzinli ve dizel motoruyla size mükemmel bir sürüş deneyimi sunuyor. Dijital klima sistemi aşta olmak üzere araçlarda günümüzde ABS sistemi ve ESC sistemleri mevcut durumdadır. Geniş güvenlik ağı konseptine uyumlu olarak tasarlanan araçların piyasadaki değeri oldukça yüksektir. Araçlar her açıdan son teknolojiyle donatılmıştır. Mercedes Yeni EQE Serisi fiyat listesi ve özellikleri AMG ile Performance için;

MarkaModelFiyat
Mercedes Yeni EQEAMG3.342.600TL
Mercedes Yeni EQEPerformance4.887.500TL
Mercedes Yeni EQE Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi
Mercedes Yeni EQE Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi

Mercedes Yeni EQE Serisi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Araçlarda günümüzde her iki benzinli ve dizel motor seçeneğinde kullanılan kompakt ve etkili motorlarıyla benzinli versiyonlarda 8.9 litre/100 km ve dizel versiyonlarda 7.8 litre/100 km ortalama yakıt tüketimi sunmaktadır. Ayrıca, küçük boyutlu ve üstün performanslı motorları ile benzinli versiyonlarda toplam çıkış gücünün 190 beygir güç ve dizel versiyonlarda 240 beygir gücüne kadar çıkmasını sağlamaktadır.

Araçların günümüzde ÖTV oranlarını incelediğimizde %110 oranında bir ÖTV vergisinin olduğunu gözlemleyebiliyoruz. Aynı zamanda bu süreçte araçların %18 oranında KDV oranı da mevcut durumdadır. Böylelikle oran %128 oranına kadar çıkabiliyor. Günümüzde %90 engel seviyesi bulunan T.C. vatandaşları araçları ÖTV’siz olarak satın alma avantajına sahiptir. Ek olarak kişiler %28 oranında %45 engel durumu bulunması durumunda indirimden faydalanabiliyor. Mercedes Yeni EQE Serisi fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Mercedes Yeni EQEAMG2.754.545TL
Mercedes Yeni EQEPerformance3.454.455TL
Mercedes Yeni EQE Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi
Yorum yapın