Mercedes Yeni AMG SL Serisi Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Mercedes Yeni AMG SL serisi fiyat listesi ve özellikleri hep merak edilir olmuştur.  Bu yazımızda kapsamlı bir fiyat ve özellik araştırması yaptık. Mercedes – Benz’in yeni AMG SL serisi, son derece lüks tasarımıyla ortaya çıkan benzersiz bir araç. Bu aracın en önemli özellikleri arasında, V12 motorunun nefes kesici gücü, sürüş kabiliyeti ve muhteşem bir performans vardır. Sürüş yeteneği kapsamında araçlarda 9 ileri otomatik vitesi ile birlikte AMG SPEEDSHIFT MCT özelliği mevcuttur. Bu özellik, araç sürücülerinin isteklerine göre ayarlamalarına ve sürekli değişen koşullara uygun olarak yapılmasına olanak tanır.

Mercedes- Benz’in yeni AMG SL serisi, en son teknolojileri ile birlikte sürücülere en iyiyi sunuyor. Bu aracın iç mekânında 12,3 inçlik multimedya ekranı ve dijital kokpiti bulunmaktadır. Ayrıca, araç kullanımı basitleştirmek için gelişmiş sürüş destek sistemleri de mevcuttur. Mercedes – Benz’in yeni AMG SL serisi, üstün sürüş performansı için sunulan çeşitli seçenekler ile donatılmıştır.

 Örneğin, bu araç içinde uzun vadeli konforu garanti eden AIRMATIC süspansiyon sistemi mevcuttur. Bu sistem, araç sürüş konforunu artırmak için sürekli olarak araç yolunu tutuşunu iyileştirir. Mercedes- Benz’in yeni AMG SL serisi, benzersiz ve keyifli bir sürüş deneyimi sunmak için son derece kaliteli malzemeler kullanılmıştır.

Mercedes Yeni AMG SL Serisi Fiyat Listesi ve Özellikleri

Mercedes Yeni AMG SL Serisi Yakıt Tüketimi

Serinin üç modeli var: SL 450, SL 550 ve SL 63. SL 450, 367 beygirlik bir M276 V6 motora sahiptir. SL 450, 4.9 saniyede 0 -60 mph’e göre hızlandırılabilir. SL 450’nin torku, 500 Nm’dir. SL 450, 8 ile 9.7 litre arasında değişen yakıt tüketimi sunar. SL 550, 4.6 L V8 motora sahiptir. SL 550, 3.7 saniyede 0 -60 mph’e göre hızlanabilir.

 SL 550’nin torku, 700 Nm’dir. SL 550, 9.7 ile 11.2 litre arasında değişen yakıt tüketimi sunar. SL 63, 5.5 l V8 turbo motora sahiptir. SL 63, 3.4 saniyede 0 -60 mph’e göre hızlanabilir. SL 63’nün torku, 900 Nm’dir. SL 63, 11.2 ile 12.8 litre arasında değişen yakıt tüketimi sunar. Tüm modeller, Mercedes’in 4MATIC çekiş sistemine sahiptir.

Modeller, üstün konfor, çekiş ve kontrol için 9 vitesli otomatik şanzıman ile donatılmıştır. Araçlar piyasanın en iyi donanım özelliklerine sahip olmasıyla ön plana çıkıyor ve son derece kaliteli özelliklere sahiptir. Serinin araçlarında elektrikli ayna sistemleri mevcut durumdadır. Mercedes Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Mercedes Yeni AMG SL Serisi Fiyat Listesi ve Özellikleri

Mercedes Yeni AMG SL Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi

Mercedes’in yeni AMG SL serisi, yüksek performanslı ve sürüşün keyfini çıkarma özellikleriyle mükemmel bir seçimdir. Bu araç benzersiz tasarımı, benzersiz sürüş deneyimi ve üstün performans dikkat çekiyor. Serinin benzersiz tasarımına değinecek olursak, araç ön tarafında 27 inçlik alüminyum jantlar ve dizel motorla çalışan 4.0 litrelik motorla donatıldı.

Aracın ön arka tamponları, arka çamurlukları ve arka jantları, otomobilin tasarımına katkıda bulunur. Ayrıca araç ön tarafında siyah parlak ön amortisörler, ön camda sis farları ve arka tarafta renkli döner güneşlikleri bulunmaktadır. Araçlarda aynı zamanda dijital klima sistemi başta olmak üzere birçok donanımsal özellik mevcut durumdadır. Serinin araçları günümüzde yüksek sürüş konforuyla sürücülere en iyiyi sunmak için sektörde bulunuyor. Mercedes Yeni AMG SL serisi fiyat listesi ve özellikleri Performance serisi için;

MarkaModelFiyat
Mercedes Yeni AMG SL SerisiPerformance7.689.000TL
Mercedes Yeni AMG SL SerisiPerformance 6314.061.000TL
Mercedes Yeni AMG SL Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi

Mercedes Yeni AMG SL Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi

Mercedes Yeni AMG SL Serisi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

Günümüzde aracın tam kapasite koltuklarından, arka koltuklarının arka ayaklarından ve direksiyon simidi sürücüsünün konforu için mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Aracın yönlendirilmesi, ayrıca sürüş ve yönlendirme konusunda mükemmel bir sürüş deneyimi tasarlanacaktır.

 En önemlisi serinin araçları günümüzde sürücülere üstün performans sunar. Aracın 4.0 litrelik motoru, 442 beygirlik gücü ve 520 Nm tork sunar. Ayrıca, 8 ileri şanzıman da araç performansını artırmaktadır. Aracın maksimum hızı, çim ve asfalt zeminde de yüksek performans sağlayan 260 km/s’ye kadar çıkabilmektedir. Serinin araçları aynı zamanda dengeli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunuyor. Serinin araçlarının ÖTV oranı %110 olarak ön plana çıkarken, %90 seviyesinde engel durumu bulunan T.C. vatandaşları araçları ÖTV’siz olarak satın alabiliyorlar. Mercedes Yeni AMG SL serisi fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Mercedes Yeni AMG SL SerisiPerformance6.253.353TL
Mercedes Yeni AMG SL SerisiPerformance 6312.543.046TL
Mercedes Yeni AMG SL Serisi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi
Yorum yapın