Mercedes GLB Serisi Fiyat Listesi ve Özellikleri 2023

Mercedes GLB Serisi fiyat listesi ve özellikleri hakkında en çok merak edilenlere bu yazımızda yer verdik! Mercedes GLB Serisi teknik özellikleri, lüks bir SUV olarak konumlandırılıyor. Mercedes, GLB Serisi’nde benzersiz özellikler sunuyor. Otomobil, asimetrik arka kaput ve keskin kurşun kalem gibi tasarımsal özellikleriyle dikkat çekiyor. Mercedes GLB Serisi, üstün performans için benzersiz bir teknoloji kümesi sunuyor. Otomobil güçlü bir 2,0 litre dört silindirli motorla donatılmış.

Motor, bir turbo ve elektrik desteğiyle birleştirilerek yüksek miktarda güç ve tork sağlıyor. GLB Serisi ayrıca, üstün zorlu yol koşullarına uyum sağlayan benzersiz sürüş dinamikleri ve güçlü frenleri ile de donatılmıştır. Serinin araçlarının teknik özelliklerini incelediğimizde her daim diğer araçlardan ön planda olduklarını gözlemleyebiliyoruz. Her şeyden önce bu araçlar en iyi donanımsal özelliklere uygun olarak üretilmiş ve piyasaya sürülmüştür.

Dijital klima sistemleri araçlarda mevcut olup ön ve arka koltuk hava yastığı sistemleri araçlarda vardır. Aynı zamanda araçlarda günümüzde mevcut olan diğer önemli özellikte yokuş kalkış desteği olarak ön plana çıkıyor. Hız sabitleme sistemi ve navigasyon gösterge çubuğu gibi özellikler araçların en çok ön plana çıkan özellikleri konumundadır.

Mercedes GLB Serisi Fiyat Listesi ve Özellikleri

Mercedes GLB Serisi Yakıt Tüketimi

Mercedes GLB Serisi, Mercedes tarafından üretilen, üst orta sınıf SUV araçlarının bir serisidir. Serinin motor seçenekleri arasında 1.5 litrelik turbo dizel motorlar, 2.0 litrelik benzinli motorlar ve 2.0 litrelik turbo dizel motorlar bulunmaktadır. Mercedes GLB Serisi’nin diğer teknik özellikleri arasında 9 ileri otomatik şanzıman, 4Matic çift çeker sürüş sistemi, LED gündüz farları, Aktif Park Asistanı ve Aktif Sürüş Asistanı bulunmaktadır. Ayrıca, araca özel özellikler arasında arka koltuklarda sürücü hareketi kontrolü ve arka koltuklarda hava yastıkları sunulmaktadır.

Yakıt tüketimi bakımından araçların ekonomik düzeyde olması ve lüks konforu sürücülere sunması onları diğer araçlardan ayıran en önemli özelliklerden birisidir. Araçların günümüzde deri koltuklara sahip olması ve ekstra olarak aynı zamanda hava süspansiyon sistemlerine sahip olmaları onları popüler yapan faktörlerin başında geliyor.

Ek olarak araçlar günümüzde serinin en iyi donanım özelliklerine sahip olmasıyla ilgileri üzerine çekmeyi başarıyor. Kaliteyi konforla buluşturan serinin araçlarında çift motor özelliklerinin olduğunu günümüzde bilmekteyiz. Turbo motor özellikleri de gene bu araçlarda bulunan en önemli ayrıcalıklardan bazıları konumundadır. Mercedes Güncel Kampanyalı Fiyat Listesi için tıklayınız!

Mercedes GLB Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi

Mercedes GLB Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi

Mercedes GLB Serisi, mükemmel konforu ve teknolojik donanımı ile sürücülerine benzersiz bir deneyim sunar. Serinin araçları günümüzde, sunulan benzersiz donanımı ile yüksek performans ve konforu bir araya getiriyor. Gelişmiş tasarımının en önemli unsurlarından biri olan aktif konfor ayarı, konforun yanı sıra sürüş kontrolünün de geliştirilmesi için kullanılıyor.

Gelişmiş güvenlik donanımı aracı kullanıcıların güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlarken, benzersiz performans ve konforu da arttırıyor. Serinin araçlarında, ayrıca konforu ve güvenliği arttıran teknolojileriyle donatılmış, üst düzey bir sürüş deneyimi sunuyor. Yüksek sürüş konforuna sahip olması ve direksiyon kontrol sistemlerine sahip olması onları popüler yapan faktörlerden yalnızca birkaç tanesidir. Araçlar piyasanın en kaliteli ve avantajlı teknik özelliklerine sahip durumdadır. Mercedes GLB Serisi fiyat listesi ve özellikleri Progressive+ ile AMG+ için;

MarkaModelFiyat
Mercedes GLB SerisiProgressive+1.688.000TL
Mercedes GLB SerisiAMG+1.837.000TL
Mercedes GLB Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi

Mercedes GLB Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi

Mercedes GLB Serisi ÖTV İndirimli Fiyat Listesi

ÖTV indirimi söz konusu olduğunda serinin araçlarının ÖTV oranlarının yaklaşık olarak %80 ile %110 arasında değiştiğini gözlemleyebiliyoruz. ÖTV oranlarını etkileyen en önemli faktörlerin başında silindir hacmi + fiyat listesi geliyor. Silindir hacmi ve fiyat listesi araçların ÖTV oranlarını oluşturan anahtar faktörler olarak ön plana çıkmayı başarıyor.

Bu süreçte aynı zamanda araçların günümüzde %90 engelli bireylerce ÖTV’siz olarak satın alınabildiğini bilmekteyiz. Böylelikle kişiler ÖTV’siz olarak ekonomik koşullar dahilinde araç satın alabiliyorlar. Aynı zamanda %45 ile %89 arasında engel durumu bulunan kişilerde gene araçları %28 ÖTV indirimli satın alma olanağına sahiptir. Araçların piyasada son yıllarda ciddi düzeyde ilgi görmesi onları popülerleştiren en önemli faktörlerden bazıları konumundadır. Mercedes GLB Serisi fiyat listesi ve özellikleri ÖTV indirimiyle birlikte;

MarkaModelFiyat
Mercedes GLB SerisiProgressive+1.253.354TL
Mercedes GLB SerisiAMG+1.434.535TL
Mercedes GLB Serisi Kampanyalı Fiyat Listesi
Yorum yapın